BLOG

Si presne tam, kde si zaslúžiš vo svojej vibračnej zhode.

„Mati, mne sa stále nedarí nájsť svoje poslanie. Už tak veľmi by som chcela dať výpoveď, už to tam nevydržím. S hnusom ráno vstávam, obliekam sa a doslova sa doplazím do kancelárie. Čo mám robiť?“

.

Každý dostávame to, čo si zaslúžime. V tom najlepšom a najúprimnejšom zmysle slova.

Na čo väčšinu času myslíme, to aj žijeme. Nestačí na chvíľku afirmovať, na chvíľku vizualizovať, na chvíľku čokoľvek iné robiť. Všetko chce svoj čas a aj naše vnútorné prenastavenie chce čas.

.

Dôležité je Tvoje porozumenie sebe samej. Všetci sme tu sami za seba a to poslanie tkvie aj v objasňovaní a napĺňaní toho, čo naša Duša tu chce tvoriť. So sebou na „druhý breh“ si nič materiálne nevezmeme, no skúsenosti, zážitky a poznania áno.

.

Vždy máme možnosť voľby (minimálne tú, ako sa v rôznych situáciách cítime a chceme cítiť) a v čase, kedy sa rozhodujeme pre zmenu v živote, je náš strach na jednej strane pochopiteľný a na druhej strane ho dokážeme prekonať. Ako? Jednoducho tak, že tú danú zmenu urobíme. A sledujeme, či sa situácia vyvíja podľa našich predstáv a tvorenia, alebo ….. opäť môžeme niečo zmeniť. Odporúčam dať nejaký čas, aby si veci dosadli, aby ste reálne aj výsledky videli a neboli hrrr do všetkého, čo vám napadne. Tiež som bola v tom, že včera bolo neskoro. 🙂

.

Čo môže okamžite pomôcť?

 • dôvera, že všetko pracuje v môj prospech
 • poznanie, že nikdy neuvidím všetky súvislosti
 • uvedomenie, že je lepšie nedokonalé niečo, ako dokonalé nič
 • dôvera a viera v seba a božstvo
 • práca so sebou, svojimi programami a vzorcami
 • pochopenie, že všetko má svoje fázy a že je potrebná aj aktivita, ale i odpočinok
 • spoznávanie seba a svojich darov, talentov a uplatňovanie ich do života
 • pripomenutie si, že nie som strom a môžem sa pohnúť z miesta „A“ na miesto „B“

.

Už si prihlásená do programu Spoznaj samú seba s ľahkosťou pierka?

Časy, kedy fungoval dril, makanie, tvrdý režim sú za nami. Poď tvoriť TO SVOJE, prečo si si sem prišla. Ak chceš niečo zmeniť vo svojom živote a byť v súlade so svojou Dušou, potom si tu správne.

Vždy totiž dostávame to, čo si zaslúžime a kde sme s čím vo vibračnej zhode. Naučím Ťa, ako to meniť tak, aby Ti to išlo ľahko, plynulo a najmä v súlade s Tvojim plánom Duše a poslaním.

.

Čo je dôležité pri zhmotňovaní prianí a ako to robím ja ?

Určite máš tiež nejaký sen, alebo víziu, ktorý by si chcela vo svojom živote privolať a konečne si ho užívať ? Možno je to viac lásky, zdravia, peňazí, alebo klientov, s ktorými sa Ti bude výborne spolupracovať … Máš toho teraz dosť za sebou a začínaš byť neistá.

.

Už si počula o nástenke snov ?

Hovoríš si afirmácie ? 

Myslíš pozitívne ?

Máš za sebou rôzne kurzy, alebo prečítané knihy ?

.

Možno si sklamaná a znechutená z tých postupov, pretože sa Ti nedarí zhmotniť si to svoje želanie. Úplne Ti rozumiem, pretože som si tým tiež prešla a viem, aké to je, keď sa nedarí. Dôvodov, pre ktoré sa tak deje, môže byť viac. Napr. nie je správny čas, možno si máš priať niečo iné, alebo tomu vo svojom vnútri neveríš

.

Každá máme v sebe nejaké vzorce presvedčení. Hlava povie, že je to v pohode, to máme zmáknuté, tým sa netreba ani zaoberať. No pokiaľ sa tá želaná zmena neprejaví v Tvojej fyzickej realite, nie je niečo v poriadku. To je zákon príťažlivosti a hmoty.

.

Všetko si tvoríme samé a aj toto si blokuješ sama. Volá sa to vnútorný sabotér. Áno, je to tak, niekedy tak samé seba zneistíme, že nedôvera v splnenie priania sa rovná nule. Poznám ho aj ja dôverne. Niekoľko rokov bol môj verný spoločník. 🙁

.

Čo s tým vieš urobiť ? 

.

Teraz Ťa nechám nazrieť pod pokrievku do mojej tvorby. Pripravená ? 🙂 

.

Poďme na to:

1. Mám čo najpresnejšiu predstavu toho, čo chcem zhmotniť. Čím viac detailov si viem navnímať, tým lepšie. Prizvem k spolupráci myseľ, telo aj dušu – aj svoje podvedomie.

2. Prianie, zámer precítim v každej bunke svojho tela a prenesiem si ho do svojho srdca. Nechám pôsobiť 5 minút. 🙂 Žartujem, nechám ho tam a ukotvím v sebe tie hrejivé pocity.

3. Držím otvorené energetické pole pre moje želanie. Celý priestor vo mne, aj okolo mňa si bezpečne zapečatím svojím RITUÁLOM. Ak nepracuješ s rituálmi, môžeš otestovať aj silu svojej ukotvujucej myšlienky. 

4. Veľmi dôležitá časť na záver, že vždy keď pracujem so zámermi, tak si dávam do svojho poľa, aby bolo splnenie môjho želania pre dobro všetkých zúčastnených strán.

.

Je to jednoduché, pokiaľ vieš, čo robíš, ako to robíš a čo tým spôsobuješ. Veľmi podstatná časť. S mocou prichádza zodpovednosť a tu musím upozorniť na tzv. duchovnú pýchu. 

.

Ak Ťa zaujíma, ako pracujem so zámermi so svojimi klientkami, odporúčam prejsť na –> Rituál so zámerom. Niekedy si fakt stojíme samé v ceste a na svoje prekážky si nevidíme. Tak prečo si to neuľahčiť, keď sa to dá aj bez pocitu vydrenia a veľkej námahy ?

A teraz si predstav, že to všetko je možné aj pre Teba. Ideš do toho ?

–> VIAC INFORMÁCIÍ K RITUÁLU SO ZÁMEROM <–

Držím palce pri zhmotňovaní a daj mi vedieť, ako si dovoľuješ pre seba VIAC. Ak budeš sama sebou, tak sa otvoríš nádhernej tvorivej energii hojnosti a prosperity. 


–> VIAC INFORMÁCIÍ K RITUÁLU SO ZÁMEROM <–Ak sa Ti momentálne tento rituál na mieru nehodí, pozri aj na môj online minikurz –> ŽIVOT V HOJNOSTI. Je koncipovaný veľmi prakticky a zrozumiteľne. Žiadne marketingové omáčky, no veľká miera praxe a mojej vlastnej skúsenosti.

Sila ženy – Zraniteľnosť muža

SILA ŽENY – ZRANITEĽNOSŤ MUŽA

Žena vo svojej prejavenej sile je ako maják na mori, na ktorom sa zmieta muž, ktorý znovu objavuje svoju zraniteľnosť. Musel ju v sebe potlačiť a uzatvoriť, aby prežil, bojoval, lovil, víťazil …

.

V posledných rokoch bolo ženské prebudenie veľmi znateľné v spoločnosti. Vznikali mnohé ženské kruhy, kurzy, semináre. Ženy sa prepájali, podporovali, učili, otvárali, rástli … Už to nemusí byť zarytá feministka, ani utlačená chudinka. Svoje prebudenie žije každodenným životom v prítomnom okamihu. Nepovyšuje sa, no ani neponižuje.

.

Teraz sa tento proces prebúdza u mužov. Mnohí sú prekvapení, nevedia, ako s tým zaobchádzať. No samozrejme, keď po tisícročia bolo centrum zraniteľnosti uzavreté. Je dôležité, ako sa k nim stavajú ženy. Je jedno, či to bude partnerka, sestra, kamarátka …

.

Je tu riziko tzv. duchovnej pýchy. Ja ti ukážem, naučím ťa, poľutujem ťa, lebo teraz sa ti otvárajú dávne zranenia … Nie, takto isto nie.

.

MILÁ ŽENA, NIE SI TU NA TO, ABY SI MUŽA VYCHOVÁVALA. JE TO TIEŽ SAMOSTATNÁ DUCHOVNÁ BYTOSŤ. NEPOTREBUJE POUČKY. NEPOTREBUJE MANIPULÁCIU. NIE SI JEHO UČITEĽKA, ANI VELITEĽKA.

.

Ak má vzťah dozrieť do rovnováhy, tak si môže prechádzať rôznymi fázami. Môže byť karmický, transformačný, dvojplameň …

.

Pre začiatok bude stačiť, ak bude žena mužovi dôverovať, že to dokáže a bude sama ukotvená v sebe. Ako maják mu posvieti, no nebude sa pre neho meniť, premiestňovať a pod. Bude skrátka sama sebou.

.

UKÁŽE A DÁ MUŽOVI MOŽNOSŤ ABSOLÚTNEHO PRIJATIA, AK SI ON DOVOLÍ PREJAVIŤ SVOJU SKUTOČNÚ ZRANITEĽNOSŤ. CEZ LÁSKYPLNÉ PRIJATIE JE PRE NEHO BEZPEČNÝM PRÍSTAVOM. TAK SKUTOČNE, NIE CEZ MANIPULÁCIU, NIE CEZ DIVADIELKO. MUŽ TO VYCÍTI, KEDY JE NAOZAJ PRIJÍMANÝ TAKÝ, AKÝ JE A JE V ŽENSKOM BEZPODMINEČNOM OBJATÍ.

.

Sú vzťahy, ktoré nás majú naučiť byť v pravde so sebou. Preto si neklamme, že aj keď niečo nefunguje, tak budeme očakávať, že ten druhý sa zmení. Len my sami sa môžeme zmeniť. Ak budeme mať ten zámer a budeme na tom skutočne poctivo pracovať. Pretože akonáhle sa zmení naše vnútorné nastavenie, zmení sa aj vonkajší svet a ľudia okolo nás. Niektorí odídu, lebo už splnili svoju úlohu a iní zase prídu.

.

.

S láskou k nám,

M. ❤


Možnosť objednať si konzultáciu

ŽENA, AKÝ MÁŠ VZŤAK K SVOJEJ MATKE ?


 • Myslíš si, že si lepšia ?
 • Máš jej za zlé, čo ti spôsobila ?
 • Vravíš si, že nikdy nebudeš ako ona, no vo vypätých situáciách vravíš presne jej slová s jej intonáciou ?
 • Vzdávaš úctu Matke Zemi alebo na Nebi a vlastnej nie ?
 • Staráš sa o svoje deti lepšie než ona o teba ?

Nie, nechcem po tebe, aby si svoju matku milovala. Jej posolstvom nebolo urobiť ťa šťastnou, ale vnímavejšou, vedomejšou a na úrovní duši ste sa tak dohodli. Nie je tvoj nepriateľ.

Žiadna chyba v Matrixe. Svojich rodičov si vyberáme. Tak aj ty si si svoju mamu vybrala. Aj ona svoju atď.

Tak rovnakú úctu, akú vnímaš pri Zemi, alebo aj pri zvieracích mamách, rovnako to precíť aj voči svojej mame.

Prestaň klamať sama sebe. Pred sebou neutečieš.

Pozri sa do seba – ČO ŤA TVOJA MAMA NAUČILA ? Aj vďaka nej si taká, aká si.

S láskou k všetkým mamám.

ĎAKUJEM TI MAMI.


Tinka – Harmónia života

Keď si nebudeš vedieť poradiť, napíš mi, alebo sa objednaj na konzultáciu

PS: Platí aj pre mužov. Inak, ale platí.

.

.

.

OSOBNÝ ROZVOJ – dobrý sluha, zlý pán

Vraví sa, všetko s mierou. No tá hranica je veľmi tenká a ľahko sa dá prepadnúť do pasce. Zamotať sa do siete, ktorá nás už tak ľahko nepustí.Ako môžeme spoľahlivo rozpoznať, na akej strane sme ?

Napríklad aj, ak si denne vravíte:

“Musím na sebe makať.”

“Musím si spracovať karmu, rodové línie a záťaže.”

“Musím znížiť svoje ego.”

“Musím sa vibračne podvihovať.”

“Musím otvoriť svoje srdce. ”

“Musím na sebe pracovať, aby som bola viac ženou/mužom..”

“Musím meditovať/afirmovať/vizualizovať ….”

Už ? Dochádza to ?

.

Musím !!! Musím !!! Musííííííííím !!!

.

Ešte nie som pripravená.

Ešte nie som dosť dobrá.

Ešte nemám všetky informácie.

.

Bla bla bla 🙂

.

.

Kontaktuje ma množstvo žien, keďže toto je asi skôr ženská téma. Chodia na kurzy a semináre, hltajú mnoho kníh, majú veľa informácií. Vedia a vidia, koľko toho majú ešte na spracovanie, až ich to paradoxne brzdí vo vývoji. Tom skutočnom. Tak získavajú informácie, no neposúvajú sa. Teda teória zvládnutá, prax zaostáva.

.

Teraz je na mieste otázka PREČO?

.

Je to jednoduché.

Ak začíname s osobným rozvojom, začneme si veľa vecí a súvislostí uvedomovať, spracovávať a očisťovať sa od programu, že takí akí sme, nie sme v poriadku. A že nás treba OPRAVOVAŤ. Teda že sa my musíme začať opravovať.

.

Nastavenie u nás to aj podporuje, pretože ak má klient pocit, že NIE JE V PORIADKU a je ho treba OPRAVOVAŤ, tým viac peňazí, aj práce pre dotyčného.

.

Samozrejme, má to zmysel, sama sa venujem preto konzultáciám a živí ma to. No v každom prípade ponúkam klientovi možnosti, ako si vie už aj sám/sama pomôcť. Všetko to už aj máme v sebe. Jasné, je to proces, je to cesta, no toto si fakt sami prejdime. Nečakajme na zázraky, ani skratky.

Cesta do pekla je dláždená dobrými úmyslami. A tak to je vo všetkých odvetviach.

.

Tak ako sa z osobného rozvoja nezblázniť a urobiť si z neho „dobrého sluhu“?

.

Na začiatok si uvedomiť, že pokiaľ budem v nastavení „musím na sebe makať“, tak to nikdy neskončí a budem ako škrečok v kolese. Nikdy to nebude DOSŤ. To sa nedá!

Pokiaľ sa stále neprijímam taká aká som / taký, aký som, tak stále bojujem proti sebe a proti prúdu.

.

Čo ak stačí nebyť neustále v tlaku, že musím byť lepšia/lepší, že musím ísť stále hore za svojou lepšou svojou verziou svojho Ja. Čo ak sa stačí navrátiť k SEBE DOMOV. Pretože len tam nájdem ten POKLAD, ktorý som som mylne hľadala v tých seminároch, knihách, videách. Pretože, kto vie, možno je to všetko úplne inak a tí autori a kouči sa mýlia. 😉 A možno aj ja.

.

Áno, inšpirujme sa, no ponechajme si vlastnú hlavu, vlastné zmýšľanie a vlastný úsudok. Buďme SAMI SEBOU. Buďme pre seba tým láskavým sprievodcom. Bez náhlenia, bez pretvárky. Svojim tempom, kľudne aj pomalšie, než to má „sused“, pretože … ide len a len o nás.

Nik iný náš život nežije. Nik druhému nemôže nalinkovať, že len to je správne.

.

Všetko sa deje v súlade v božským načasovaním. Preto milá Bytosť, nepleť si na seba bič a netrestaj sa. Ty vieš, čo je pre teba správne a čo ťa posunie, podporí a pomôže na tvojej ceste poznania.

.

?UŽ TERAZ SI V PORIADKU.

?UŽ TERAZ SI DOSŤ DOBRÁ/DOBRÝ.

?UŽ TERAZ ŹIJEŠ TO, ČO MÁŠ.

?UŽ TERAZ JE TO TVOJ ŽIVOT.

?UŽ TERAZ VIEŠ, ČO TREBA UROBIŤ.

?UŽ TERAZ SI V PRÚDE DOKONALÉHO BYTIA A ŽITIA.

.

DOVOĽ SI TO A PRIJMI SA. ?

.

S láskou k nám

.

Tinka – Harmónia duše ❤

.

Aj takto spolu môžeme hovoriť na našich konzultáciách. Vytváram láskavý a bezpečný priestor pre Vašu sebarealizáciu.

Muž cez ženu otvára svoje srdce. Žena cez muža objavuje svoju silu.

Muž sa cez ženu dostáva k svojmu cíteniu. K tomu, z čoho má najväčší strach. K sebe samému. K svojim pocitom. K tomu, čo ho bolelo. K tomu, čo ho bolí doteraz, len to je potlačené a v „slabej“ chvíli sa pripomenie … lebo však „chlapci neplačú“. Je to niečo, od čoho najradšej by utekal čo najďalej. Niečo od čoho sa odpojil, aby prežil, aby dokázal loviť, zabezpečiť, zabíjať, prežiť. Žena mu daruje svoje vnímanie a cítenie, že strach, ktorý ho presahuje dokáže nie pochopiť, ale precítiť. Dôveru a istotu, že to ustojí, aj keď všetko naokolo buráca. Nemusí už pred sebou utekať. Je pevný aj citlivý vo svojom srdci a viere v seba. Toto všetko láska dokáže.

Read More

Duchovný rozvoj sa nedá urýchliť

Doba je výživná a všetko sa mení obrovskou rýchlosťou. Veľa ľudí sa tzv. prebúdza a cítia veľký tlak. Sami na seba si ho vytvárajú. Pramení z pocitu, že koľko toho už zameškali a ako to musia všetko rýchlo dobehnúť. A tak hodiny sledujú rôzne videá, rozhovory, čítajú knihy, doslova hltajú informácie. Lenže ten proces nám nedovolí urobiť rozvoj len tak naoko – naštudujem si, vypočujem a šup rýchlo ďalšia téma a ďalšia a ďalšia. Každý máme svoje tempo a inak ho zvládame.

.

Prirovnala by som to napríklad k zauzleným vlasom. Ak si mala dlhé vlasy a tie sa fakt kvalitne zamotali, alebo si sa dlhšie nečesala :), tak si na ten pocit spomenieš. Ak by si do tých zamotaných chuchvalcov zaborila kefu, či hrebeň hneď od hlavy a robila prudké pohyby v snahe mať to čím skôr za sebou, tak iste vieš, čo by nasledovalo. Bolesť, ešte väčšie zamotanie, vytrhané vlasy … vo výsledku by si nič nerozmotala a nebola spokojná. Preto je lepšie ísť na to INAK, pomalšie a s ohľadom na seba, svoje pocity a vnímania. A hlavne byť v sebe ukotvená. Rovnako je to aj s duchovným rozvojom. Ak to budeš chcieť rýchlo a nasilu, tak sa len vyčerpáš.

.

V hlave aj duši budeš mať veľkých chaos a aj tak ťa to buď bude vracať na začiatok, alebo sa budeš krútiť v starých vzorcoch, lebo si nedopraješ čas na ich spracovanie.

.

Duchovný rozvoj je nikdy nekončiaci proces. Je to celoživotná cesta. Neponáhľaj sa. Všetko má svoj čas. Buď k sebe láskavá. Zvládneš a stihneš všetko, čo máš. Neodídeš z tohto sveta skôr, než máš. Nič ti neutečie, čo k tebe má prísť.

.


.

.

.

.

Dávam z vlastných zásob … alebo musím stále pomáhať

Vídame a počúvame to už od detstva v rodinách, aj v rozprávkach. Dávaj, pomáhaj, odmena a šťastie až na konci. Počas celej rozprávky, či filmu sa dej odvíja v neprajnosti, intrigách, komplikáciách, rozchodoch a až na konci na dve minúty (ak vôbec až toľko) sa mihne zmienka o šťastnom konci, svadbe, zmierení, víťazstve. A čo nás to učí ? Že si väčšiu časť deja, nášho života musíme vytrpieť.Čo ak je to inak ?

To, čo vidím ja, je že sú ľudia častokrát ukotvení v sebazničujúcom pomáhaní. Akoby cez to prehlušili vlastné potreby, pocity a úlohy, aké tu majú. Pomáhajú, pomáhajú a pritom sami majú málo, sami padajú na hubu. Neustále hľadia na potreby tých druhých, trpia pre svoje deti, rodičov, súrodencov, kamarátov … montujú sa im do života, preberajú za nich zodpovednosť, venujú im nadmieru svoj čas, starajú sa o nich a do nich, aj do domácností, aj do výchovy, alebo nenechajú svoje deti dospieť a robiť vlastné chyby. No príde k pocitu uspokojenia na strane pomáhajúceho ? Koľkokrát príde pocit, že stále pre nich robím a oni to neocenia. Necítia naplnenie a za ponúknutú pomoc ostane pocit prázdna. Ona tá pomoc nie je vždy nezištná. Je to aj túžba po moci, po ovládaní druhých, aby boli veci po mojom. Aj keď je to skryté pod rúškom pomoci.

Nechajte druhých rozvíjať sa.

Tým, že im pomáhate a tzv. vodíte za ručičku im paradoxne vôbec nepomáhate. Naopak, brzdíte ich vo vývoji. Každá duša si tu dala nejaký zámer, skúšku, cieľ, čo chce zažiť, pochopiť a to bez vlastného si prežitia nepochopí. Je to ako keď sme sa učili chodiť. Tiež sme sa spočiatku držali opory, nábytku, rúk rodičov, no napokon nás museli nechať ísť a robiť kroky samých. Už sa mohli len prizerať. Ak by sme sa nikdy nepustili a oni nám nedôverovali, nikdy by sme sa sami chodiť nenaučili. A tak je to so všetkým. Ži a nechaj žiť. Nechaj iných, nech napĺňajú svoj božský zámer. Oni vedia. Duša vie.

Dávať sa dá, ak máme z čoho.

Ani z prázdneho hrnca jedlo nevznikne.  Rovnako aj keď dávame z vlastných zásob, zo svojich rezerv a keď my potrebujeme, bude vnútri prázdno, tma a bezútešnosť. Najprv musíme byť my vyživení, naplnení, pretekať hojnosťou, spokojnosťou a láskavosťou. SEBALÁSKA JE KĽÚČOVÁ. Až POTOM môžeme a aj máme z čoho dávať. A dávať s láskou, s čistým zámerom. Potom má obrovský zmysel to daj a bude ti dané. Otvoríme sa naplno prúdu hojnosti.

 Kúpte sa v sebaláske.

Potom aj vaše okolie bude z vás cítiť tú radosť, hravosť, slobodu, ľahkosť a stanete sa ich svetlom, inšpiráciou. Doprajte si všetko, po čom túžite. Bez výčitiek. Dajte seba na prvé miesto. Nedovoľte iným, aby vami manipulovali. Nedávajte svoju energiu energetickým upírom. Presne o tom im ide. Nedajte im najesť, nechajte ich zahynúť hladom. Ich to potom prestane baviť a nájdu si iný objekt, alebo pochopia, že všetko môžu načerpať od seba a nie zvonku.

Dôvera

V každom jednom momente je o nás postarané. A všetko, čo sa nám deje, je odrazom toho, čo sa deje v nás vnútri. Ako navonok, tak vnútri. Všetko je ako spojené nádoby. Všetko so všetkým súvisí. Dôvera v seba samého nám poskytne dostatočnú oporu pre naše samostatné kroky. Kľúč máme v sebe, vo svojom duchovnom srdci.


S láskou

Tinka – Harmónia dušeSkupina pre ženy na Facebooku

Doba transformačná – je čas pustiť sa starého a nefunčného

Áno, je to náročné. Áno, bolí to. Áno, je to prerod. V každom jednom z nás. Tá transformácia prebieha už veľa rokov, no teraz v hmotnom, fyzickom svete je tak kruto pravdivá, tak násilne meniaca a niektorým sa to tak náramne nepáči a krútia sa, len aby nemuseli podstupovať zmeny.

Veľa ľudí si želalo zmenu. V mnohých oblastiach a na rôznych úrovniach.Tak sa tak deje. Čo ak by sme na túto dobu trasformácie nazerali ako na DAR, že sa rodí a tvorí niečo nové a čisté.  Nielen pre jednotlivca, pre ľudstvo, ale aj pre planétu, pre celé kolektívne vedomie…

Už nie JA, ale MY.

Už nikdy sa situácia nevráti do starej formy a štruktúry. V tejto novej realite už nemá šancu prežiť nič, čo je staré. Čo ak by sme to vnímali pozitívne? Rozchody, výpovede z práce, sťahovania, škriepky a pod.

Staré známe platí aj dnes, keď niečo umiera, niečo nové sa rodí. Vo všetkých ohľadoch nášho bytia.

Nastáva doba rešpektovania a zároveň veľké prejavenie lásky, tvorivosti a pokory. Už nie v zmysle – niečo za niečo – ale že dám, lebo ja sama mám dostatok. Pochopíme, že hojnosť vôbec ie je len o peniazoch a že tá hojnosť je nikdy nekončiaci prúd.


Preto ak sa zbavíme starých vecí v nás, budú môcť namiesto nich nastúpiť nové, transformačné, liečivé a láskavé.


Najprv teda v sebe si zvedomme, čo nám prekáža, čoho sa chceme zbaviť. Nielen naprázdno – chcem zmenu. Dá sa to pripodobniť, ak je hladný človek, má prázdne brucho, telo nemá čo spracovať a vypustiť von. Tak aj my, ak sa nenasýtime zvnútra informáciami a situáciami (väčšinou z detstva, poliečime svoje vnútorné dieťa), ktorých sa chceme zbaviť, vyriešiť, vyčistiť a pustiť ich, tak až potom môžeme začať prijímať niečo omnoho výživnejšie pre nás. Niečo, čo nás už nebude zaťažovať, ale naopak vyzdvihovať a môžeme rásť. Postúpiť na NEXT LEVEL.


Tinka – Harmónia duše

ENERGETICKÁ OČISTA