O MNE

 

Ahoj, som Martina.

Som odvážna, keď treba aj jemná s veľmi dobre vycibrenou intuíciou. Doslova cítim a viem, čo sa v druhom človeku odohráva. Som veľmi citlivý empat a považujem to za veľkú výhodu.

Dokážem sa naciťovať do ľudí, do situácií a priniesť nový uhol pohľadu, iné možnosti a riešenia. Som tvorca a mentor pre ženy, ktoré chcú mať v živote hojnosť v oblasti láskyplných a dobrých vzťahov, aj hojnosť peňazí tým, čo milujú a zároveň tým meniť svet k lepšiemu. Prepájam jemnohmotný svet, numerológiu, astrológiu, Akášické záznamy, channeling a ladím do harmónie tvoje Dary Duše.

 Pomáham tak ženám, aby naplno ukázali svoju silu a potenciál, aby odložili strach a tvorili svoj život v magickej hojnosti.

V svojej praxi sa venujem ženám a v Akášických záznamoch načítam už veľa rokov. Tieto schopnosti sa najviac začali prejavovať v čase dospievania, potom som ich postupne otvárala, odhaľovala a overovala si v praxi.

Čo odo mňa môžeš čakať? Zavediem ťa do takých zákutí tvojej Duše a mysle, o akých sa ti ani nesnívalo. Som v astrológii optimistický strelec a v čínskom horoskope šťastný zajac. V Human designe unikátny Projektor 4/6, so životným číslom 9. Milujem svoju prácu, rast, poznanie toho, že je tu niečo, čo nás ľudí presahuje.  

Nájdete ma na:

www.martinapechackova.sk

Facebook: Harmónia života

Instagram: martinapechackova.sk

YouTube: Martina PecháčkováDnes už viem, že všetky odpovede mám sama v sebe, rovnako ako aj Vy.

Zmenu a posun so svojom živote musíte chcieť a reálne urobiť Vy, nie ja. Nerobíte to pre mňa, ale len a len pre seba.Nevravím, že čo pomohlo mne, pomôže aj Vám, ale možno Vám to ukáže iný uhol pohľadu. Niet nad osobnú skúsenosť. Mám za sebou veľké množstvo kurzov, seminárov, prednášok a aj tak to najhlbšie uvedomenie prišlo prácou na sebe. Každý si máme prežiť to svoje. Na to máme návod aj certifikát sami v sebe. V podstate, máme to v sebe všetci, len to naše pravé orechové treba dostať von a nechať zažiariť. Všetci máme v sebe tú silu a potenciál zmeniť a vyliečiť svoj život. A to ma na tom baví ! Motivovať a viesť ľudí k tomu, aby to v sebe znovuobjavili.


Pomôžem Vám odhaliť, kde je ukrytý blok, no cestu už prejdete sama. Ja Vás budem jemne a láskavo viesť.


Nechajte sa inšpirovať. Svet potrebuje Vašu žiaru, Váš príbeh a Vaše prejavenie sa!

Teraz je ten správny čas, ukázať svetu, čo je v nás.