O MNE

 

Martina Pecháčková, alebo Tinka – Harmónia duše :) je mentor pre ženy podnikateľky, ktoré chcú zarábať peniaze tým, čo milujú a zároveň tým meniť svet k lepšiemu. Pomáham tak ženám, aby naplno ukázali svoju finančnú silu a potenciál, aby odložili strach a tvorili svoj život v magickej hojnosti. Prepájam duchovný svet s hmotným.


Som podnikateľka, mentorka, partnerka milujúceho muža, mama skvelého syna a dcéra úžasnej mamy, sprievodkyňa na ceste osobného rozvoja a duchovného rastu (ktorému sa venujem a objavujem samú seba cez 30 rokov), neotrasiteľná optimistka, ktorá sa venuje tomu, aby aj Vám pomohla stať sa tou osobou, ktorou najviac chcete byť. Totiž, ak ste v harmónii so sebou, so svojou dušou, tak aj Váš život v tejto realite sa prispôsobí a Vy cítite ľahkosť, voľnosť, slobodu tvorenia.

Mojou úlohou vo svete je pomáhať ženám s ich biznisom, nastavením spôsobu ich myslenia ohľadom peňazí a tvorivej hojnosti. Kľúčová je pritom sebaláska a sebahodnota, spracované bloky a limitujúce presvedčenia. To všetko v harmónii s dušou, lebo tá vie…

Nájdete ma na:

www.martinapechackova.sk

Facebook: Harmónia duše

Instagram: martinapechackova.skDnes už viem, že všetky odpovede mám sama v sebe, rovnako ako aj Vy.

Zmenu a posun so svojom živote musíte chcieť a reálne urobiť Vy, nie ja. Nerobíte to pre mňa, ale len a len pre seba.Nevravím, že čo pomohlo mne, pomôže aj Vám, ale možno Vám to ukáže iný uhol pohľadu. Niet nad osobnú skúsenosť. Každý si máme prežiť to svoje. Na to máme návod aj certifikát sami v sebe. V podstate, máme to v sebe všetci, len to naše pravé orechové treba dostať von a nechať zažiariť. Všetci máme v sebe tú silu a potenciál zmeniť a vyliečiť svoj život. A to ma na tom baví ! Motivovať a viesť ľudí k tomu, aby to v sebe znovuobjavili.


Ja Vám môžem pomôcť odhaliť, kde je ukrytý blok, no cestu si musíte prejsť sama. Ja Vás budem sprevádzať.


Nechajte sa inšpirovať. Svet potrebuje Vašu žiaru, Váš príbeh a Vaše prejavenie sa!

Teraz je ten správny čas, ukázať svetu, čo je v nás.


S láskou

Tinka – Harmónia duše

Zo ❤️ Slovenska kamkoľvek 🙂