O MNE

 

Martina Pecháčková – Harmónia života :) je tvorca a mentor pre ženy, ktoré chcú mať v živote hojnosť aj peniaze tým, čo milujú a zároveň tým meniť svet k lepšiemu. Kedysi ma veľmi oslovil výrok L. Hay: Najlepšou ochranou ženy sú jej vlastné peniaze. Pomáham tak ženám, aby naplno ukázali svoju silu a potenciál, aby odložili strach a tvorili svoj život v magickej hojnosti.


Som podnikateľka, mentorka, partnerka milujúceho muža, mama skvelého syna a dcéra úžasnej mamy, sprievodkyňa na ceste osobného rozvoja a duchovného rastu (ktorému sa venujem a objavujem samú seba cez 30 rokov), neotrasiteľná optimistka, ktorá sa venuje tomu, aby aj Vám pomohla stať sa tou osobou, ktorou najviac chcete byť. Totiž, ak ste v harmónii so sebou, so svojou dušou, tak aj Váš život v tejto realite sa prispôsobí a Vy cítite ľahkosť, voľnosť, slobodu tvorenia.

Mojou úlohou vo svete je pomáhať najmä ženám s ich vnútorným nastavením, v súlade s ich silou, tvorivosťou a spôsobmi ich myslenia ohľadom hojnosti vo všetkých oblastiach. Kľúčová je pritom sebaláska a sebahodnota, spracované bloky a limitujúce presvedčenia. To všetko v harmónii s dušou, lebo tá vie…

Nájdete ma na:

www.martinapechackova.sk

Facebook: Harmónia života

Instagram: martinapechackova.sk

YouTube: Martina PecháčkováDnes už viem, že všetky odpovede mám sama v sebe, rovnako ako aj Vy.

Zmenu a posun so svojom živote musíte chcieť a reálne urobiť Vy, nie ja. Nerobíte to pre mňa, ale len a len pre seba.Nevravím, že čo pomohlo mne, pomôže aj Vám, ale možno Vám to ukáže iný uhol pohľadu. Niet nad osobnú skúsenosť. Mám za sebou veľké množstvo kurzov, seminárov, prednášok a aj tak to najhlbšie uvedomenie prišlo prácou na sebe. Každý si máme prežiť to svoje. Na to máme návod aj certifikát sami v sebe. V podstate, máme to v sebe všetci, len to naše pravé orechové treba dostať von a nechať zažiariť. Všetci máme v sebe tú silu a potenciál zmeniť a vyliečiť svoj život. A to ma na tom baví ! Motivovať a viesť ľudí k tomu, aby to v sebe znovuobjavili.


Pomôžem Vám odhaliť, kde je ukrytý blok, no cestu už prejdete sama. Ja Vás budem jemne a láskavo viesť.


Nechajte sa inšpirovať. Svet potrebuje Vašu žiaru, Váš príbeh a Vaše prejavenie sa!

Teraz je ten správny čas, ukázať svetu, čo je v nás.


 Ak Vás moja práca zaujala a aktuálne riešite nejaký problém, či situáciu a zároveň cítite, že by som Vám mohla byť nápomocná, tak pozrite do sekcie SPREVÁDZAM a vyberte si.