BLOG

Plán duše

Každá duša tu má svoj jedinečný účel, zámer, pre ktorý bola stvorená. Cez svoje dary a talenty sa môže slobodne prejaviť. Duša ich vie. Spoznajte ich tiež. Plán duše je niečo, čo sa nám neustále a postupne odkrýva.

.
.
Rodíme sa sem s určitým zámerom, niečo sa naučiť, pochopiť … Je to plán našej duše a nie náhodou čítate tieto riadky. Poďte si pripomenúť, kto ste a aké je vaše poslanie. Žijete v harmónii so sebou a so svojou dušou ? Robíte to, čo vás baví a napĺňa, alebo je to skôr drina a neustále hľadanie sa?

.

Chcete sa o sebe dozvedieť viac ? Dávate si otázky typu: Prečo? Prečo práve ja? Aký to má zmysel? Čo ma to chce naučiť? A mnohé ďalšie… 

.

.

Read More

5 otázok, ktoré vás nabijú energiou


Toto je postup, ktorý vám už od prvej chvíle umožní využívať silu pozitívneho nastavenia a pocítiť účinky, keď ste v prítomnom okamihu. Nasledujúce otázky si vravím každé ráno. Na to, aby som na ne mohla odpovedať, musím byť v ľahkom naladení mysle. Ideálne je to tesne po zobudení. Odporúčanie na úvod: Čím budete konkrétnejší, tým bohatší stav dosiahnete. 🙂Read More

Sloboda nášho vnútra

Ako ľudstvo aj celá planéta sa nachádzame stále vo veľmi silnom prúde zmien.

.

To všetko nás veľmi ovplyvňuje ako na psychickej, tak aj v emočnej a fyzickej rovine. Dôležité pre to, aby sme to „ustáli“ je pravidelne sa ukotvovať, uzemňovať a prepájať sa s Matkou Zemou. Nech sa telo stíha aklimatizovať a vstrebávať nové prúdy a vibrácie.

Read More

Úspech nie je nikdy náhoda. Je to vždy vedomá voľba.

Úspech nie je nikdy náhoda. Je to vždy vedomá voľba.

Skúste sa na chvíľku zamyslieť a spýtať sa samých seba: Aký život by som chcel/a žiť dnes ? Čo môžem urobiť dnes, aby som žil/a zajtrajšok taký, aký chcem? Aké možnosti mám už teraz ?

Dôležitý je prvý krok, proste začať robiť rozhodnutia. Tie, ktoré robíte práve teraz, každodenne ovplyvnia nielen to, ako sa cítite dnes, ale aj to, kým budete a kde budete o rok, o dva, päť, či desať.

„Nemusíte vidieť celé schodište, stačí ak spravíte prvý krok“

Úspešný človek hľadá, čo môže sám ovplyvniť a tomu sa potom vytrvalo venuje. Neskôr, keď dosiahne úspech, ostatní si možno povedia, že mal šťastie. No on vie, že tajomstvo jeho úspechu je v práci, každodenných krokoch a vedomej mysli.

Neúspešný človek nerobí nič a tak je ako malá loďka na mori, nechá sa len unášať. Roky sa mu nedarí uspieť a tak sa sám označí za smoliara. No nie je to smola, ale jeho pasivita, ktorá je za tým. Lenivosť je výhovorka. 

Read More

Žena v mužskej sile, miluj ženu v sebe

 

Žena postavená do role „v ničom mi partner nepomáha“, alebo „na všetko som sama“, po čase vníma svoju nespokojnosť, až vyčerpanosť. Necíti sa v bezpečí, začne pohŕda mužom a vnímať ho ako slabocha. Tým samú seba ohrozuje. Prečo ? Pretože žena je od prírody prijímajúca.

 

Jej telo je nežné, hebké, mäkké, aj svižné a ohybné. Toho všetkého sa ale v mužskej sile vzdáva. Svaly akoby tvrdnú a skracujú sa, krk je stŕpnutý, brucho sa zaobaľuje, chrbát a ramená bolia… Zobrala si toho na seba veľa a sťahuje ju to dole. Fyzicky, psychicky, emočne aj energeticky.

Kedy si žena berie na seba mužskú silu ?

Read More

Robím to dobre, aj keď dôkaz nemám ?

 

Stále som dostávala správy od ľudí na Facebooku alebo cez e-mailovú poštu, ktorí sa pýtali na manifestáciu svojich želaní a jedno mali spoločné. A to že si nie sú istí, či to robia dobre.

 

 

 

 

Manifestovanie zahŕňa skúsenosť toho, čo chcete cítiť, potom žiť a veriť. Precvičovaním prejavov (trénujete tým svoju bdelosť) môžete prilákať, čo chcete, či už je to úspešná firma, dobré zdravie, vzťah alebo dokonca materiálne veci. Niekedy zhmotňujeme veci ďaleko za našimi najdivokejšími snami. Pri prejavovaní je preto dôležité zostať otvorený možnostiam, ktoré presahujú rámec toho, čo si myslíte, že potrebujete. Keď sa prispôsobíte láskyplnej energii vesmíru, neexistujú žiadne obmedzenia toho, čo vás môže priťahovať a opačne, čo môžete vy priťahovať.

 

Prejavovanie je proces vibrácií pri vysokej frekvencii, aby ste sa stali vibračným súladom s vesmírom a mohli spolu vytvárať váš svet.

 

Read More

Ako fungujú tajné znamenia a naše vibrácie ?

 

 

 

Naša energia má oveľa viac energie, ako si vieme predstaviť.

Keď pôsobíme z energetického stavu nízkej úrovne, naše vibrácie môžu doslova znečisťovať svet. Keď však pôsobíme z miesta pozitívnej energie, svet okolo nás sa stáva pozitívnejším. Strach nemôže existovať spolu s láskou.

Preto sa musíme naučiť, ako rozpustiť všetky hranice s láskou prevzatím zodpovednosti za svoju vlastnú energiu.

 

TIP: Keď zvýšime svoju energetickú vibráciu, pritiahneme podporu z vesmíru.

 

Môžete zvýšiť svoju energetickú vibráciu. Vaša energia je váš najväčší zdroj energie. Keď vibrujete vysoko vibračnou, milujúcou energiou, dostanete túto energiu, ktorá sa vám odrazí. Ale keď vibrujete na nízkej úrovni, stanete sa energetickým zápasom pre ľudí a situácie, ktoré na tejto úrovni vibrujú.

 

Rovnako sa môžete začať sústrediť na znamenia, ktoré vám Vesmír bude posielať. Stačí byť aktívne vnímavý/á. Dá sa to krásne rozvinúť.

 

Read More

Upracte si v duši a pritiahnite si peniaze. Už dnes.

Nerobte zo svojich príbytkov skladiská vecí. Čínske učenie hovorí, že veci, ktorých ste sa rok nedotkli, alebo ich nenosíte, vyhoďte, alebo darujte.
Že je vám ľúto vyhodiť veci, ktoré už nepoužívate? Počujem, že veď možno sa to zíde. 🙂 No budete len ďalší rok okolo toho chodiť, utierať na tom prach, prekladať oblečenie v skriniach a o rok to znovu nezahodíte ? Rovnako je to  s pokazenými spotrebičmi, neopravenými šperkami, poškodenými taniermi, hrnčekmi bez ucha …

Viete, že si tým brzdíte energiu ?

Energiu vyžaruje bohatstvo aj chudoba. Je to ako magnet s dvoma pólmi. A je na vás, čo si priťahujete.

Ak máte doma prach, špinu a neporiadok, čo to do vášho života prináša ? Ako sa doma cítite ? Po príchode domov ste unavení, skleslí, bez nálady, prípadne v rodine prevládajú hádky, nesúlad, nervozita… A koľko máte v peňaženke a na účte? Asi to nebude žiadna sláva. Peniaze totiž milujú čistotu. :-)

Read More

Ako ľahšie a rýchlejšie zaspávať

Poznáte situáciu, kedy sa v posteli len prehadzujete, nie a nie nájsť si vhodnú polohu a čo chvíľa sa dívate na hodiny, ako pomaly tie minúty pribúdajú ? Viete, že by ste už dávno mali spať a jednoducho to nejde ? Telo sa nevie dostať do správnej fázy v rámci spánkového cyklu.

Spánok je jeden z najdôležitejších stavov organizmu. 

Keď sme oddýchnutí, lepšie sa koncentrujeme, reagujeme na situácie cez deň.

V neposlednom rade sme aj krajší, napr. bez kruhov pod očami  😉

Ak je vašim cieľom zmeniť tento stav, potom sú nasledovné vety pre vás 😉

Read More

Keď sa mi NIČ nedarí

 

 

   Po dlhšej dobe znovu začínam písať … 🙂 niežeby som na to nemyslela, len som uprednostnila iné v tú danú chvíľu podstatné a potrebné aktivity. Teraz ma k písaniu „popostrčili dve záležitosti. 😊

 

   Jedna je zadaná domáca úloha 🙂 v rámci skvelej skupiny pre ženy Online pro rebelky   😊  na FB ( podnikavé baby, rebelky, ak budete chcieť, môžete byť tiež súčasťou, napíšte mi ) a ďalšia inšpirácia od môjho kamaráta a profíka v jeho oblasti Stanka Lička, ktorý napísal knihu Ako ju pochopiť ? ( ešte som ju nečítala, no z prvých ohlasov je fakt dobrá a nielen pre mužov 😊 ).

 

   Zúčastnila som aj na krste tejto knihy, na ktorý som bola pozvaná. Bola to zaujímavá skúsenosť a čas strávený v príjemnom prostredí s rovnako naladenými ľuďmi. A keď som známym vravela, že idem na krst knihy, tak veľká časť reakcií bola: Ty píšeš aj knihy ? To je super, sa nezdáš, kedy to stíhaš, si sa nepochválila atď…   😊

 

   No čo Vám poviem, knihu možno raz napíšem ( áno, aj to je jeden z mojich cieľov – tlačená kniha 🙂 ) , no zatiaľ bude stačiť aj tento môj blog.

 

Dnes na tému „ Keď sa mi NIČ nedarí “

 

Read More