Mgr. Martina Pecháčková – BLOG

Žena v mužskej sile, miluj ženu v sebe

 

Žena postavená do role „v ničom mi partner nepomáha“, alebo „na všetko som sama“, po čase vníma svoju nespokojnosť, až vyčerpanosť. Necíti sa v bezpečí, začne pohŕda mužom a vnímať ho ako slabocha. Tým samú seba ohrozuje. Prečo ? Pretože žena je od prírody prijímajúca.

 

Jej telo je nežné, hebké, mäkké, aj svižné a ohybné. Toho všetkého sa ale v mužskej sile vzdáva. Svaly akoby tvrdnú a skracujú sa, krk je stŕpnutý, brucho sa zaobaľuje, chrbát a ramená bolia… Zobrala si toho na seba veľa a sťahuje ju to dole. Fyzicky, psychicky, emočne aj energeticky.

Kedy si žena berie na seba mužskú silu ?

Read More

Robím to dobre, aj keď dôkaz nemám ?

 

Stále som dostávala správy od ľudí na Facebooku alebo cez e-mailovú poštu, ktorí sa pýtali na manifestáciu svojich želaní a jedno mali spoločné. A to že si nie sú istí, či to robia dobre.

 

 

 

 

Manifestovanie zahŕňa skúsenosť toho, čo chcete cítiť, potom žiť a veriť. Precvičovaním prejavov (trénujete tým svoju bdelosť) môžete prilákať, čo chcete, či už je to úspešná firma, dobré zdravie, vzťah alebo dokonca materiálne veci. Niekedy zhmotňujeme veci ďaleko za našimi najdivokejšími snami. Pri prejavovaní je preto dôležité zostať otvorený možnostiam, ktoré presahujú rámec toho, čo si myslíte, že potrebujete. Keď sa prispôsobíte láskyplnej energii vesmíru, neexistujú žiadne obmedzenia toho, čo vás môže priťahovať a opačne, čo môžete vy priťahovať.

 

Prejavovanie je proces vibrácií pri vysokej frekvencii, aby ste sa stali vibračným súladom s vesmírom a mohli spolu vytvárať váš svet.

 

Read More

Ako fungujú tajné znamenia a naše vibrácie ?

 

 

 

Naša energia má oveľa viac energie, ako si vieme predstaviť.

Keď pôsobíme z energetického stavu nízkej úrovne, naše vibrácie môžu doslova znečisťovať svet. Keď však pôsobíme z miesta pozitívnej energie, svet okolo nás sa stáva pozitívnejším. Strach nemôže existovať spolu s láskou.

Preto sa musíme naučiť, ako rozpustiť všetky hranice s láskou prevzatím zodpovednosti za svoju vlastnú energiu.

 

TIP: Keď zvýšime svoju energetickú vibráciu, pritiahneme podporu z vesmíru.

 

Môžete zvýšiť svoju energetickú vibráciu. Vaša energia je váš najväčší zdroj energie. Keď vibrujete vysoko vibračnou, milujúcou energiou, dostanete túto energiu, ktorá sa vám odrazí. Ale keď vibrujete na nízkej úrovni, stanete sa energetickým zápasom pre ľudí a situácie, ktoré na tejto úrovni vibrujú.

 

Rovnako sa môžete začať sústrediť na znamenia, ktoré vám Vesmír bude posielať. Stačí byť aktívne vnímavý/á. Dá sa to krásne rozvinúť.

 

Read More

Upracte si v duši a pritiahnite si peniaze. Už dnes.

 

Nerobte zo svojich príbytkov skladiská vecí. Čínske učenie hovorí, že veci, ktorých ste sa rok nedotkli, alebo ich nenosíte, vyhoďte, alebo darujte.
Že je vám ľúto vyhodiť veci, ktoré už nepoužívate? Počujem, že veď možno sa to zíde. 🙂 No budete len ďalší rok okolo toho chodiť, utierať na tom prach, prekladať oblečenie v skriniach a o rok to znovu nezahodíte ? Rovnako je to  s pokazenými spotrebičmi, neopravenými šperkami, poškodenými taniermi, hrnčekmi bez ucha …

Viete, že si tým brzdíte energiu ?

Energiu vyžaruje bohatstvo aj chudoba. Je to ako magnet s dvoma pólmi. A je na vás, čo si priťahujete.

Ak máte doma prach, špinu a neporiadok, čo to do vášho života prináša ? Ako sa doma cítite ? Po príchode domov ste unavení, skleslí, bez nálady, prípadne v rodine prevládajú hádky, nesúlad, nervozita… A koľko máte v peňaženke a na účte? Asi to nebude žiadna sláva. Peniaze totiž milujú čistotu. :-)

 

Read More

Ako ľahšie a rýchlejšie zaspávať

 

Poznáte situáciu, kedy sa v posteli len prehadzujete, nie a nie nájsť si vhodnú polohu a čo chvíľa sa dívate na hodiny, ako pomaly tie minúty pribúdajú ? Viete, že by ste už dávno mali spať a jednoducho to nejde ? Telo sa nevie dostať do správnej fázy v rámci spánkového cyklu.

 

Spánok je jeden z najdôležitejších stavov organizmu. 

 

Keď sme oddýchnutí, lepšie sa koncentrujeme, reagujeme na situácie cez deň.

V neposlednom rade sme aj krajší, napr. bez kruhov pod očami  😉

 

 

 

Ak je vašim cieľom zmeniť tento stav, potom sú nasledovné vety pre vás 😉

 

Read More

Keď sa mi NIČ nedarí

 

 

   Po dlhšej dobe znovu začínam písať … 🙂 niežeby som na to nemyslela, len som uprednostnila iné v tú danú chvíľu podstatné a potrebné aktivity. Teraz ma k písaniu „popostrčili dve záležitosti. 😊

 

   Jedna je zadaná domáca úloha 🙂 v rámci skvelej skupiny pre ženy Online pro rebelky   😊  na FB ( podnikavé baby, rebelky, ak budete chcieť, môžete byť tiež súčasťou, napíšte mi ) a ďalšia inšpirácia od môjho kamaráta a profíka v jeho oblasti Stanka Lička, ktorý napísal knihu Ako ju pochopiť ? ( ešte som ju nečítala, no z prvých ohlasov je fakt dobrá a nielen pre mužov 😊 ).

 

   Zúčastnila som aj na krste tejto knihy, na ktorý som bola pozvaná. Bola to zaujímavá skúsenosť a čas strávený v príjemnom prostredí s rovnako naladenými ľuďmi. A keď som známym vravela, že idem na krst knihy, tak veľká časť reakcií bola: Ty píšeš aj knihy ? To je super, sa nezdáš, kedy to stíhaš, si sa nepochválila atď…   😊

 

   No čo Vám poviem, knihu možno raz napíšem ( áno, aj to je jeden z mojich cieľov – tlačená kniha 🙂 ) , no zatiaľ bude stačiť aj tento môj blog.

 

Dnes na tému „ Keď sa mi NIČ nedarí “

 

Read More

Ako prísť rýchlo k peniazom ?

Bez ohľadu na Vašu terajšiu finančnú situáciu je možné získať bohatstvo a hojnosť. Vy sami ste tvorcami a zdrojom pre jeho obdržanie. Ak sa spýtate sami seba, čo ak by som dostal/a dedičstvo alebo vyhral/a v lotérii, potom by sa moja finančná situácia zlepšia a bol by som šťastný/á … Na tom predsa nie je nič zlé …  no, čo je ešte možné ? Čo by ste mohli urobiť už dnes preto, aby ste mohli hneď začať meniť svoju finančnú situáciu ?

 

Život v otázke ako metóda naozaj funguje.

 

Je to odlišný pohľad na tvorenie si svojej reality a realizáciu želaní a zámerov. Základ má v terapii Access Bars®, kedy sa jemne dotýkame 32 bodov na hlave. Tie sú zodpovedné za rôzne úrovne nášho života, napr. peniaze, práca, kreativita, vzťahy, zdravie a pod.  

 

 

 

 

Čo teda môžete urobiť už dnes ?

  Read More

Ako sa vyrovnať s rozchodom ?

 

Rozchod s niekým, koho skutočne ľúbite, je jedna z najťažších skúšok, či období v živote. Ako zvládnuť prvé dni, týždne, mesiace po rozchode ? Všetky Vaše spoločné a aj Vaše osobné sny praskli ako bublina. Nuž, nič netrvá večne … no táto veta isto nikomu v tej nepomôže. Je tu zhrýzavý pocit, výčitky a otázka: Kde som urobil / urobila chybu ? 

 

 

 

 

 

Read More

Ak zaznamenáte podobné signály, možno sa s Vami chce spojiť duša blízkeho zosnulého

 

 

 

Keď odíde milovaná osoba je to vždy obrovská rana, s ktorou sa v živote stretne každý z nás. A každý sa s tým vyrovnáva po svojom. Niektorí ľudia veria, že človek neodišiel navždy, že sa len duša oddelila od tela a neskôr sa znova inkarnuje podľa plánu svojej duše. Možno preto sa so zosnulými snažia spojiť, alebo naopak ich príde duša navštíviť. Samozrejme, každý môže mať svoj názor, no niekedy je fajn prijať veci, ktoré sa dejú s otvorenou mysľou. Nie vždy všetkému rozumieme ( no kto má patent na rozum a pravdu ? ) a potom veci, ktorým nerozumieme, tak tie nám naháňajú strach. 

 

Tieto prejavy môžu znamenať, že sa s Vami snaží spojiť duša zosnulého:

 

Sen – patrí medzi najčastejšiu formu kontaktu. Môže znamenať, že nás chce pred niečím varovať, upokojiť alebo sa pripomenúť. Mnoho ľudí uvádza tento prejav ako veľmi intenzívny a akoby živý sen.

 

Známe vône – citliví ľudia reagujú aj na vône v miestnostiach. Môže to byť parfém alebo cigaretový dym, ktorý k zosnulej osobe neodmysliteľne patril.

 

Read More

Chcete mať vo svojom živote viac peňazí a hojnosti ?

 

 

 

 

 

Môže byť za tým mnoho faktorov a netušených, skrytých súvislostí, ktoré nám bránia v prežívaní finančnej slobody a hojnosti. Kľúč k hojnosti je v našom vlastnom vnútri.

Často stačí pozrieť sa úprimne do seba a pravdivo sa prelúskať svojimi blokmi a prekážkami. Výsledok rozhodne stojí za to.

 

Aké bloky a prekážky mám na mysli ?

 

      Strach, obavy, hnev na seba alebo iných, pocit viny, obmedzujúce presvedčenia  – veľmi veľká brzda na ceste k slobode, k peniazom a k hojnosti ako takej. Strach a obavy môžu hovoriť o možnej neschopnosti narábať s veľkým množstvom peňazí. Odpovedzte si úprimne, ak by ste zrazu mali veľa peňazí, splatili by ste dlhy, kúpili si dom, auto, boli na dovolenke a stále by ste ich mali veľa a dosť. Vedeli by ste čo ďalej s peniazmi ? Ako ich investovať ? Ako ich zhodnocovať ? Aké pocity to vo Vás vyvoláva ? Aj ten najmenší škriatok v podvedomí Vám hneď odpovie. S tým súvisia aj obmedzujúce presvedčenia. Vysvetlím na pár príkladoch: Peniaze sú špinavé. Bohatí ľudia sú zlí. Podnikateľ pokiaľ je bohatý, tak len preto, lebo zdiera svojich zamestnancov. Peniaze kazia charakter. ( Vážne ? Od akej konkrétnej sumy ? ).

Read More