Ako sa odovzdať svojej Duši?

V spirituálnych kruhoch sa o tom často hovorí, no čo to skutočne znamená?

Môj uhol pohľadu môže byť prínosný a môžete to vidieť úplne inak a aj to bude úplne v poriadku.


A ak radšej počúvate, tak si pustite podcast na YT.


Ako to vyzerá v praxi, ak sa ponoríme do procesu odovzdania? Neznamená to, že si sadneme so založenými rukami, budeme meditovať, vizualizovať a „ono sa to stane“. To v žiadnom prípade, i keď sa to navonok tak môže javiť.

Koľkokrát ste si v živote povedali, že niekomu ide niečo ľahko, nič pre to dosiahnutie neurobil, zaplatil to bohatý manžel, či rodičia. Nikdy nič nie je zadarmo. Vždy je za oponou niečo. Niečo za niečo. Je ako keď vypíšete bianco šek. Nikdy neviete, čo naspäť za to dáte a kedy sa tak stane. Akcia = reakcia. Skôr, či neskôr poznáte dôsledok.

Odovzdanie je ako taká pomôcka v procese učenia a chápania života. Že nemáme tu až takú moc ako sa domnievame. Ak by to tak bolo, už dávno tu nemáme chudobu, nerovnosti, klimatické problémy a pod.

Kapitulácia je zasvätenie. Keď ste vyzvaní k odovzdaniu, znamená to, že vaša Duša vás žiada, aby ste sa priblížili. Takže odovzdanie je nástrojom zosúladenia duše: skrze odovzdanie sme postrčení Božstvom a privedení do vyššieho súladu s naším osudom. Niekedy je odovzdanie jediným spôsobom, skrze ktorý môžeme prísť do našej pravdy a žiť ju.


Ak si aj poviete, že ste tvorcovia svojej reality, tak len čiastočne máte pravdu. Vnímam, že prínosnejšie by bolo pomenovať si to ako SPOLUTVORENIE. Sme veľmi dôležití a zároveň sme malinké zrnko vo Vesmíre.

Pri manifestovaní tancujeme medzi a spolu s mužskou a ženskou energiou v nás. Tá mužská preniká, vychádza von, ukazuje a tá ženská prijíma, vstrebáva a vťahuje do vnímavosti.

Sú veci, ktoré máme pod kontrolou a ktoré sú našou zodpovednosťou – takto napíname naše tvorivé energetické svaly a zažívame radosť z toho, že môžeme veci uskutočniť. No zároveň nesmieme zabúdať, že sú aj situácie, keď jediná vec, ktorá zostáva, je vzdať sa, pustiť kontrolu, pretože nie všetko sa dá vytvoriť a „zmanifestovať“, kedy chceme a ako chceme.

Musíme akceptovať, že je tu tiež niečo väčšie a že väčšia sila je vaša Duša.

Tá pracuje denne, 24/7 a bdie nad našim osudom, plánom, poslaním.


.

Odovzdanie vás zbaví všetkých mylných predstáv o tom, čo chcete, koho chcete, čo je pre vás určené a čo nie. V konečnom dôsledku je to o zosúladení vašich osobných ľudských túžob a vašej vôle s túžbami, plánom a cestou vašej duše a potom umožniť, aby to všetko bolo zlúčené s Božou vôľou a Božím plánom pre vás. To je pre mňa zosúladenie. Je to živá modlitba: nech chcem presne to, čo pre mňa chce moja duša, a nech to odráža moje najvyššie dobro a najvyššie dobro zo všetkých.

Veľmi dôležitý bod je POKORA a vnímanie, že je tu niečo, čo nás presahuje. Nemusíte trucovito stáť a kopať do dverí, ktoré sa vám ani nemajú v pláne otvoriť. Namiesto toho ustúpte si z cesty a dovoľte Duši, nech vás vedie.

Ak je vo vašom živote niečo, čo cítite, že je zaseknuté, niečo, čo ste skúšali a snažili sa vytvoriť bez úspechu, zastavte sa. Zosúlaďte sa so svojou dušou. Ak ste aplikovali svoju mužskú silu na situáciu a nehýbala sa, možno nastal čas použiť svoju ženskú silu a odovzdať sa tomu, ako a kedy je v živote jej čas pre zmenu a prijatie.

Kapitulácia otvára dvere, vytvára kvantové skoky. Spája vás s vyššími časovými líniami, pretože odovzdanie je portálom, cez ktorý sa s vami vaša Duša dostane do kontaktu a vedie vás k vašej najzázračnejšej časovej osi.

Odovzdanie je spoluvytváranie, ktorého ste aktívnym účastníkom. Vašou úlohou nie je zasahovať a spájať minidetaily, ktoré sú aj tak mimo vašej kontroly, ale zostať bdelou a vnímavou Bytosťou voči svojmu vedeniu.

Viem a rozumiem, že pre niektorých ľudí môže byť odovzdanie spojené s bolesťou alebo minulými spomienkami na to, že boli nútení vzdať sa svojej moci, dôverovať nesprávnej osobe, vzdať sa slobody. Ak je toto váš príbeh, pozývam vás, aby ste si dali milosť uzdravenia a vyliečenia. Najprv vytvorte bezpečie pre seba a znova nájdite svoju silu.


Prajem vám na vašej Ceste Poznania mnoho radosti a vytrvalosti. Verte, že to stojí za to. Nechať sa viesť procesom i keď výsledok nemáte zaručený. To je pointa odovzdania a dôverovania.

Bude mi cťou a radosťou stretnúť vás počas našej spolupráce, alebo v mojich programoch.

Prajem krásne a tvorivé dni.

S láskou k nám,

M.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.