Rituál so zámerom

Aktuálne riešiš aspoň jeden z týchto bodov vo svojom živote?


Premýšľaš, ako podporiť svoje zdravie ?

Chceš zlepšiť svoju finančnú situáciu ?

Vytvorila si novú kampaň/projekt a chceš ho energeticky ošetriť ?

Túžiš po upravení vzťahov okolo seba ?

Pracuješ na sebe už dlho, no výsledky neprichádzajú ?

Vieš, že máš na viac, no zároveň sa bojíš zmeny ?

Mojim veľkým darom a poslaním je podporovať zámery klientiek, otvárať energetické pole a ukotvovať ich v novej realite. Bez vytvárania tlaku na zmenu. Láskyplnou starostlivosťou mením nastavenie mysle a vkladám kódy zámeru do vyčisteného energetického poľa klientky. Pracujem v hmote s presahom do duchovných sfér.

–> Áno, presne to teraz potrebujem a idem do toho! <–

Rituály ma roky veľmi bavia a sú nesmierne účinné. Samozrejme za predpokladu, že vieš, ako sa to robí a čo tým robíš. Pretože s mocou prichádza aj zodpovednosť.

Čo je súčasťou rituálu ?

  • Premyslíš si a zadáš svoj zámer. Môže to byť oblasť zdravia, prosperity, vzťahov, peňazí … odporúčam vybrať si jednu oblasť a tú spracovať. Ten mi potom pošleš e-mailom, alebo ho môžeme ho aj individuálne prebrať v dohodnutom čase, cca 15 minútový telefonát.
  • Samotný rituál, ktorý prebieha na diaľku. V určený deň si spravíš čas, ktorý venuješ sebe. Budeš potrebovať približne hodinu. Je potrebné, aby si bola v pohode, ideálne, ak by si odpočívala. Pri tejto práci potrebujem, aj keď je to práca na diaľku, aby si bola v uvoľnenom naladení a zľahka spolupracovala (vedome sa prepojíme pre našu prácu). Inštrukcie pošlem do e-mailu.
  • Ukotvenie zámeru do tvojho energetického poľa s kódmi prenastavenia novej tvorby. Ukotvíme to cez akášický vhľad, odkaz od Tvojich duchovných sprievodcov, radcov, Majstrov a tiež cez intuitívnu kartu poznania, ktorú Ti aj s výkladom odfotím a vložím do výsledku. Ten Ti pošlem v PDF (1-2 strany A4) do troch až piatich pracovných dní od rituálu.
  • Záverečné rady a odporúčania, ako ďalej pracovať v novom nastavení a ako sa ukotvovať vo svojej realite pošlem do e-mailu v záverečnej správe.
  • V procese sa prísne zameriavam na to, aby to celé prebehlo v súlade s tvojim nastavením a pre dobro všetkých zúčastnených strán. Vždy bez nátlaku a sily, v láske a čistote. V harmónii s dušou, telom aj mysľou.

Dôležité: V deň rituálu pracujem len s 5 ľuďmi. – POČET MIEST OBMEDZENÝ

–> Áno, chcem rituál pre svoj zámer! <–

Cena: 100 Eur / rituál6.6.2021 – 2 miesta voľné

Ďalšie termíny budú vypísané v auguste 2021.

V cene je moja energetická práca a ladenie sa od chvíle objednania až po ukončenie rituálu a odoslanie výsledku e-mailom. Nastavenie cien zodpovedá vibrácii rovnováhy, lásky a starostlivosti, ako ku mne samej, tak aj k tebe, s ohľadom na môj výdaj energie v podobe maximálneho sústredenia na celú tvoju bytosť na rovine mentálnej, fyzickej, emocionálnej a na úrovni mojej duše.

Na základe pripravenosti tvojej vyššej bytosti a zámerom tvojej duše urychľujem tvoje jemnohmotné procesy, aktivujem kódy v tvojom energetickom poli a otváram portály k tvojim darom a potenciálu. To všetko v súlade s tvojim plánom duše a vibračnej úrovni, v akej sa aktuálne nachádzaš.


Čo o spolupráci so mnou hovoria moje klientky ?

Mojim klientkam sa zámery zhmotňujú veľmi rychle. Ak tzv. vyčístíme cestičku od blokov, nepotrebných programov a vzorcov, je ten rozvoj obvykle veľmi rýchly. Záleží na tvojej aktivite a spolupráci. Nik neurobí za nás žiadnu prácu, no môže nám pomôcť ukázať nové možnosti a otvoriť iné okná a portály, ktoré sú tu pre nás.

… a ďalšie si prečítaš TU 🙂


–> Áno, chcem rituál pre svoj zámer! <–

Ak sa Ti momentálne tento rituál na mieru nehodí, pozri aj na môj online minikurz –> ŽIVOT V HOJNOSTI. Je koncipovaný veľmi prakticky a zrozumiteľne. Žiadne marketingové omáčky, no veľká miera praxe a mojej vlastnej skúsenosti.


Dôležité: Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť a ani sa neodporúča meniť stanovenú liečbu a predpísané lieky. Moje služby nenahrádzajú lekársku starostlivosť.

0