Meno Duše & Svetelný kód

 

 

   

♥ ♥ ♥

Meno má veľmi silný a dôležitý potenciál a zároveň svoju špecifickú vibráciu. Každý z nás bol obdarovaný okrem krstného mena aj menom duše.

To meno s nami ladí, emočne, zvukovo, étericky a vibračne. Vnáša do nášho života všetko to, čo naša duša potrebuje, čo bude pre jej najlepší prospech, pre jej rast a podporovanie, pre rozvíjanie nášho poslania a darov, ktoré v živote máme.

Stáva sa, že máme aj dve a viac mien duše a ak cítime, že sa chceme posunúť ďalej, tak sme na správnej ceste k tomu.

Keďže sme multidimenzionálne bytosti, tak aj mien máme viac. Ani nepotrebujete poznať príčinu, dôležitý je vnútorný pocit a hlas, intuícia, ktorá Vás doviedla možno až sem,

že čítate tieto riadky … a náhody neexistujú. Stíšte sa vnútorne a započúvajte sa do hlasu svojho Ja. Môžete sa ním prejaviť aj verejne, alebo s ním súznieť len vo svojom vnútri a srdiečku.

Bude mi cťou a potešením spolupracovať s Vami, Vašou dušou a sprievodcami.

 

Ako budeme spolupracovať?

.

• Téma práce – Meno Duše & Svetelný kód 

Vždy príde taká informácia o mene, akú práve Vaša Duša potrebuje. Meno, ktoré s ňou bude v tej danej chvíli najviac rezonovať a bude jej blízka. Spolu s Menom Duše dostaneme krátky popis k menu a informácii, akú kvalitu pre Vás nesie a ako sa s ním ladiť.

Svetelný kód je písaná/kreslená informácia, ktorú Vám pošlem a môžete s ním pracovať tak, že si ho stiahnete na mobil ako tapetu, alebo vytlačený budete nosiť so sebou, príp. ho mať na pracovnom stole, či nočnom stolíku.

.

• Vaša fotografia

K načítaniu mena Vašej duše budem potrebovať Vašu fotografiu, ideálne z terajšej doby a takú, kde je vám dobre vidieť do očí. 

.

• Inštrukcie

Na základe Vašej objednávky dostanete informácie k platbe). Po prijatí platby Vám pošlem elektronicky, e-mailom správu a ďalšiu správu s menom Duše a svetelným kódom môžete očakávať do 3-4 týždňov ( podľa predošlých objednávok a stavu ich spracovania )

.

 


Odpoviem Vám akonáhle to bude možné a odpoveď môžete očakávať do 3-5 pracovných dní.

.

Dôležité: Všetky informácie, ktoré v priebehu konzultácie, čítania alebo harmonizácie dostanem sú prísne dôverné a nikdy nebudú poskytnuté tretím osobám. Objednaním si tejto služby mi dávate svoj súhlas, že sa na tieto informácie z jemnohmotného sveta smiem pozrieť. Predsa len, sme slobodné bytosti a každý sme tu sám za seba. Preto je potrebný váš súhlas. Veľmi si vážim Vašu dôveru a s rovnakou úctou pristupujem aj k hľadaniu možností riešenia Vašej situácie.

Ďakujem za Vašu dôveru.

S láskou,
Martina ♥