Rozhovor s Dušou


Individuálna online konzultácia ROZHOVOR S DUŠOU – videohovor je k dispozícii pre rozpustenie blokov, tvorbu a rozpoznávanie nových možností, presvetlenie a uvoľnenie rodových línií, harmonizáciu vzťahov medzi partnermi, deťmi, rodičmi. Spoznanie dôvodov, čo nám druhí zrkadlia a prečo sú v našich životoch, aká je ich úloha, čo máme pochopiť prostredníctvom týchto vzťahov. Počas aktivačnej konzultácie máš priestor a môj čas len pre seba a o to rýchlejší a významnejší môže byť Tvoj posun v živote.


Ako Rozhovor s Dušou prebieha ?

Po vyplnení objednávkového formulára a zaplatení faktúry, si dohodneme termín nášho videohovoru.

 

Ten prebieha buď na Facebooku cez videohovor, Skype, alebo WhatsApp, alebo aj telefonicky (volám ja Vám). No je prínosnejšie, ak sa budeme aj vidieť. Oči sú bránou do Duše a tá moja vidí, vníma a vie aj tam, kam si samú seba nepustíš. Darmo, samé sebe niekedy i klameme a ostávame v ilúzii. Nie je potrebné, aby som vedela tému vopred, akej sa ideme venovať. I tak sa v procese dostaneme presne tam. kam nás Tvoja Duša povedie. Žiaden strach, všetko sa deje na úrovni iných sfér, po celý čas si v bezpečí a dôvernom priestore.

Náš rozhovor sa skladá z dvoch častí. Prvá pozostáva z mojich otázok a Tvojho popisu, akej téme sa budeme venovať. Prejdeme rôzne obdobia, zážitky, strachy, traumy, bolesti, alebo otázky ďalšie smerovania.

V druhej časti sa zameriame na čistenie, uvoľňovanie, na metódy, prostredníctvom ktorých nachádzame rozpustenie vo vnútornom bloku, ktoré spracujeme a doladíme. Plne sa sústredím na Tvoje energetické pole pre čítanie informácií. Pomôžem Ti pochopiť, čo sa v Tvojom živote aktuálne deje a kam smeruješ. Ak sa vypýtajú k spolupráci aj karty, tak aj ich výklad bude prínosom. Čokoľvek zmeníme vnútri v sebe, prejaví sa aj navonok, preto vnútorné prenastavenie je veľmi dôležité a kľúčové. Ja som len sprievodca. My všetci máme v sebe tú moc a silu všetko v sebe meniť, prepisovať a upravovať. Tá ide ruka v ruke s odhodlaním a túžbou po zmene stavu. A na úplnom počiatku zmeny stojí Tvoje ROZHODNUTIE, že už to chceš inak. Buď máš tak veľký sen a cieľ, alebo tak veľkú a silnú bolesť, ktorú už nechceš ďalej znášať. A aj na to som tu pre Teba.

Už pri samotnej konzultácii dochádza k obrovskému energetickému uvoľneniu, naďalej na tom však budeš pracovať, až do doby, kým sa to energeticky zharmonizuje a usadí v hlbších štruktúrach. 

Súčasťou konzultácie je aj energetické transformačné ošetrenie, po ktorom sa budeš cítiť ako v kráľovských kúpeľoch.

Po konzultáciách veľká väčšina vníma pocity porozumenia (najmä sama sebe), uvoľnenosti, ľahkosti, že všetko je tu pre nás možné a všetku moc a silu stále v sebe máme! Kde všade sme ju po ceste stratili, či odovzdali?

Pri svojej práci využívam nástroje sebapoznania, napr. channeling priamo s božským vedomím Zdroja, sprievodcami, radcami a svetelnými bytosťami, prácu s mysľou a všetkými úrovňami Tvojej Duše, numerológiu, karty, kyvadlo, NLP, načítanie z Akáše  …. a najmä moje Dary Duše. Všetko sa deje podľa aktuálnych potrieb a situácie. Dostávame odpovede a otázky, ktoré momentálne riešime a túžime vyriešiť. Nič nie je striktne prikázané, všetko je v súlade s Tvojou Dušou. Ide o konzultáciu s energetickým presahom, kde je aktivované pole zmeny, liečebné a transformačné procesy, kódy, otvárané portály a okná pre Tvoj ďalší posun a kroky.

V rámci môjho poslania, múdrosti a skúseností (moje drahé, staré Duše pochopia  ) viem tieto jemné nuansy rozpoznávať, rozmotávať klbká rodových línií, rušiť rôzne bloky (a pri všetkej úcte najmä maminky sú veľmi výživná téma, tak aj to môže byť téma pre konzultáciu).

.

Naša kvalita života v mnohom sa odvíja aj od nášho pochopenia, že nie “deje” sa mi to v živote, ale ja si to takto tvorím. A ja Ťa tým procesom v meditácii na mieru prevediem, aby si sa postupne dostávala do vlastnej samostatnosti a najmä zodpovednosti, ako zrelá a múdra Bytosť. Bude mi skutočne potešením stretnúť sa s Tvojou Dušou, odovzdať Ti odkazy a ak súhlasíš, tak sa prepojme.  Dôveruj sebe, svojej Duši, Intuícii … ak si pripravená, tak som tu pre Teba.

Aká je cena a čo všetko je v nej obsiahnuté ?

V cene je náš 90 minútový hovor, analýza problému, samotné čistenie blokov a obmedzení už počas konzultácie. Zároveň súbor ďalších odporúčaní a práce so sebou.

CENA: 80 Eur

(80 € / konzultácia)

V cene je náš 3x 90 minútový hovor, analýza problému, samotné čistenie blokov a obmedzení už počas konzultácie. Zároveň súbor ďalších odporúčaní a práce so sebou.

Cena: 200 Eur

(66,66 € / konzultácia)


Čo o spolupráci so mnou hovoria moje klientky ?

… a ďalšie si prečítaš TU 🙂

Stlačením tlačidla pre objednanie sa, beriete na vedomie, že vaše osobné údaje vo vyššie uvedenom rozsahu budem spracovávať podľa mojich zásad ochrany osobných údajov. Ochrana osobných údajov


Martina Pecháčková nie je zodpovedná a negarantuje tvoje výsledky a tvoju schopnosť meniť tvoj život v osobnej, či pracovnej sfére jej nápadmi, odporúčanými nástrojmi, stratégiami, či informáciami. Úspech každej klientky, či klienta závisí od mnohých faktorov, ktoré zahŕňajú odhodlanie, zapojenie sa, rozhodnutia, vnútornú motiváciu a vlastnú vôľu a húževnatosť. Vstupom do spolupráce v akejkoľvek forme prijímaš vlastnú zodpovednosť za (ne)dosiahnutie požadovaných a želaných výsledkov.

Dôležité: Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť a ani sa neodporúča meniť stanovenú liečbu a predpísané lieky. Moje služby nenahrádzajú lekársku starostlivosť.