Aktivačná konzultácia – STOP STAV

STOP STAV DO ODVOLANIA

Akým témam sa môžeme venovať ?


VZŤAHY & RODINA – témy rodových línií, harmonizácia vzťahov medzi partnermi, deťmi, rodičmi. Spoznanie dôvodov, čo nám druhí zrkadlia a prečo sú v našich životoch, aká je ich úloha, čo máme pochopiť prostredníctvom týchto vzťahov.

KARIÉRA & PENIAZE – objasnenie svojho poslania, v akej oblasti sa vaša duša túži realizovať. Pochopenie ako umožniť princípu Tvorcu, aby sa prejavil.

HOJNOSŤ NA VŠETKÝCH ÚROVNIACH  – zdravie, financie, priatelia, rodina, sebarealizácia …

PREMENA STRACHOV & BLOKOV – odhalenie, pochopenie a uvoľnenie príčiny na rôznych úrovniach.

SPOZNÁVANIE SEBA – navnímanie darov, snov, želaní a túžob, ktoré naša duša chce aktuálne zažiť. Prepustenie pocitov nedostatočnosti, viny, nezaslúženia si, obete. Premena a prijatie vlastnej sily a potenciálu. Proces ako byť v harmónii s dušou.

–> Skvelé. Chcem sa objednať ! <

Ako aktivačná konzultácia prebieha ?

Buď telefonicky alebo ONLINE, napr. hovor cez Skype ( kontakt podľa tel. čísla:  0944782204 ) , alebo telefonicky (volám ja Vám).

Skladá sa z dvoch častí. Prvá pozostáva z mojich otázok a vášho popisu, akej téme sa chcete venovať. Preberáme rôzne obdobia, zážitky, traumy, bolesti.

V druhej časti sa zameriame na metódy, prostredníctvom ktorých nachádzame uvoľnenie vo vnútornom bloku, ktoré spracujeme a vyčistíme. Plne sa sústredím na vaše energetické pole pre čítanie informácií. Pomôžem vám pochopiť, čo sa vo vašom živote aktuálne deje a kam smerujete. Čokoľvek zmeníte vnútri v sebe, prejaví sa aj navonok, preto vnútorné prenastavenie je veľmi dôležité a kľúčové. Ja som len sprievodca. My všetci máme v sebe tú moc a silu všetko v sebe meniť, prepisovať a upravovať. Tá ide ruka v ruke s odhodlaním a túžbou po zmene stavu.

Už pri samotnej konzultácii dochádza k obrovskému energetickému uvoľneniu, naďalej na tom však budete pracovať, až do doby, kým sa to energeticky zharmonizuje a usadí v hlbších štruktúrach. 

Po konzultáciách veľká väčšina vníma pocity uvoľnenosti, ľahkosti, že všetko je možné a všetku moc a silu stále v sebe máme! Pri svojej práci využívam nástroje sebapoznania, napr. channeling priamo s božským vedomím Zdroja, sprievodcami, radcami a svetelnými bytosťami, prácu s mysľou a všetkými úrovňami vašej duše, numerológiu, tarot, kyvadlo, NLP,   …. Všetko sa deje podľa aktuálnych potrieb a situácie klienta. Dostávame odpovede a otázky, ktoré momentálne riešime a túžime vyriešiť. Nič nie je prikázané, všetko je v súlade s vašou dušou. Ide o konzultáciu s energetickým presahom, kde je aktivované pole zmeny, liečebné procesy, kódy, otvárané portály a okná pre váš ďalší posun a kroky.

Aká je cena a čo všetko je v nej obsiahnuté ?

V cene je náš cca 90 minútový hovor, analýza problému, samotné čistenie blokov a obmedzení a záverečný zápis, ktorý posielam e-mailom do 2 dní od konzultácie. Zároveň súbor ďalších odporúčaní a práce so sebou.


Cena: 100 Eur / aktivačná konzultácia

–> Idem sa objednať ! <–

Čo o spolupráci so mnou hovoria moje klientky ?

… a ďalšie si prečítaš TU 🙂

Ak sa Ti momentálne táto aktivačná konzultácia nehodí, pozri aj na môj online minikurz –> ŽIVOT V HOJNOSTI. Je koncipovaný veľmi prakticky a zrozumiteľne. Žiadne marketingové omáčky, no veľká miera praxe a mojej vlastnej skúsenosti, alebo na ďalšie služby.

Stlačením tlačidla pre objednanie sa, beriete na vedomie, že vaše osobné údaje vo vyššie uvedenom rozsahu budem spracovávať podľa mojich zásad ochrany osobných údajov. Ochrana osobných údajov


Dôležité: Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť a ani sa neodporúča meniť stanovenú liečbu a predpísané lieky. Moje služby nenahrádzajú lekársku starostlivosť.

1+