Konzultácie

 

Konzultácie poskytujem ženám aj mužom.  Venujem sa prevažne vzťahom, či už sú to partnerské, vzťahy k rodičom, k deťom, k peniazom, sami k sebe a k svojmu zdraviu.

 

AKO DLHO TRVÁ KONZULTÁCIA?

Väčšinou hodinu a pol. Prvotná konzultácia býva dlhšia, dodatkové sú potom už kratšie.

 

AKO PREBIEHA KONZULTÁCIA?

Skladá sa z dvoch častí. Prvá pozostáva z mojich otázok a vášho popisu, akej téme sa chcete venovať. Preberáme rôzne obdobia, zážitky, traumy, bolesti.

V druhej terapeutickej časti sa zameriame na metódy, prostredníctvom ktorých klient sám nachádza uvoľnenie vo vnútornom bloku, ktoré vie potom používať aj v bežnom živote. Ja som len sprievodca. Vy sami máte v sebe tú moc a silu všetko v sebe meniť, prepisovať, upravovať. Tá ide ruka v ruke s odhodlaním a túžbou po zmene stavu.

Už pri samotnom sedení dochádza k obrovskému energetickému uvoľneniu, naďalej na tom však klient pracuje sám, až do doby, kým sa to energeticky zharmonizuje a usadí v hlbších štruktúrach.

Niekedy ak to situácia vyžaduje, tak klient dostane „domácu úlohu“, aby si ešte viac zvedomil, čo sa deje. Príp. e-mailom posielam doplňujúce informácie, ktoré môžu napomôcť celému procesu.

Po konzultáciách veľká väčšina odchádza s pocitom uvoľnenosti, ľahkosti, že všetko je možné!

 

KOĽKO KONZULTÁCIA STOJÍ?

Cena je 33,- Eur za jedno sedenie ( cca hodina a pol )  

 

KDE KONZULTÁCIA PREBIEHA?

Buď osobne u mňa v kancelárii v Banskej Bystrici ( kontakt ) alebo hovor cez Skype ( kontakt podľa tel. čísla:  0944782204 )  

Vy aj ja sme v pohodlí, vo svojom bezpečnom priestore, pokiaľ sa vyplavujú emócie, dochádza k väčšiemu otvoreniu.

Potom sa môžete cítiť unavenejší, preto veľa ľudí zvolí možnosť konzultácie cez PC z pohodlia domova.

 

REFERENCIE NA MOJU PRÁCU OD SPOKOJNÝCH KLIENTIEK A KLIENTOV –> TU

 

Aktuálne dianie, čo organizujem, pripravujem a plánujem sledujte na FB: Harmónia pre dušu a telo

 

Objednajte sa na konzultáciu

 

Konzultácia  33 € / hodina a pol

 

 

 

ETICKÝ PRINCÍP: Všetky informácie, ktoré sa dozviem od klienta ostávajú dôverné, podliehajú prísnej etike a zaručujem, že sa nedostanú k žiadnej inej tretej osobe. Všetko ostáva len medzi mnou a klientom, v absolútnej diskrétnosti.

 

Ak máte ďalšie otázky, alebo si chcete dohodnúť konzultáciu, využite rezervačný formulár, kontaktujte ma na telefónnom čísle 0944 / 782 204 alebo písomne na: terapie.tinka@gmail.com

 

Energia a láska si nájde vždy cestu. 

Teším sa na Vás a ďakujem, že smiem byť súčasťou Vašich životov a že robím prácu, ktorá ma baví a napĺňa. 😉

 

S láskou,
Tinka ♥

 

 

 

U P O Z O R N E N I E : Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť. Neodporúča sa teda vysadzovať stanovenú liečbu a predpísané lieky. So zlepšením zdravotného stavu je možné po konzultácii s ošetrujúcim lekárom znižovať dávky liekov.

 

PS:  Dívajte sa svet s nadhľadom, odstupom a úsmevom … zvládnete to. 🙂  

 

 

 

 

 

.

Zdroj obrázkov:  www.pixabay.com a vlastná tvorba