Aktivačná konzultácia


Individuálna aktivačná konzultácia je k dispozícii pre rozpustenie blokov, tvorbu a rozpoznávanie nových možností, presvetlenie rodových línií, harmonizáciu vzťahov medzi partnermi, deťmi, rodičmi. Spoznanie dôvodov, čo nám druhí zrkadlia a prečo sú v našich životoch, aká je ich úloha, čo máme pochopiť prostredníctvom týchto vzťahov. Počas aktivačnej konzultácie máš priestor a môj čas len pre seba a o to rýchlejší a významnejší môže byť Tvoj posun v živote.

–> Skvelé. Chcem sa objednať ! <

Ako aktivačná konzultácia prebieha ?

Buď telefonicky alebo ONLINE, napr. hovor cez Skype ( kontakt podľa tel. čísla:  0944782204 ) , alebo telefonicky (volám ja Vám).

Skladá sa z dvoch častí. Prvá pozostáva z mojich otázok a tvojho popisu, akej téme sa chceme venovať. Preberáme rôzne obdobia, zážitky, traumy, bolesti, alebo otázky ďalšie smerovania.

V druhej časti sa zameriame na metódy, prostredníctvom ktorých nachádzame uvoľnenie vo vnútornom bloku, ktoré spracujeme a vyčistíme. Plne sa sústredím na tvoje energetické pole pre čítanie informácií. Pomôžem ti pochopiť, čo sa v tvojom živote aktuálne deje a kam smeruješ. Čokoľvek zmeníme vnútri v sebe, prejaví sa aj navonok, preto vnútorné prenastavenie je veľmi dôležité a kľúčové. Ja som len sprievodca. My všetci máme v sebe tú moc a silu všetko v sebe meniť, prepisovať a upravovať. Tá ide ruka v ruke s odhodlaním a túžbou po zmene stavu.

Už pri samotnej konzultácii dochádza k obrovskému energetickému uvoľneniu, naďalej na tom však budeš pracovať, až do doby, kým sa to energeticky zharmonizuje a usadí v hlbších štruktúrach. 

Súčasťou konzultácie je aj energetické transformačné ošetrenie, po ktorom sa budeš cítiť ako v kráľovských kúpeľoch.

Po konzultáciách veľká väčšina vníma pocity uvoľnenosti, ľahkosti, že všetko je tu pre nás možné a všetku moc a silu stále v sebe máme! Pri svojej práci využívam nástroje sebapoznania, napr. channeling priamo s božským vedomím Zdroja, sprievodcami, radcami a svetelnými bytosťami, prácu s mysľou a všetkými úrovňami vašej duše, numerológiu, tarot, kyvadlo, NLP,   …. Všetko sa deje podľa aktuálnych potrieb a situácie daného klienta. Dostávame odpovede a otázky, ktoré momentálne riešime a túžime vyriešiť. Nič nie je striktne prikázané, všetko je v súlade s vašou dušou. Ide o konzultáciu s energetickým presahom, kde je aktivované pole zmeny, liečebné a transformačné procesy, kódy, otvárané portály a okná pre tvoj ďalší posun a kroky.

Aká je cena a čo všetko je v nej obsiahnuté ?

V cene je náš cca 60 minútový hovor, analýza problému, samotné čistenie blokov a obmedzení a záverečný zápis, ktorý posielam e-mailom do 5 dní od konzultácie. Zároveň súbor ďalších odporúčaní a práce so sebou.


Cena: 100 Eur / aktivačná konzultácia

–> Idem sa objednať ! <–

Čo o spolupráci so mnou hovoria moje klientky ?

… a ďalšie si prečítaš TU 🙂

Stlačením tlačidla pre objednanie sa, beriete na vedomie, že vaše osobné údaje vo vyššie uvedenom rozsahu budem spracovávať podľa mojich zásad ochrany osobných údajov. Ochrana osobných údajov


Dôležité: Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť a ani sa neodporúča meniť stanovenú liečbu a predpísané lieky. Moje služby nenahrádzajú lekársku starostlivosť.

1+