Aktivačná konzultácia

STOP STAV – aktuálne neprijímam nové objednávky do odvolania


Individuálna aktivačná konzultácia je k dispozícii pre rozpustenie blokov, tvorbu a rozpoznávanie nových možností, presvetlenie rodových línií, harmonizáciu vzťahov medzi partnermi, deťmi, rodičmi. Spoznanie dôvodov, čo nám druhí zrkadlia a prečo sú v našich životoch, aká je ich úloha, čo máme pochopiť prostredníctvom týchto vzťahov. Počas aktivačnej konzultácie máš priestor a môj čas len pre seba a o to rýchlejší a významnejší môže byť Tvoj posun v živote.

Ako aktivačná konzultácia prebieha ?

Buď telefonicky alebo ONLINE, napr. hovor cez Skype ( kontakt podľa tel. čísla:  0944782204 ) , alebo telefonicky (volám ja Vám).

Skladá sa z dvoch častí. Prvá pozostáva z mojich otázok a tvojho popisu, akej téme sa chceme venovať. Preberáme rôzne obdobia, zážitky, traumy, bolesti, alebo otázky ďalšie smerovania.

V druhej časti sa zameriame na metódy, prostredníctvom ktorých nachádzame uvoľnenie vo vnútornom bloku, ktoré spracujeme a vyčistíme. Plne sa sústredím na tvoje energetické pole pre čítanie informácií. Pomôžem ti pochopiť, čo sa v tvojom živote aktuálne deje a kam smeruješ. Čokoľvek zmeníme vnútri v sebe, prejaví sa aj navonok, preto vnútorné prenastavenie je veľmi dôležité a kľúčové. Ja som len sprievodca. My všetci máme v sebe tú moc a silu všetko v sebe meniť, prepisovať a upravovať. Tá ide ruka v ruke s odhodlaním a túžbou po zmene stavu.

Už pri samotnej konzultácii dochádza k obrovskému energetickému uvoľneniu, naďalej na tom však budeš pracovať, až do doby, kým sa to energeticky zharmonizuje a usadí v hlbších štruktúrach. 

Súčasťou konzultácie je aj energetické transformačné ošetrenie, po ktorom sa budeš cítiť ako v kráľovských kúpeľoch.

Po konzultáciách veľká väčšina vníma pocity uvoľnenosti, ľahkosti, že všetko je tu pre nás možné a všetku moc a silu stále v sebe máme! Pri svojej práci využívam nástroje sebapoznania, napr. channeling priamo s božským vedomím Zdroja, sprievodcami, radcami a svetelnými bytosťami, prácu s mysľou a všetkými úrovňami vašej duše, numerológiu, tarot, kyvadlo, NLP,   …. Všetko sa deje podľa aktuálnych potrieb a situácie daného klienta. Dostávame odpovede a otázky, ktoré momentálne riešime a túžime vyriešiť. Nič nie je striktne prikázané, všetko je v súlade s vašou dušou. Ide o konzultáciu s energetickým presahom, kde je aktivované pole zmeny, liečebné a transformačné procesy, kódy, otvárané portály a okná pre tvoj ďalší posun a kroky.

Aká je cena a čo všetko je v nej obsiahnuté ?

V cene je náš cca 60-90 minútový hovor, analýza problému, samotné čistenie blokov a obmedzení už počas konzultácie. Zároveň súbor ďalších odporúčaní a práce so sebou.

Cena je 150 Eur / aktivačná konzultácia


Čo o spolupráci so mnou hovoria moje klientky ?

… a ďalšie si prečítaš TU 🙂

Stlačením tlačidla pre objednanie sa, beriete na vedomie, že vaše osobné údaje vo vyššie uvedenom rozsahu budem spracovávať podľa mojich zásad ochrany osobných údajov. Ochrana osobných údajov


Martina Pecháčková nie je zodpovedná a negarantuje tvoje výsledky a tvoju schopnosť meniť tvoj život v osobnej, či pracovnej sfére jej nápadmi, odporúčanými nástrojmi, stratégiami, či informáciami. Úspech každej klientky, či klienta závisí od mnohých faktorov, ktoré zahŕňajú odhodlanie, zapojenie sa, rozhodnutia, vnútornú motiváciu a vlastnú vôľu a húževnatosť. Vstupom do spolupráce v akejkoľvek forme prijímaš vlastnú zodpovednosť za (ne)dosiahnutie požadovaných a želaných výsledkov.

Dôležité: Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť a ani sa neodporúča meniť stanovenú liečbu a predpísané lieky. Moje služby nenahrádzajú lekársku starostlivosť.