Upracte si v duši a pritiahnite si peniaze. Už dnes.

Nerobte zo svojich príbytkov skladiská vecí. Čínske učenie hovorí, že veci, ktorých ste sa rok nedotkli, alebo ich nenosíte, vyhoďte, alebo darujte.
Že je vám ľúto vyhodiť veci, ktoré už nepoužívate? Počujem, že veď možno sa to zíde. 🙂 No budete len ďalší rok okolo toho chodiť, utierať na tom prach, prekladať oblečenie v skriniach a o rok to znovu nezahodíte ? Rovnako je to  s pokazenými spotrebičmi, neopravenými šperkami, poškodenými taniermi, hrnčekmi bez ucha … aj so zámerne roztrhanými riflami. 

Viete, že si tým brzdíte energiu ?

Energiu vyžaruje bohatstvo aj chudoba. Je to ako magnet s dvoma pólmi. A je na vás, čo si priťahujete.

Ak máte doma prach, špinu a neporiadok, čo to do vášho života prináša ? Ako sa doma cítite ? Po príchode domov ste unavení, skleslí, bez nálady, prípadne v rodine prevládajú hádky, nesúlad, nervozita… A koľko máte v peňaženke a na účte? Asi to nebude žiadna sláva. Peniaze totiž milujú čistotu. :-)

Peniaze prichádzajú cez čistú chodbu, čisté okná, čisté miestnosti. Rozhliadnite sa doma, ako to tam dlhodobo vyzerá. Nie, nevravím, že máte byť otrokom domova.

S tým súvisí aj hromadenie vecí. Je vám ľúto niečo vyhodiť a tak to stále skladujete ? Hovoríte si to už niekoľko rokov, že s tým niečo urobíte ? A brzdí to energiu. Tú čistú, zdravú, sviežu, ktorú milujú peniaze.

Peniaze sú energia a tá musí prúdiť.

Pri hromadení a skladovaní starých, nepotrebných vecí si chtiac nechtiac programujete chudobu. Až prehnane dávate Vesmíru najavo svoju šetrnosť a držíte to všetko u seba. Nič nedáte, nič nepustíte. No potom ani nič nedostanete. Na šetrení samozrejme nie je nič zlé, no aj na to treba isté pravidlá. Keď budete odkladať pod matrac každý cent, znásobia sa vaše príjmy ? Rovnako je to aj so starým oblečením, už nepríjemným na dotyk, nedržia tvar a farby sú vyblednuté. Úprimne, fakt to niekedy ešte dáte na seba ?

To nie je cesta, ako si k vám peniaze nájdu cestu.

Na čo myslíte, to si do svojho života priťahujete. To, čoho sa najviac obávate, vás napokon dobehne. Keď máte teraz problém s nedostatkom peňazí, nik nevraví, že sa to o pár mesiacov (kedykoľvek) nemôže zmeniť.  Vesmíru je jedno, koľko peňazí (alebo čohokoľvek) chcete. Je to len energia. Nič viac, nič menej. Energia peňazí.

Predstavte si vypínač na stene. Jemu je to jedno, koľkokrát ho stlačíte kvôli tomu, aby ste mali svetlo. Vesmír je bohatý a kedykoľvek vám prinesie nové a nové možnosti. Len treba byť všímavý a sledovať hoc aj drobné znamenia. Nových ľudí vo vašom živote, nové príležitosti … hľadajte súvislosti. Nemusíte vidieť hneď celú cestu. Stačí, keď viete, aký bude váš ďalší krok. A postupne sa do cieľa dostanete.

Samozrejme, dôležitá je aj viera. Neoblomné presvedčenie, že to dokážete a pozitívny prístup k životu. Vždy a každý máme vo svojich životoch za čo ďakovať. Vždy máte na výber, ako sa chcete cítiť. Či sa utápať v smútku, alebo sa usmiať a aj v daždivom dni nájsť dôvod na radosť.

Pozitívne, správne myšlienky a naladenie sa, sú tým dobrým začiatkom. Nespadne vám to z neba, musíte vytrvať, no výsledok stojí za to. Môžete mať aj nové bývanie, odev, auto, dovolenku … čokoľvek čo si dosadíte.

Robte to tak, že si to predstavíte. Vizualizujte si váš sen, akoby bol už splnený. Prežite si to celé, akoby ste boli v novom byte, ako sa rozhliadate v ňom, či počujete susedov, aký máte výhľad, na akom ste poschodí, na akej posteli spíte … Rovnako aj v aute. Cítite kožený volant v rukách, aké silné je to auto, aké má zrýchlenie, ako máte kľúče od neho v kabelke, akú má farbu, typ, či je na naftu alebo benzín, akú vôňu si doň zavesíte … A predstavu s dovolenkou zvládnete isto tiež. 🙂 Nové jedlá miestnej kuchyne, noví ľudia, východ alebo západ slnka, horúci piesok pod nohami, osviežujúce drinky …

Aaach, ja som už tam. 🙂 🙂 🙂

Choďte do toho so všetkou hravosťou a ľahkosťou a budete milo prekvapení. A verte, že to tak bude. Vaša vášeň a sila bude taká silná, že „pohne aj nemožným“. Váš mozog sa na to naprogramuje a Vesmír vám poskytne možnosti na to, aby ste mohli plniť svoje sny a túžby. A ešte jedna vec, nebojte sa, že tým niekoho ukrátite. Absolútne pre všetkých je všetkého dostatok. 🙂

Energia bohatstva funguje na princípe čo dáš, to dostaneš. Nie zbytočne tí najbohatší dávajú isté percento zo zisku na charitu. Oni vedia, že tým rozprúdia tok peňazí a energia bude v rovnováhe.

Albert Einstein povedal, že robiť dokola to isté a očakávať iný výsledok je šialenstvo.

Je to jednoduché: ak máte stále ten istý prístup, budete mať stále tie isté výsledky, bez ohľadu na to, ako veľmi si želáte niečo iné. Múdri vedia, že ak chcú iný výsledok, musia zmeniť svoj prístup, aj keď je to niekedy bolestivé.  

V ROZHOVORE S DUŠOU sa vieme pozrieť na to, kde sa brzdíme, čo podvedome držíte a zatiaľ nepúšťate, pre ešte väčšie rozprúdenie hojnosti. Aj tej finančnej, no ono to všetko so všetkým súvisí a tak aj vzťahová hojnosť, či pracovná je v tom komplexne zahrnutá. Tadiaľto vedie cesta k rozhovoru s dušou a aj si viete prečítať viac informácií –> TU

Je samozrejme len na vás, akými myšlienkami sa zaoberáte a či ste spokojní so svojim životom. Ak áno, potom vám úprimne blahoželám a nech sa vám darí stále lepšie a lepšie. V prípade, že chcete niečo zmeniť, môžete sami otestovať, čo sa stane. Všetko máte vo svojich rukách. 😉

S láskou k nám,

Martina  ♥ ♥ ♥ 

 

PS: Ďakujem, že smiem byť súčasťou Vašich životov a že robím prácu, ktorá ma baví a napĺňa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.