Ako fungujú tajné znamenia a naše vibrácie ?

 

 

 

Naša energia má oveľa viac energie, ako si vieme predstaviť.

Keď pôsobíme z energetického stavu nízkej úrovne, naše vibrácie môžu doslova znečisťovať svet. Keď však pôsobíme z miesta pozitívnej energie, svet okolo nás sa stáva pozitívnejším. Strach nemôže existovať spolu s láskou.

Preto sa musíme naučiť, ako rozpustiť všetky hranice s láskou prevzatím zodpovednosti za svoju vlastnú energiu.

 

TIP: Keď zvýšime svoju energetickú vibráciu, pritiahneme podporu z vesmíru.

 

Môžete zvýšiť svoju energetickú vibráciu. Vaša energia je váš najväčší zdroj energie. Keď vibrujete vysoko vibračnou, milujúcou energiou, dostanete túto energiu, ktorá sa vám odrazí. Ale keď vibrujete na nízkej úrovni, stanete sa energetickým zápasom pre ľudí a situácie, ktoré na tejto úrovni vibrujú.

 

Rovnako sa môžete začať sústrediť na znamenia, ktoré vám Vesmír bude posielať. Stačí byť aktívne vnímavý/á. Dá sa to krásne rozvinúť.

 

Ak je nejaká situácia, pri ktorej sa neviete rozhodnúť, alebo váhate, či ste na správne ceste, môžete urobiť jednoduchú vec.

Požiadajte Vesmír o znamenie. Môžete / nemusíte si určiť. Ak máte dobrú intuíciu, tak nemusíte. Proste to tak ucítite, navnímate, budete si istý v to, že TOTO je to znamenie, o ktoré ste žiadali.

 

Alebo si môžete dať jasnú požiadavku ako naposledy ja. Chcela som uistenie, či smer, akým sa chcem uberať, je správny.

A ako znamenie som si zvolila tématiku SOVA. 

 

 

Tento zámer, že uvidím a rozpoznám tú „moju“ sovu mal byť jasný a pre mňa zrozumiteľný.

Prvé dva dni sa nič významné nedialo. Okrem toho, že som to hľadanie sovy pustila z hlavy. Na tretí deň mi to nedalo a keď som navštívila obchod s rozličným tovarom, tak som cielene pozerala po sovičkách … mala som v sebe obraz hrnčeka, prívesku, obrazu …

 

No našla som motív sovy ?

 

Samozrejme, že nie. :) Tak som sa vnútorne usmiala a povedala som si, že to ku mne príde s ľahkosťou a radosťou.

To bol piatok.

V sobotu som bola na pracovnej konferencii v Tatrách. Veľa príjemných stretnutí a rozhovorov mi pomohlo v tom, že som si naozaj na sovičky ani len na chvíľku nespomenula.

 

Až nastal okamih, že sa objavila na veľkom plátne. Krásna sovička v kruhu na obraze. Na chvíľu sa zjavila, no ja som v tej chvíli vedela, že je to znamenie pre mňa. Dojatie a vďačnosť zaplavilo moje vnútro. Bola som spokojná, že dostala som, čo som chcela a ešte viac som sa odovzdala do starostlivosti „tam hore“.

 

V ten istý večer som bola vedená „náhodnou“ myšlienkou pre znamenia podľa horoskopov. Vedela som o našom delení (baran, lev, váhy, kozorožec … ), o keltskom ( delenie podľa stromov ), alebo aj o kvetinovom delení podľa dátumov. No stále mi niečo vravelo, že ešte je niečo viac. Čo som zatiaľ prehliadala. Tak som požiadala o riešenie a vysvetlenie môjho pocitu.

 

A odpoveď prišla v podobe indiánskeho horoskopu. No a v ňom som sa našla.  🙂  Pretože tam som SOVA. Ani ma to neprekvapilo, naopak ešte viac utvrdilo v rámci môjho prvotného zámeru a smerovaniu.

 

Do tretice ako na zlatom podnose prišlo tričko s obrázkom sovičky. Keď som ho zbadala v obchode, vedela som, že je „moje“.

 

 

 

Všetky tieto nenáhodné náhody som si do svojho života pritiahla a vytvorila. Rovnako to funguje pri všetkom.

Stávate sa tým, na čo myslíte väčšinu dňa. Sledujte svoje myšlienky a vyberajte si ich. Dôležité je, cítiť sa pri tom dobre. 😉

 

TIP: Dýchajte a počítajte

Ak ste v situácii, keď máte pocit, že sa vaše vibrácie znižujú alebo ak vydávate zvláštny signál okoliu, riešenie je jednoduché. Zhlboka sa nadýchnite a počítajte do 10. Dýchajte do 10 a uvoľnite pri čísle 10. Môžete byť uprostred rozhovoru a len sa zhlboka nadýchnuť, alebo sa môžete na chvíľu ospravedlniť a len dýchať. Váš dych je taký silný – dokáže reorganizovať všetko, čo sa vo vás deje. Výsledkom je, že celá situácia sa môže úplne zmeniť.

Ak si nemôžete dopriať taký dlhý dych ihneď, potom sa nadýchnite a zmeňte to na počítanie do 5 Kedykoľvek budete mať ten pocit, že nie ste sami sebou, alebo ak máte sklon k negativite, jednoducho len dýchajte. A vnímajte, ako sa energia vo vašom tele mení.

 

 

Pamätajte. Berte to ako hru.

 

Ako sa naladíte, vaše pocity a vibrácie budú rozhodujúce, pre to, čo si v živote vytvárate. Všetko je najskôr myšlienkou až neskôr v reále zhmotnené.

Teraz, keď máte jasný nový úmysel (verím, že máte a pokojne si napíšte do diára, denníka ), povedzte si to nahlas po celý deň. Aj keď sa ráno zobudíte, presvedčte sa o svojom úmysle. Keď sa počas dňa vrátite do cyklu strachu, znova sa nastavte na svoj úmysel, cieľ.

Keď zostanete oddaní svojmu pozitívnemu úmyslu, zvýšite svoju energetickú vibráciu a začnete prežívať energiu Vesmíru, ktorý vás podporuje.

 

 

Účinok zvýšenia vibrácií

Akonáhle využijete túto silu a naučíte sa, ako posunúť svoje energetické vibrácie, začnete si všímať skutočnú zmenu. Ľudia budú chcieť byť okolo vás. Vaša prítomnosť sa stane žiadanejšia, možno bez toho, aby ste vedeli prečo. Budete živší, atraktívnejší vo všetkých smeroch, ešte inteligentnejší a bystrejší.

 

 

Zdvihnite svoje vibrácie a vychutnajte si výsledky.

 

 

Čítajte aj ďalšie príspevky mojom blogu

Neprehliadli ste možnosť prihlásiť sa na Harmonizáciu čakier za zvýhodnenú cenu ? Už onedlho.

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Zdroj foto: unsplash.com / Andressa Voltolini a vlastná tvorba

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.