Robím to dobre, aj keď dôkaz nemám ?

 

Stále som dostávala správy od ľudí na Facebooku alebo cez e-mailovú poštu, ktorí sa pýtali na manifestáciu svojich želaní a jedno mali spoločné. A to že si nie sú istí, či to robia dobre.

 

 

 

 

Manifestovanie zahŕňa skúsenosť toho, čo chcete cítiť, potom žiť a veriť. Precvičovaním prejavov (trénujete tým svoju bdelosť) môžete prilákať, čo chcete, či už je to úspešná firma, dobré zdravie, vzťah alebo dokonca materiálne veci. Niekedy zhmotňujeme veci ďaleko za našimi najdivokejšími snami. Pri prejavovaní je preto dôležité zostať otvorený možnostiam, ktoré presahujú rámec toho, čo si myslíte, že potrebujete. Keď sa prispôsobíte láskyplnej energii vesmíru, neexistujú žiadne obmedzenia toho, čo vás môže priťahovať a opačne, čo môžete vy priťahovať.

 

Prejavovanie je proces vibrácií pri vysokej frekvencii, aby ste sa stali vibračným súladom s vesmírom a mohli spolu vytvárať váš svet.

 

Niektorí ešte bojujú s tým, či zákon príťažlivosti naozaj funguje, aj keď zatiaľ nemajú viditeľný, či hmatateľný dôkaz. Ja sa nad tým pousmejem, pretože v mojom modeli sveta je to rovnaké, ako pochybovať o zákone gravitácie. Keď pustím kľúče z ruky, spadnú na zem. O tom ani nepochybujem. A rovnako nepochybujem ani o zákone príťažlivosti. Kam ide pozornosť, to narastá. Ak sa viac sústredíme na nedostatok, vesmír nám to bude len potvrdzovať. No a naopak, ak sa zameriame na hojnosť, tak tá bude narastať.

 

Pozrime sa na to bližšie.

Pokračujte v čítaní a objavte veci, ktoré sa neprejavujú. Postupujte podľa nich a budete sa skutočne schopní vytvárať spolu s Vesmírom !

 

 

 

Manifestovanie nie je o získaní, ale ide o to stať sa tým.

 

Verte, že vesmír má lepší plán ako je ten váš.

 

Manifestovanie nie je o úplnej kontrole alebo uspokojení všetkých našich krátkodobých túžob. Skutočný prejav sa netýka ani toho, čo si myslíme, že chceme. Je to o prijímaní toho, čo je pre všetkých to najlepšie. Najlepšie pre všetky zúčastnené strany.
Budete mať skúsenosti, v ktorých budete priťahovať presne to, čo chcete. Nie je však cieľom kontrolovať výsledky, aby ste dosiahli presne to, čo chcete. Pamätajte, že váš plán nie je vždy najlepší.

 

Existuje plán väčší ako váš. Tu je krátka modlitba, ktorá vám pomôže odovzdať svoje túžby a trpezlivosť vyskúšať:

 

„Ďakujem vám, vesmír, moji duchovní sprievodcovia a radcovia pravdy a súcitu. Som pripravený/á cítiť sa slobodne. Vítam znovuobjavenú vieru a silu. “

 

Vyslovte nahlas modlitbu a venujte chvíľku tomu, aby ste sa ukotvili v pocitoch toho, čo to znamená vzdať sa viere vo vesmír, vo vyššie zákony.
Ak cítite nejaký odpor, navnímajte ho v pokoji, predýchajte a potom sa vráťte k tejto modlitbe. Môžete ju vravieť tak často, ako chcete. Je to žiadosť o usmernenie. Meníte svoje plány a uvoľňujete priestor pre energiu vesmíru, aby vás podporil spôsobmi, ktoré si nedokážete predstaviť.

 

Vyvarujte sa riešenia vecí … nechajte to plynúť. Odovzdajte sa a dôverujte.
Pamätajte, že vesmír má oveľa lepší plán ako náš. Každá bolesť má svoj zmysel.

 

Základ je cítiť sa dobre väčšiu časť dňa.

 

 

Usilujte sa začať meditovať každé ráno, aj keď to znamená sedieť na niekoľko minút v pokoji a naladiť sa na svoj dych. Myšlienky sa snažte uvoľniť, len dýchajte. Doprajte si pre začiatok aspoň tých pár minút sami so sebou.

Ak potrebujete podporu alebo vedenie, obráťte sa na modlitbu. Vaše Vyššie Ja vás povedie. Dôverujte viac sami sebe. Pretože my všetci vieme.

 

Som pre vás, spoločne sa môžeme pozrieť a rozlúštiť aj vaše manifestovanie toho, po čom túžite.

 

S láskou

 

Tinka  ♥

www.martinapechackova.sk

 

 

 

.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.