Takto sa otvoríte hojnosti

 

 

 

 

 

Priestory nás buď nabíjajú, ochraňujú, vysávajú alebo stiesňujú. Poznáte to, keď niekam prídete, cítite sa tam hneď príjemne a ani neviete prečo. A naopak, sú priestory odkiaľ by ste najradšej okamžite zmizli. Je to neviditeľná energia priestoru a každý priestor má tú svoju vlastnú. Niekedy si dôvody uvedomujeme a podvedome vnímame, že sa niekde necítime dobre.

 

Zamyslite sa teraz, ako sa cítite doma ?

 

 

Akú vnímate v rôznych miestnostiach energiu ? Pri vstupe do bytu, domu alebo rôznych miestností sledujte prvý dojem.  Akú tam cítite vôňu ? Aké obrazy vidíte ? Čo Vám ako prvé napadne ?

 

Akoby ste boli na návšteve a dívate sa cudzími očami na svoj domov.

 

Pravidelnou energetickou očistou priestorov môžete dosiahnuť harmóniu, súlad a zmenu pocitov. Aj návštevy, ktoré k Vám chodia, aj Vy z vonkajšieho sveta ( z práce, zo školy, z obchodu … ) si môžete doniesť rôzne energie. Aj Vy sami si doprajte očistu sami v sebe. Umožníte tým tiež rozprúdiť energie a do Vášho života priviať nový vietor, nové možnosti a príležitosti. A nezabudnite, že je to jeden zo spôsobov, akým sa otvoríte hojnosti. Smelo do toho. 😉 

 

 

Uvediem len príklady tých najbežnejších očistných procesov. Vyskúšané ich mám osobne všetky a fungujú výborne. 🙂 

 

 

Očista OHŇOM – Môžete použiť vykurovadlo, alebo si jednoducho zapálite sviečky v miestnosti. Môžete sa s ňou aj poprechádzať a vyčistiť priestor.

 

Tip navyše: Očista mysle ( eBook zdarma ). 

 

 

 

Očista ZVUKOM – najrýchlejší spôsob je zazvoniť zvončekom, ak ho máte doma. Taktiež sa používajú zvuky tibetských mís. Ak nemáte doma nejaký nástroj, postačia Vám dlane. Postavíte sa do každého roku izby a párkrát v nich zatlieskate. Tým rozprúdite energiu, ktorá bola usadená v kútoch.

 

 

 

 

Očista SOĽOU – Do každého rohu v miestnosti nasypte trochu soli. Na tanierik, alebo na servítku. Nechajte pôsobiť ideálne 24 hodín, najmenej cez noc. Morská soľ aj Vás dokonale očistí, ak sa s ňou vysprchujete ( poslúži ako peeling ), alebo ju dáte do kúpeľa.

 

 

 

 

Očista VODOUVyumývajte podlahy, kuchynskú linku, nábytok … všade, kde máte usadený prach a nečistoty. Ak nemáte čas, alebo chuť behať s handrou a vedrom, pomáha aj keď si napr. do rozprašovača dáte vodu a vystriekate rohy v miestnosti.  🙂 

 

 

 

 

Očista VÔŇOU – Na to Vám poslúžia aróma lampy a éterické oleje. Taktiež šalviové vonné tyčinky sa hodia dokonale.

 

 

 

 

Počas doby, kedy sa venujete týmto očistným procesom, môžete si buď nahlas alebo v duchu vravieť:

 

 Zbavujem sa všetkých blokov a nepotrebných prekážok. Volám do svojho života hojnosť. Ďakujem a prijímam.  

 

 

Možno máte Vy iné metódy a skúsenosti. Budem rada, ak sa o ne podelíte.

 

Prajem veľa hojnosti a prospešnosti podľa Vašich predstáv.

 

S láskou,

 

Tinka ♥

 

 

PS:  Tip na záver –>  Venujte pozornosť a očistu aj svojmu štvorkolesovému miláčikovi. Hneď sa v ňom zmení energia a Vy sa v ňom budete cítiť inak. Však, otestujte sami. 🙂 

 

 

 

 

 

 

Zdroj obrázkov:  www.pixabay.com

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.