Ako prísť rýchlo k peniazom ?

   Bez ohľadu na našu terajšiu finančnú situáciu je možné získať bohatstvo a hojnosť. My sami sme tvorcami a zdrojom pre jeho obdržanie. To, čo zažívame dnes, je realitou včerajších myšlienok. Vytvorili sme si to.

   Ak sa spýtate sami seba, čo ak by som dostal/a dedičstvo alebo vyhral/a v lotérii, potom by sa moja finančná situácia zlepšia a bol by som šťastný/á … Na tom predsa nie je nič zlé …  no, čo je ešte možné ? Čo by ste mohli urobiť už dnes preto, aby ste mohli hneď začať meniť svoju finančnú situáciu ?

 

Život v otázke ako metóda naozaj funguje.

 

Je to odlišný pohľad na tvorenie si svojej reality a realizáciu želaní a zámerov

 

 

 

 

Čo teda môžeme urobiť už dnes ?

 

♥ Vždy noste so sebou hotovosť

Dajte si do peňaženky toľko peňazí, koľko si myslíte, že by bohatý človek mal so sebou mať. Aká je to čiastka pre Vás ? Koľko je to ? Aká suma ? Zvyknite si na to mať v peňaženke peniaze a peniaze k Vám budú plynúť rýchlejšie a s väčšou ľahkosťou. Najmä v mysli je dôležité nastavenie. Niekomu pomôže napr. červená peňaženka, alebo dávanie bankoviek po moste … môže fungovať, za predpokladu, že sami tomu veríte.

 

♥ Možnosti iné … ( no neviem, nakoľko sa s nimi stotožníte )

Pôžička v banke, či nebankovke ( samozrejme predpoklad, že ich musíte aj vrátiť ) ; Stávkovanie, automaty, hazardné hry ; Žobranie na ulici  ; Ak ste zamestnaný/á požiadať o zvýšenie platu ( uviesť šéfovi dôvody, prečo by to mal urobiť ) ;  Nájsť si ďalšiu prácu, či brigádu ( aspoň dočasne ). Poďme na ďalšie tipy  … 🙂

 

♥ Princíp 10%

Vytvorte si návyk, že si z každého príjmu odložíte 10 %, dáte ich nabok a hlavne ich neminiete. Neskôr, keď uvidíte, ako suma/účet narastá, sa Vaša pozornosť prestane sústrediť na nedostatok peňazí. Vtedy sa otvoríte hojnosti. Iný tip si prečítajte TU

 

 

♥ Život v otázke

Keď položíte otázku, dvere sa otvoria ( možno iné, než očakávate ), no dôverujte si. Klaďte si otázky, napr. Čo iné je ešte možné ? Čo môžem urobiť inak než doteraz ? Aké mám možnosti ? 

 

♥ Čo ďalej ? Čo je ešte možné ?

Ak chcete vedieť, čo vytvára Vaše voľby, spýtajte sa: „ Pokiaľ si vyberiem toto, ako sa zmení môj život o 5 či 7 rokov ? „ A tiež „ Aký bude môj život o 5, či 7 rokov, ak si to nevyberiem ? „  Takéto a podobné otázky Vám umožnia uvedomovať si energiu slov, aké používate a samozrejme to sa potom odráža v realite, ktorú aktuálne žijete. Z niektorých možností budete mať radostný pocit a pri iných sa môžete cítiť ťaživo, nepríjemne. Čo si teda vyberiete ? Vždy máte totiž na výber ako svoj život budete kormidlovať. Sledujte čo je ľahké a radostné, čo Vám spôsobuje takéto pocity a peniaze prídu. Budú nasledovať Vašu energiu, Vaše vyžarovanie.

  

♥ Čo je pre Vás ľahké a jednoduché ?

Čo je to, čo robíte s úplnou ľahkosťou a ide Vám to priam od ruky ? S nadšením a oduševnením ? Možno si Vy myslíte, že to nemá žiadnu hodnotu, no iní ľudia by Vám za to skutočne zaplatili kopec peňazí. Čo ak je to ľahké a jednoduché len pre Vás ? Ako môžete využiť túto svoju schopnosť na to, aby Vám to zarábalo peniaze. Zamyslite sa, iste v niečom vynikáte. Možno sa v spomienke dostanete až do detstva, keď Vám niečo skutočne išlo, no upustili ste od sna. Nič nie je bláznivé a ani nemožné. Hrajte sa.

 

♥ Ukáž mi peniaze! ( alebo čokoľvek chcete, po čom túžite si dosaďte ) 

Povedzte si tú vetu trikrát. Hneď teraz to urobte. Ukáž mi peniaze! Ukáž mi peniaze! Ukáž mi peniaze! A pokračujte …  Môžem mať tie peniaze už teraz hneď ? Je to jedna z najlepších otázok, aké si môžete teraz položiť. Bez otázok  a najmä bez požiadania Vám ich Vesmír nedá ani neukáže. 😉

 

 

Ste pripravení mať peniaze ?

Ste pripravení žiť život v hojnosti a bohatstve ?

Ste ochotní ich prijať ? ( veľmi dôležitý bod, mnohí máme presvedčenie, že radšej dávame ako prijímame )

 

 

Ak si začnete dávať tieto a podobné otázky zistíte ako sa Vám otvárajú nové a nové možnosti. Ako Vám do života prichádzajú iní ľudia, nové skúsenosti a ……..  buďte otvorení a dovoľte si prijať hojnosť. Nechajte sa prekvapiť, čo všetko je možné. Buďte sami tvorcami a tancujte na vlastné melódie a hlavne tak, ako sami chcete.

 

 

 

 

Doprajte si zmenu k lepšiemu 🙂

 

 

S láskou 

 

Tinka  ♥

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.