Ak zaznamenáte podobné signály, možno sa s Vami chce spojiť duša blízkeho zosnulého

Keď odíde milovaná osoba je to vždy obrovská rana, s ktorou sa v živote stretne každý z nás. A každý sa s tým vyrovnáva po svojom. Niektorí ľudia veria, že človek neodišiel navždy, že sa len duša oddelila od tela a neskôr sa znova inkarnuje podľa plánu svojej duše. Možno preto sa so zosnulými snažia spojiť, alebo naopak ich príde duša navštíviť. Samozrejme, každý môže mať svoj názor, no niekedy je fajn prijať veci, ktoré sa dejú s otvorenou mysľou. Nie vždy všetkému rozumieme ( no kto má patent na rozum a pravdu ? ) a potom veci, ktorým nerozumieme, tak tie nám naháňajú strach. 

Tieto prejavy môžu znamenať, že sa s Vami snaží spojiť duša zosnulého:

Sen – patrí medzi najčastejšiu formu kontaktu. Môže znamenať, že nás chce pred niečím varovať, upokojiť alebo sa pripomenúť. Mnoho ľudí uvádza tento prejav ako veľmi intenzívny a akoby živý sen.

Známe vône – citliví ľudia reagujú aj na vône v miestnostiach. Môže to byť parfém alebo cigaretový dym, ktorý k zosnulej osobe neodmysliteľne patril.

Premiestňovanie vecí – táto forma kontaktu sa môže prejavovať tak, že sa premiestňujú alebo sa objavia na neobvyklých miestach veci, ktoré patrili zosnulému. Ďalej je to šramotenie, rôzne zvuky pri padaní, premiestňovaní.

Zapnutie / vypnutie spotrebičov – veľmi častý jav, akým sa duch pripomína.

Dotyk – mnoho ľudí uvádza ako ďalší zo spôsobov dotyk, akoby pocítili nežné, jemné pohladenie po hlave, či po ramene. Možný je tiet pocit blízkosti zosnulej osoby napr. na jeho strane postele.

Niekto vás sleduje – je to ako studený pocit na zátylku. Akoby sa na Vás niekto díval. Pokiaľ máte pocit, že vás niekto sleduje aj cez zatiahnuté žalúzie, či zastreté závesy, potom dôverujte svojim pocitom. Duša sa nemýli a Vy nemáte len tak tento pocit.

Zvláštne tiene – kĺžu sa po stene, nie sú také aké robia naše ruky, či nohy. Tieto tiene nič nevrhá.

Zvieratá – tie sú na tieto veci veľmi citlivé a vnímavé. Môže sa to prejavovať napr. aj tým, že Vás bude navštevovať nejaké zviera. Zvlášť citlivé sú mačky, ktoré hneď na príchod zosnulého sa zježia a začnú prskať.

Starší byt, či dom – je veľmi pravdepodobné, že v ňom niekto zomrel a mohla v ňom duša uviaznuť.

Vädnúce rastliny – neprosieva im ovzdušie, v akom sú s privtelenou dušou. Nedokážu žiť v súlade s ňou.

Veľa ľudí na duchov neverí,… do doby, kým sa im v byte, či dome nezačnú diať „ čudné „ veci. Dôležité je vyrovnať sa s týmto faktom a to tak, že si usporiadate a vyliečite svoje vnútro. Je veľmi na mieste zbaviť sa negatívnej energie, zbaviť sa strachu, naučiť sa odpustiť sebe, aj iným a posunúť sa ďalej. Keď vyliečite seba, vyliečite aj priestor. Po zbavení sa negatívnej energie sa už duch nebude mať čím „živiť“ a „vyciciavať“ Vás „, tak pôjde inde.

Sú rôzne spôsoby, ako si očistiť priestory od negatívnych energií a dať tak priestor novému a sviežejšiemu.

Zbavenie sa duchov a odvedenie duší tam, kam patria vyžaduje mnoho trpezlivosti., sebalásky, lásky k iným a zbavenia sa všetkého negatívneho. Pokiaľ máte strach, alebo sa jednoducho na to necítite je určite lepšou voľbou využiť spojenie cez niekoho iného, skúseného v tejto oblasti. Dá sa to aj na diaľku, cez energie vášho domu, bytu, či pozemku.

Úľavu a dobrú službu urobíte nielen pre seba a svojich blízkych, no hlavne pre tú zblúdilú dušičku.

S láskou,

Tinka ♥

PS:   Kto nezažil, nepochopí… 

Zdroj obrázkov: www.pixabay.com a vl. album

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.