Sloboda nášho vnútra

Ako ľudstvo aj celá planéta sa nachádzame stále vo veľmi silnom prúde zmien.

.

To všetko nás veľmi ovplyvňuje ako na psychickej, tak aj v emočnej a fyzickej rovine. Dôležité pre to, aby sme to „ustáli“ je pravidelne sa ukotvovať, uzemňovať a prepájať sa s Matkou Zemou. Nech sa telo stíha aklimatizovať a vstrebávať nové prúdy a vibrácie.

.
Mnohým z vás sa začínajú otvárať nové zmyslové vnemy,, nové schopnosti, stávate sa viac citliví a vedie vás to k novému spôsobu života. Môže byť až úplný opak toho, čo ste žili doteraz. Tak ako tieto zmeny vnímate na energetickej úrovni, tak aj fyzické telo sa previbrováva na nové energie. Je to všetko preto, aby telo pracovalo v harmónii s vašim novým mentálnym a emočným nastavením. Telo je pri týchto procesoch zmien najpomalšie, má najhustejšie vnímanie.

.

V jednoduchosti, telo sa potrebuje zbaviť starého, nepotrebného a už nefunkčného a preto reaguje tak, ako reaguje. Niekedy tieto prejavy môžu byť nepríjemné, vtedy je dobré pripomenúť si svoj pôvodný zámer. O čo ste žiadali, čo ste si želali, o akej zmene ste snívali ?

.

Ste to práve vy, kto tvorí svoju realitu. Tu a teraz. Minulosť, ani budúcnosť, len prítomný okamih.

.

Môže byť, že vám prídu myšlienky typu: Takto som si tú zmenu nepredstavoval/a. Všetko sa mi rúca. Môj život je hore nohami. A pod. No práve vtedy je dôležité uvedomenie, že sa práve vytvárame podmienky pre nové nastavenie pre vytúženú zmenu. Postavte sa do svojej sily a najmä prijmite zodpovednosť za všetko, čo sa vám deje.
.

Vesmír presne vie, kde máte v tú chvíľu byť a ak je váš zámer čistý a úprimný, tak sa postupne budete dostávať na cestu k vnútornej slobode a poslaniu svojej duše.

.

Keď niečo staré končí a nové začína, môže nás to spomaliť. No čo v čase spomalenia môžete pre seba urobiť ?
.
Môžete si dovoliť vnímať odpovede zo svojho vnútra na otázky:
.
.
? Aké to bude, keď zmena už nastane ?
.
? Čo už dnes môžem v rámci príprav pre zmenu urobiť ?
.
? Ako môže tá zmena ovplyvniť mňa a mojich blízkych ?
.
.
Precíťte si to v celom tele, možno len v nejakej jeho časti. Doprajte si čas skúmať svoje pocity. Berte spomalenie ako DAR, nie ako TREST.
.
A najmä pamätajte, že nič netrvá večne. Všetko raz pominie. Práve teraz je dôležité to známe TU a TERAZ. Zajtrajšok tvoríme už dnes.

.

Táto nová doba poskytuje podporu, podmienky a pomoc pre nové myslenie, nové kódy nášho vedomia, nové vnímania a nové ciele.

Drahé Bytosti, teším sa stretnutie našich duší a vzájomné prepojenie sa. ?
.
.
S láskou a vďačnosťou.
.
Tinka ❤️   

Harmónia duše

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.