Roztiahni krídla … nádych avýdych … ŠTART

Už sa Ti niekedy stalo, že si tak veľmi po niečom túžila a potom to nevyšlo ? Prišlo sklamanie a zvláštne pocity a otázky „čo som urobila zle ? “ A donekonečna tá istá pesnička v Tvojej hlave.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ak sa na to pozrieš spätne, čo vidíš ? Dievčatko, ktoré sa popálilo, ktorému ublížili … No do budúcna tomu už tak byť nemusí. Dokonca od TERAZ. Teraz je tá správna chvíľa pre zmenu myslenia, radosti, tvorivosti, nadšenia, hrania sa … SO SVOJIM ŽIVOTOM. Pretože kto iný Ti to poskytne a dopraje, ak nie Ty SAMA ? 🙂

 

Ty si tá najdôležitejšia. Ty si na prvom mieste.

 

Viem, teraz si povieš, že mne sa to ľahko hovorí/píše … no ver, že všetko na svete smieš a preto si tu, aby si to objavovala a ŽILA, nie prežívala svoj krásny život.

Stačí k tomu len jediné … ROZHODNUTIE. Tvoje rozhodnutie, že už stačilo a už nechceš žiť a zažívať to, čo doteraz.

 

Pretože pravda je taká, že to akými myšlienkami sa zaoberáš a aké pocity pri tom máš, je nesmierne dôležité. Existuje veľmi veľa kníh a článkov o sile myslenia. Je preto zásadné aké myšlienky Ti prúdia hlavou. Áno, aj teraz. Aj keď čítaš tieto riadky, tak vieš presne o čom vravím. Z vlastnej skúsenosti viem, ako rýchlo fungujú zmeny. Tie zmeny a všetku silu k nim potrebnú už v sebe máš. Len ju stačí objaviť. Pre začiatok tešiť sa z maličkostí (z krásneho rána, zo slnka, zo smiechu, dobrého jedla, vína, rodiny, priateľov …) Len tak sa tešiť z toho, čo už MÁŠ vo svojom živote. Zatiaľ sa nesústreď na to, čo chceš dosiahnuť. Zameraj sa na to, čo už máš (aj materiálne 🙂 ).

Pretože to na čo sa zameriaš, má tendenciu rásť a naberať na intenzite.

 

Predstav si teraz niečo čo máš rada … hmm, čokoláda ? aká ? mliečna ? horká ? oriešková ? biela ? Čo sa udeje v Tvojej mysli, keď si tú čokoládu predstavíš vo svojej ruke, ako ju otváraš, rozbaľuješ, si plná očakávania, užívaš si ako sa blíži ten okamih, keď ju ochutnáš a ako sa ti roztápa na jazyku. To je ono. Hmm, krásna predstava. 🙂     A teraz sa rozpomeň na to, akú chuť si mala na čokoládu pred hodinou a teraz ? Rozdiel, však ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A rovnako to funguje s našimi myšlienkami a pocitmi vo všetkom. Či v láske, vo vzťahoch medzi ľuďmi, k peniazom … čomkoľvek. Je krásne popustiť uzdu svojej fantázii a nechať sa unášať po prúde svojich pocitov. Tie Ťa nikdy nesklamú (ak im budeš načúvať a neklamať samú seba, lebo aj to dokážeme).

Potom náš život naberie tie správne obrátky a všetky zmeny sa nám udejú ľahšie, prirodzenejšie a všetky rozhodnutia urobíme od srdca a s láskou. ♥ ♥ ♥

Je mi cťou že Ťa môžem na Tvojej ceste sprevádzať a byť Ti oporou, učiteľom, aj žiakom.

Takže spokojne a s úsmevom roztiahni krídla … nádych/výdych … ŠTART a letíííííííš  do svojej skvelej budúcnosti. To všetko si uvedomuješ už teraz v prítomnosti. Všetko podstatné máš v sebe a nepotrebuješ si nič baliť, ani čakať … teraz je ten správny čas. Ideme ? 🙂 🙂 🙂

 

 

 

Želám krásne dni, nech máte veľa dôvodov na RADOSŤ a ÚSMEV

S láskou a úctou,
Tinka ❤️
–––––––––––––––––––
Vaša lektorka:
Mgr. Martina Pecháčková
AFF, BF, NLP Practitioner
Praktik Telesných procesov Access Consciousness®

Terapie pre dušu a telo

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.