VIP: Aktivácia potenciálu a darov duše / Silná Energetická očista

STOP STAV DO ODVOLANIA

Túžiš vedieť, prečo si tu a aké sú Tvoje dary, poslanie a talenty ?
Bojíš sa svojej vlastnej sily a preto si radšej ticho, vzadu a len vnútri si farebná, navonok ukazuješ šedú myšku ?
Chceš konečne začať priťahovať hojnosť (láskyplné vzťahy, dobré zdravie, finančný tok rozprúdený … ) do svojho života ?
Vieš, že máš na viac, než na život, aký momentálne vedieš ?
Nemáš jasno v akej oblasti by sa mohla profesne prejaviť ?
Chceš dôkladne, no zároveň jemne prečistiť a zharmonizovať svoj čakrový systém, auru a dušu ?

–> CHCEM SI HNEĎ OBJEDNAŤ <–

Chápem Tvoje túžby a pocity, pretože ak nie sme v harmónii so svojou dušou a sebou, tak cítime v živote, že to nie je ono, nedarí sa nám že sme možno zle odbočili a chceme sa vrátiť na cestu svojej duše. Tam je ľahkosť bytia a žitia.Rodíme sa sem s určitým zámerom, niečo sa naučiť, pochopiť … Je to plán našej duše a nie náhodou čítaš tieto riadky. Poď si pripomenúť, kto si a aké je Tvoje poslanie. Aké to je, keď žiješ v harmónii so sebou a so svojou dušou ? Robíš to, čo Ťa baví a napĺňa, alebo je to skôr drina a neustále hľadanie sa? Pokus a omyl a roky plynú. Chceš sa o sebe dozvedieť viac ? Dávaš si otázky typu: Prečo? Prečo práve ja? Aký to má zmysel? Čo ma to chce naučiť? A mnohé ďalšie… 

Teraz si predstav, že budeš jemne energeticky očistená, zbavená nánosov a ťarchy, ktorá Ti už neslúži a je už len na príťaž. Ako ľahko sa Ti bude dýchať a budeš vedieť, čo máš robiť a aké ďalšie kroky môžeš začať podnikať.

Pomôžem Ti uvidieť Tvoj potenciál a dary Tvojej duše. Vďaka tomu sa budeš môcť posunúť čo najefektívnejšie a najľahšie do módu, že budeš v plnom spojení so sebou, svojou intuíciou aj telom. To všetko bude pre Teba tak prirodzené, ako keď dýchaš a si v súlade.

Samotné ďalšie kroky sú však na Tebe a sama musíš ísť reálne do inšpiratívnej akcie. ja Ťa budem sprevádzať, zametiem Ti cestičku, odblokujem a očistím nefunkčné a nepotrebné a Ty budeš môcť vykročiť.

Budeme pracovať energeticky a na diaľku aj s nastavením Tvojej mysle, pretože práve tam sa samé brzdíme a nedovolíme si byť samé sebou.

–> IDEM DO TOHO A CHCEM POZNAŤ DARY MOJEJ DUŠE <–

Mojim veľkým darom a poslaním je podporovať zámery klientiek, otvárať energetické pole a ukotvovať ich v novej realite. Bez vytvárania tlaku na zmenu. Láskyplnou starostlivosťou mením nastavenie mysle a vkladám kódy zámeru do vyčisteného energetického poľa klientky. Pracujem v hmote s presahom do duchovných sfér.

Ako to bude prebiehať a čo služba obsahuje ?

Po objednaní sa a dohodnutí konkrétneho termínu Ti pošlem krátky dotazník, kde si prejdeme pár otázok ohľadom situácie, v akej sa momentálne nachádzaš. Je to skutočne veľmi individuálna záležitosť a chcem, aby to bolo v súlade s aktuálnym stavom, čo teraz riešiš a čo chceš prípadne zmeniť.

Aktivácia potenciálu a darov duše prebieha kombináciou rôznych metód (práca s kyvadlom SRT – skúsenosti s kyvadlom a jemnohmotným svetom mám viac než 20 rokov a tie som si upravila na vlastnú a veľmi účinnú metódu, načítanie informácií z Akášických záznamov, prepojenie sa s Tebou a Tvojou dušou … )

V službe je zahrnutá aj vedená meditácia pre Teba so zámerom pre objavenie a aktiváciu darov duše a plného potenciálu.

Na konci dostaneš spracované výsledky (cca týždeň od termínu) do e-mailu, vrátane odkazov od Tvojich duchovných sprievodcov, Vyššieho Ja, výkladu kariet a všetkého, čo v procese vyvstalo a čo som čistila, spracovávala, harmonizovala aj s odporúčaniami pre ďalšie kroky a rozvoj.

O mesiac skontrolujem, aký je stav toho, čo sme pred mesiacom čistili, spracovávali, aktivovali a harmonizovali. Opäť Ti pošlem správu s informáciami o výsledku, príp. ďalšími vhľadmi, aké pre Teba prišli.

Čo o práci so mnou hovoria moje klientky ?

Mojim klientkam sa zámery zhmotňujú veľmi rychle. Ak tzv. vyčistíme cestičku od blokov, nepotrebných programov a vzorcov, je ten rozvoj obvykle veľmi rýchly. Záleží na tvojej aktivite a spolupráci. Nik neurobí za nás žiadnu prácu, no môže nám pomôcť ukázať nové možnosti a otvoriť iné okná a portály, ktoré sú tu pre nás.

… a ďalšie si prečítaš TU 🙂

CENNÍK

Cena 1 konzultácie a služby načítanie darov duše a plného potenciálu & silnej energetickej očisty je 200,- Eur (v cene je ladenie zámeru v dotazníku, príp. krátkym telefonátom, načítanie darov duše a plného potenciálu, čistenie a spracovávanie blokov; samotná meditácia + výsledná správa v PDF)


Po prvej konzultácii sa väčšinou vyčistí a spracuje jedna vrstva. Tá, ktorá je najviac vidieť a ktorá nás najviac brzdí a blokuje. A samozrejme nás jej vyčistenie aj posunie. Vždy sa nám odhaľuje to, čo sme pripravení vidieť a spracovať. Po čase sa odkrývajú ďalšie vrstvy a výborné na tom je, že si môžeme uvedomovať, čistiť a riešiť ďalšie.


Preto mám v ponuke balíček 3 alebo 6 konzultácií pre Aktiváciu potenciálu a darov duše / Silnej energetickej očisty


Cena 3 konzultácií služby Aktivácia potenciálu a darov duše / Silná energetická očista je 500,- Eur (v cene je ladenie zámeru v dotazníku, príp. krátkym telefonátom, načítanie darov duše a plného potenciálu,, čistenie a spracovávanie blokov; samotná meditácia + výsledná správa v PDF)

1 konzultácia je potom za 167 Eur a ušetríš 100 Eur.

Cena 6 konzultácií služby Aktivácia potenciálu a darov duše / Silná energetická očista je 900,- Eur (v cene je ladenie zámeru v dotazníku, príp. krátkym telefonátom, načítanie darov duše a plného potenciálu, čistenie a spracovávanie blokov; samotná meditácia + výsledná správa v PDF)

1 konzultácia je potom za 150 Eur a ušetríš 300 Eur.

STOP STAV DO ODVOLANIA

–> IDEM DO TOHO, CHCEM ZAČAŤ NAPLNO <–


Ak sa Ti momentálne táto služba nehodí, pozri aj na môj online minikurz –> ŽIVOT V HOJNOSTI. Je koncipovaný veľmi prakticky a zrozumiteľne. Žiadne marketingové omáčky, no veľká miera praxe a mojej vlastnej skúsenosti, alebo na ďalšie služby.


Stlačením tlačidla pre objednanie sa, beriete na vedomie, že vaše osobné údaje vo vyššie uvedenom rozsahu budem spracovávať podľa mojich zásad ochrany osobných údajov. Ochrana osobných údajov


Dôležité: Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť a ani sa neodporúča meniť stanovenú liečbu a predpísané lieky. Moje služby nenahrádzajú lekársku starostlivosť.