Referencie

REFERENCIE – konzultácie, sedenia a kurzy

 

Rozhodujete sa?

Programov a tréningov osobného rozvoja, je na trhu neúrekom, čo hodnotím veľmi kladne. Každý si tak dokážeme pre seba nájsť to potrebné, pre svoje potreby, pre svoju jedinečnosť.
Nech sa páči, prečítajte si, čo o nás napísali naši klienti a priatelia.
Počas našich stretnutí, tréningov, programov a konzultácií vznikajú krásne vzťahy, často krát veľmi silné priateľstvá, ktoré pretrvávajú dodnes,… Naša starostlivosť sa tréningom, ani koučingom nekončí. A skutočne nás teší, že sa na nás naši klienti, s dôverou obracajú ďalej, konzultujú, delia sa o svoje radosti a úspechy.
Prajeme vám životnú cestu, ktorá vás bude vždy tešiť, napĺňať, motivovať a bude sa zhodovať s predstavami vašimi i vašich najbližších, tých, na koho názore vám skutočne záleží!

Vtedy je radosť zdvojnásobená.

 

Dobrý deň,

konzultácia s Martinkou, bol významným schodíkom k môjmu lepšiemu sebapoznaniu, ako aj kvalitnejšiemu rozhodovaniu sa v práci. Techniky, metódy a spôsoby premýšľania, ktoré som vďaka tomuto tréningu a taktiež koučingu objavil, ma naučili vnímať nielen pracovne výzvy, problémy a situácie iným spôsobom, ale najmä mi ponúkli spôsob ako objaviť a poloziť si správne otázky.

Koučing bol pozitívny, na cieľ orientovaný, profesionálny a pritom a ľudským prístupom. Považujem to za skvelú investíciu do seba a ako doplnok profesionálneho aj osobnostného rastu.

Ďakujem veľmi pekne,

Marián, Bratislava

♥ ♥ ♥

V mojom prípade som na Tinku natrafila celkom „náhodou“. (i keď náhody neexistujú 🙂 ) A som za to veľmi vďačná. Zmenilo mi to život, ukázala mi iný spôsob nazerania na problémy a na iných ľudí. Začala som žiť ! A stalo sa to, v čo som veľmi neverila: zamilovala som sa do seba, do svojich pocitov, dokonalých nedokonalostí, do krásnej ženskej energie. Otvorila som sa životu, sebe samej, svojmu okoliu. To, čo som prežila, pochopila a prijala počas konzultácií s Tinkou je veľmi veľa, nedá sa to opísať zopár riadkami. Boli slzy, aj smiech. Ďakujem za to, že ste mi pomohli pochopiť. Je mi krásne a hore išlo aj moje sebavedomie a vystupovanie pred ľuďmi.

Lenka P., Žilina

♥ ♥ ♥

U Martinky som absolvovala celý program a poviem, že to bola úľava. Pochopila som a odpustila. Iným a hlavne sebe. To bolo ťažké a bránila som sa. No s Martinkou som to zvládla. Je milá, citlivá a presne vie, kedy a ako zasiahnuť. A na záver jej vedená meditácia to všetko odľahčila a ja som sa cítila ako vymenená. Určite sa k nej ešte vrátim a rozhodne môžem doporučiť.

Viera, Zvolen

♥ ♥ ♥

Ďakujem ! Ďakujem ! Ďakujem ! Som šťastná, že som mohla spoznať podobnú dušičku, ktorá s mojou ladí. Počúvala som a vnímala, teraz to idem aplikovať do života. 🙂 Smer aj cestu už poznám. Teším sa na ďalšie stretnutia.

Dana, Bratislava

♥ ♥ ♥

Milá Tinka, ešte stále som nabitá pozitívnou energiou z posledného stretnutia a čo je obdivuhodné, keď som prišla domov, manžel nechápal, čo je so mnou. Chcela by som ti srdečne poďakovať za všetko, čo si pre mňa spravila. V tvojej spoločnosti je cítiť skutočnú podporu a ochotu pomôcť druhým. Si super a vedieš to maximálne profesionálne s určitou nadhodnotou, ktorú nenájdeš v dnešných prístupoch.

Krásny deň a teším sa nabudúce,

Kveta, Košice

♥ ♥ ♥

Jej spôsob práce je jemný, citlivý, no pritom so silnými účinkami. Akoby presne vedela, aké „bylinky“ pre moju dušu mala namiešať a v akom pomere. 🙂 Za mňa jedno veľké ďakujem !

Eva, Banská Bystrica

♥ ♥ ♥

Tinka je skvelá intuitívna žena. Riešili sme spolu hormonálnu rovnováhu, ktorá bola potrebná na ceste k vytúženému bábätku. Vrelo odporúčam Ďakujem

Vlaďka, SK

♥ ♥ ♥

Odporúčam, každému človeku , každej bytosti. Toľko lásky a múdrosti v jednej úžasnej žienke. Naozaj som veľmi vďačná za to, že som Martinku mohla spoznať. Jej kurz som si užila a bolo to nádherné stretnutie. Je naozaj veľmi empatická, vnímavá, vie presne človeka odhadnúť a pomôcť na jeho životnej ceste. Ďakujem za všetko, za celé to tvorenie.

Peťa, Prešov

♥ ♥ ♥

Tinka, si úžasná bytosť, plná energie, optimizmu, nadšenia a ochoty pomáhať druhým. Neľutujem, že som sa rozhodla osloviť Ťa a vrelo odporúčam každému, kto, čo i len trošku zvažuje spoluprácu s Tebou.

Ďakujem v prvom rade za možnosť spoznať Ťa a za to, že si mi pomohla uvedomiť si, že nie som až taký “stratený prípad” ? Ďakujem za Tvoj profesionálny a zároveň ľudský prístup ako aj za cenné rady do života. Stretnutia s Tebou mi dodali sebavedomie, iný pohľad na svet, pomohla si mi uvedomiť si svoje hodnoty a veci, za ktoré môžem byť už teraz vďačná. Ďakujem za všetko.

Ingrid, Bratislava

 

 

Rada sa stanem sprievodcom Vášho osobného rastu.

 

–> KONTAKTUJTE MA <–