Meditácia – Vnútorný liečiteľ + Moje nové Ja

Krásny deň prajem,

nech sa páči, nižšie je meditácia Vnútorný liečiteľ. Verím, že ak ju budeš počúvať pravidelne a najmä dopraješ čas svojmu telu, budeš mu načúvať a spájať sa s ním, tak aj v spolupráci s mysľou a podvedomím ho prenastavíš do súladu s Dušou i mysľou.

Môže byť aj, že si ju pustíš so slúchadlami, alebo úplne potichúnko k sebe, keď budeš relaxovať a Tvoje podvedomie to i tak zachytí a bude s nahrávkou pracovať. V meditácii je vložený aj mocný Zámer pre liečenie, uzdravovanie, optimalizovanie a harmonizovanie tela i mysle. Ako vnútri, tak i navonok nech sa deje.Prikladám aj prekvapenie, dar v podobe meditácie a vizualizácie Moje nové Ja. Uži si chvíle sama so sebou, venuj si tento vzácny a čarovný čas. Má to zmysel robiť iné činnosti, tvoriť nové myšlienky, ktoré povedú k iným výsledkom, než aké máš teraz.


Prajem príjemné počúvanie a želám krásne a tvorivé dni.

Ak budeš mať pocit, že sa chceš ešte posunúť, tak ver, že sa Ti to nezdá a nie je tu ten pocit len tak. Poďme sa porozprávať s Tvojou Dušou a uvidíš, kde všade si stojíš v ceste, alebo sedíš na prameni. Všetko sa dá v živote. Záleží i na našom postoji a vnímaní, čo všetko je tu možné.


Rada sa s Tebou prepojím a porozprávam na úrovni Duší.

S láskou k nám,

Martina – Harmónia života