Harmonizácia a očista

Hlboko vnútri viete, že je vo vás niečo viac, čo vás presahuje. Láka vás to poznanie, to magické tajomno a zároveň vás šteklí to, či už nastal ten čas a či ste pripravená.

Učím ľudí dívať sa seba a na svoj život z perspektívy duše a jej doterajších  skúseností. 

Vediem ich cez ich vlastné Zámery, sny a ciele a úprimne verím v ich dosiahnutie. 

Prevediem vás zákutiami vaše duše a prinesiem hlboké pravdy v harmónii s tým, čo ste sem skutočne prišli žiť a tvoriť. 

Ako Human Design Projektor 4/6 vás zladím s tým, čo sami pred sebou si zakrývate, pretože moja aura presne a cielene vidí, vníma, cíti a vie, kde je tá „žaba na prameni“.

A tak namiesto prešľapovania na mieste sa posuniete v živote míľovými krokmi. 


Vy viete, že nie ste tu pre malé veci. Doslova túžite po niečom väčšom, čo chcete svetu a ľudstvu odovzdať.

* * * 
Prepojenie  práce s kvantovou energiou, akášickým načítaním, channelingom, čistením a harmonizáciou sa tou cestou k poznaniu s radosťou prevediem. Cez 20 rokov sa venujem osobnému a spirituálnemu rozvoju a môžem vás zodpovedne povedať, že skratky tu nefungujú. Aspoň nie dlhodobo a nie udržateľne. Práca a pohyb v jemnohmotnom svete má svoje zásady a princípy, ktoré sa dobou a módou nemenia. 😉


Ak chcete mať vo svojom živote stabilné a dychberúce výsledky, potom začať môžeme našu spoluprácu v očistení vášho osobného priestoru a navýšením vibrácií smerom k vášmu Zámeru. 

Som Martina z Harmónie života

Moje klientky sa ku mne vracajú a majú nádherné výsledky, či už v kvalitných vzťahoch, alebo úprimnejšej komunikácii doma aj v práci. Sú z toho nadšené.

* * *

Aktuálne v týchto dňoch a týždňoch vnímam, že ľudstvo potrebuje povzbudenie, nádej, navýšenie na energetickej úrovni (mnoho ľudí sa cíti vyčerpane, unavene a bez zmyslu ako ďalej). To všetko má dopad na mentálne, emocionálne aj fyzické zdravie. 

Najbližšie sa skupinovej očiste a harmonizácii budem venovať v piatok, 19.4.2024 o 20.h. 

Priebeh: Od 20. hod. cca na hodinku budem čistiť osobný energetický priestor a navyšovať vibrácie smerom k premene a zmene. 


Taktiež ukotvím aj vašu dôveru v seba samú, aby celý ten proces bol aj udržateľný a stabilný. Takéto skupinové čistenie a harmonizáciu budem robiť každý mesiac, vždy na inú tému. 

Tým, že sa prihlásite zaplatením, dávate súhlas s mojou energetickou prácou na vami želaných premenách. Dôležité je, že je to vždy v súlade s vami a vašou dušou.

* * * 

ÚDAJE K PLATBE:

IBAN:  SK55 8330 0000 0026 0124 8879
Cena:   20 Eur
Variabilný symbol:  1
Do poznámky prosím, uviesť: DAR 

Ďakujem a pracovať budem s tými, ktoré do 19.4.2024 zaplatia.

* * *

Je fajn počas mojej energetickej práce 19.4.2024 od 20.-21. h., aby ste nepili alkohol, neboli v hádke a nešoférovali. Zároveň budete mať víkend na dosadnutie energií. Výstup v podobe e-mailovej správy k tejto práci nie je. Vy samé si budete v živote sledovať a reagovať na impulzy a znamenia, ktoré k vám budú prichádzať.

V prípade otázok som tu pre vás. 🙂