Akášická meditácia na mieru

Milá žena,

ak si zavítala na moju stránku, tak vedz, že nič sa nedeje náhodou a Tvoja Duša vie, prečo a práve teraz Ťa sem zaviedla. Je dosť možné, že sa chceš vo svojom živote posunúť, zlepšiť jeho kvalitu, či už na úrovni zdravia, vzťahov, či peňazí … ono i tak vo finále všetko so všetkým súvisí a nedá sa žiadna oblasť vylúčiť.

V Akášickej meditácii na mieru je mojim zámerom prinášať ženám (áno, pracujem takmer výlučne so ženami) nové úrovne vedomia a otvárať im ich vlastné schopnosti, od ktorých sa kedysi odpojili. V meditácii na mieru sa napojím na centrum božskej múdrosti a prepájam úplne prirodzene a v ľahkosti múdrosť vesmíru s fyzickým svetom. Múdrosť je jedným z mojich Darov Duše. Múdrosť je veľmi stručná, (pozor, nemýľme si ju s Pravdou, ktorá je veľmi subjektívna, na rozdiel od Múdrosti, ktorá je univerzálna), preto nepotrebuje žiadne siahodlé „omáčky“ a idem hneď ku koreňu, k základu klbka, ktoré chceš uchopiť a rozmotať. Áno, presne to moja duša vie a vstupom do Tvojich akášických záznamov to odhalím a zhmotním do slov pre Teba.


Ako to bude prebiehať?

Po vyplnení objednávkového formulára a zaplatení faktúry, si dohodneme termín 30 minútového hovoru, kde si sama zadáš svoj zámer, čo si chceš z akášických záznamov priniesť k sebe do svojho srdca. Od toho zámeru sa ja budem ďalej pohybovať, kam ma Tvoja Duša bude viesť. Následne vytvorím zvukovú nahrávku, ktorú aj s vhľadom, odkazom, ak príde (a prichádza vždy 🙂 ) pošlem na zadanú e-mailovú adresu do 20 pracovných dní, príp. i skôr. Nahrávka je v individuálnom trvaní, zatiaľ najčastejšia moja skúsenosť je cca 45 minút. Samozrejme, môžeš sa k nej vracať a počúvať ju aj opakovane, resp. podľa informácií z odkazu od Tvojich sprievodcov.


Cena

111 Eur

30 minútová úvodná konzultácia + cca 45 min. zvuková nahrávka + odkaz a vhľad z AkášeNa Ceste Poznania sme často vystavovaní rôznym výzvam, zastaveniam, návratom, znovupochopeniam a pod. V mojom energetickom poli a darom Duše Lásky a Súcitu je centrum božskej lásky a uzdravenia. Je to moja prirodzenosť, niečo čo nerobím, ja SOM tým. A rovnako aj ty si svojim darom. A môže byť Tvojim zámerom aj zistiť svoje dary Duše, je to len na Tebe. Btw. na Tvoje Dary Duše sa vieme pozrieť aj počas nášho videohovoru v službe Rozhovor s Dušou.


Už veľmi dlho je téma žien a detí okolo mňa a viac menej sa k nej v každej tretej konzultácii aj dostanem. 🙂 A vieš, ako je to s tými náhodami. 🙂

Preto v meditácii sa viem napojiť, premostiť a zharmonizovať čas (ktorý ako vieme i tak neexistuje)

pred počatím – samotné počatie – tehotenstvo – pôrod – po pôrode

Iste aj sama cítiš, že doba je iná, okolnosti i ľudia sa menia. To všetko s našimi Dušami znášajú aj naše telá a tie práve niekedy „zaostávajú“. Je mnoho Duší detí, ktoré by sem chceli, no nemajú „vhodné“ telo. Aj preto je taký problém otehotnieť, donosiť aj porodiť dieťatko. Ak prepojíme a zladíme telo – myseľ – Ducha – Dušu, tak je to úplne iná kvalita života. A pozor, zmyslom života nemusí mať dieťa. To vôbec nie, často je to proste skúsenosť, ktorú si sem daná žena, pár prišli zažiť. Dáva to príležitosť na preskúmanie a hľadanie iných možností v živote.

V rámci môjho poslania, múdrosti a skúseností (moje drahé, staré Duše pochopia 🙂 ) viem tieto jemné nuansy rozpoznávať, rozmotávať klbká rodových línií, rušiť rôzne bloky (a pri všetkej úcte najmä maminky sú veľmi výživná téma, tak aj to môže byť zámer pre meditáciu na mieru).

.

Naša kvalita života v mnohom sa odvíja aj od nášho pochopenia, že nie „deje“ sa mi to v živote, ale ja si to takto tvorím. A ja Ťa tým procesom v meditácii na mieru prevediem, aby si sa postupne dostávala do vlastnej samostatnosti a najmä zodpovednosti, ako zrelá a múdra Bytosť. Bude mi skutočne potešením stretnúť sa s Tvojou Dušou, odovzdať Ti odkazy a ak súhlasíš, tak sa prepojme. 🙂 Dôveruj sebe, svojej Duši, Intuícii … ak si pripravená, tak som tu pre Teba.