Osobný výklad – 3 otázky – STOP STAV

STOP STAV predbežne do 9/2022

Výnimka pre ľudí, ktorým som už výklad v minulosti robila. Môžete mi napísať na: martina@martinapechackova.sk

Ukážem Vám, kam Vás Vaša Duša vedie.

Ak Vás zaujíma svet kariet a ich posolstvá a chcete ísť do hĺbky informácií a presnosti, práve tam, kam Vás Vaša Duša volá, možno je osobný výklad práve pre Vás. Nič nie je náhoda, ani to, že čítate tieto riadky. ? Výklad je osobný, individuálny, 3 otázky (napr. vzťahy, financie, práca, čo máte najbližšie urobiť + čo aktuálne môže byť prínosom pre život, alebo čo robíte v nesúlade so svojou dušou, resp. poslaním … čím konkrétnejšia otázka, tým lepšia a hlbšia odpoveď, príp. si dožiadam k otázke upresnenie ). Ak počas výkladu vyvstanú aj výrazné bloky, ktoré bránia aktuálne postupu a zmene, tak tie sú očistené a rozpustené.

  • vzťahy a láska
  • zdravie a vitalita
  • financie, príp. ich bloky
  • práca a poslanie

Predstavte si, že ste v harmónii sama so sebou na mnohých vrstvách a hlbokých úrovniach.

Život a Zdroj Vás vyživuje a Vy sa tešíte z každého nového dňa svojej tvorby a prosperity.


Mojim veľkým darom je silné napojenie na Akášu a načítanie vhľadov a informácií z jemnohmotných sfér aj kariet. Otváram energetické pole a ukotvujem ich v novej realite. Bez vytvárania tlaku na zmenu. Láskyplnou starostlivosťou mením nastavenie mysle a vkladám kódy zámeru do vyčisteného energetického poľa klientky. Pracujem v hmote s presahom do duchovných sfér.

V energetickej práci v jemnohmotnom svete som sa vyslovene našla, resp. on si našiel mňa. A už takmer 3 desiatky rokov je mojim verným spoločníkom. Tomu sa ani nedá vyhnúť, keď cítite, vnímate, vidíte do ľudí, či jednoducho viete. Je to neustály proces zdokonaľovania, sebapoznávania a hĺbkovej vnútornej práce, o ktorú sa s láskou a jemnosťou delím s mojimi úžasnými spriaznenými Dušami, ktoré ku mne nenáhodná náhoda privedie. Nech sa páči, vstúpte do môjho sveta poznania a výkladov.

Ako to funguje ?

Je to energetická jemná práca a nevyžaduje sa naše osobné stretnutie. Po úhrade mi pošlete svoje 3 otázky, resp. témy, pre ktoré chcete výklad. Výklad posielam písomnou formou, resp. hlasovou nahrávkou podľa vyťaženosti cca do 15-20 pracovných dní.

Cena služby Osobný výklad

50 Eur / 3 otázky

VÝBER TERMÍNU

V skupine na Facebooku Magické tvorenie svojho života sme podobne naladené ženy v bezpečnom kruhu zdieľania. Môžeš sa tiež pridať. 🙂Stlačením tlačidla pre objednanie sa, beriete na vedomie, že vaše osobné údaje vo vyššie uvedenom rozsahu budem spracovávať podľa mojich zásad ochrany osobných údajov. Ochrana osobných údajov


Martina Pecháčková nie je zodpovedná a negarantuje tvoje výsledky a tvoju schopnosť meniť tvoj život v osobnej, či pracovnej sfére jej nápadmi, odporúčanými nástrojmi, stratégiami, či informáciami. Úspech každej klientky, či klienta závisí od mnohých faktorov, ktoré zahŕňajú odhodlanie, zapojenie sa, rozhodnutia, vnútornú motiváciu a vlastnú vôľu a húževnatosť. Vstupom do spolupráce v akejkoľvek forme prijímaš vlastnú zodpovednosť za (ne)dosiahnutie požadovaných a želaných výsledkov.

Dôležité: Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť a ani sa neodporúča meniť stanovenú liečbu a predpísané lieky. Moje služby nenahrádzajú lekársku starostlivosť.