Meditácia MAGICKÝ TVORCA

Meditácia MAGICKÝ TVORCA

ČO ZÍSKATE ?

Moju originálnu a jedinečnú audionahrávku MAGICKÝ TVORCA. Naladiť sa ňu môžete aj v mobile cez slúchadlá. Ak budete túto motivačnú audionahrávku počúvať opakovane, môžete doslova zmeniť svoj život a stať ja jeho vedomým Tvorcom.


– budete mať väčšiu odvahu k zmenám

– zvýši sa vaša kreativita a sebadôvera

– uvoľníte svoje vnútorné bloky

– ujasníte si, čo vo vašom živote stagnuje, alebo nefunguje a budete mať chuť meniť veci v živote spôsobom, aký bude pre vás blízky a správny

– obnovíte svoje napojenie na Zdroj

– vrátite sa späť k svojej Sile a budete vedieť, ako s ňou bezpečne pracovať


Ako myslíš, tým sa stávaš. Všetko okolo nás je odrazom nášho vnútorného sveta.Referencie:

Už po prvom počúvaní som mala zimomriavky. Fakt, ešte nikto mi také milé slová nepovedal. Ani vlastní rodičia. Aj som si poplakala. Viem, že mám ešte dlhú cestu pred sebou, no ďakujem Bohu, že som Vás našla.

Eva, Banská bystrica

Meditácia ma doslova nabila energiou. Ďakujem za krásne sprevádzanie a objavovanie mojej sily. Cítim sa ako mocný lev s láskou v sebe.

Hanka, Bratislava

Bolo to ako z inej dimenzie. Vznášala som sa a nechcelo sa mi na konci otvoriť oči. 🙂 Zvyknem si to púšťať ráno po zobudení a potom sa usmievam celý deň. Som plná sily a energie. Ďakujem Mati.

Simona, Košice

Chcem poďakovať za Vašu prácu. Ste výnimočná žena a je cítiť, že odovzdávate kus zo seba bez klamstva a pretvárky. To sa cíti, to sa vie v srdci. Stretnutia Duší sú vopred naplánované. Ďakujem ešte raz, vrele odporúčam vypočuť si a pracovať so sebou.

Nina, Poprad

Moja meditácia je iná. 🙂

Áno, je to tak. Je tak trochu iná. Je motivujúca a zároveň upokojujúca, pracujúca do hĺbky. Presne tam, kde je treba. Odtiaľ môžete čerpať silu, energiu, nádej, odvahu … a vždy nás bezpečnú cestu domov. K sebe. Pomôže vám spojiť sa s vašou pravou podstatou, zmyslom aj poslaním, prečo ste tu. Ak veríme sami sebe, tak aj celý náš život sa odvíja a ponúka nám situácie, ktoré sú odrazom nášho vnútra a ktoré si my v sebe vytvoríme. Vraví sa, že keď je žiak pripravený, učiteľ sa nájde. Tak aj v sebe viete, či je táto audionahrávka pre Vás. Ak prijmeme samých seba a dôverujeme v seba a svoje sily, dary, talenty … potom sme na tej správnej ceste sebapoznania. Otvárajú sa nám brány k ľahkosti a hravosti. Tvoríme s takým vnútorným nastavením, aké si vyžadujú želané zmeny v živote. Prajem príjemné počúvanie!