AKO TVORIŤ V SÚLADE SO SVOJIM TYPOM V HUMAN DESIGNE?

No, pretože, pokiaľ si človek, ktorý túži po poznaní samej seba, po zbavení sa všetkých programov, ktoré do Teba niekto vložil, ale Tvoje nie sú, dôjsť až do samotnej podstaty svojho Ja … potom je Human Design presne pre Teba. Môže Ti odpovedať na mnoho otázok. Ja som vďaka HD pochopila moje tri vyhorenia, ktoré sa mi udiali. Pochopila som, prečo som mala veľkú potrebu spánku a tiež som prijala, že moje „pokus-omyl“ sú v poriadku. Pretože tým môžem ostatným ukázať, že to takto nefunguje a priviesť ich na ich vlastnú Cestu Poznania. Tiež som pochopila môj neustály hlad po vedomostiach, informáciách a túžba po posune vpred sú v absolútnom poriadku.

Pretože to som JA, som tak nadesignovaná.

Jednoducho poznáš a pochopíš SEBA. Ľahšie sa prijmeš, pretože zistíš, že takto to TY skrátka máš mať a že PRETO si sem na tento svet prišla. 

Human design popisuje naše talenty a spôsob (okolnosti) ako ich môžeme naplno prejaviť. Je to relatívne nová veda o sebapoznaní, ktorá vychádza ako syntéza starovekej múdrosti a modernej vedy. Pomôže nám pochopiť krásu a silu toho, kto skutočne sme.

Vieš, ako sa napríklad prejavuje nesúlad s Dušou? Tak aj to sa v 3-dňovom programe dozvieš.

Všetko sa včas dozvieš, zatiaľ informácia, že je to ZDARMA od 10.-12.1.2023 a bude prebiehať v novej FB skupine vo forme príspevkov. Členstvo budem schvaľovať pred začatím programu.