Akášický vhľad & channeling

Čo máš tu a teraz vedieť ?

Hľadáš odpovede na svoje otázky ?

Chceš vedieť, ako ďalej a kam máš smerovať ?

Cítiš, že potrebuješ informácie pre svoje ďalšie životné poslanie ?


Čo je akášický vhľad a channeling ?

Akášický vhľad a channeling je textový dokument, e-mailová správa alebo ústne nahratie informácií od Tvojich sprievodcov, akášických majstrov, božského vedomia zdroja, vašej hviezdnej rodiny duše.

Pri komunikácií sú prijaté a odovzdávané informácie a kódy, ktoré majú aktivačné a transformačné témy a účinky. Tie majú byť teraz prejavené a sú podporou na Tvojej životnej ceste. Čo potrebuješ vedieť, pochopiť, zvedomiť si, aké ďalšie kroky môžeš urobiť… Záleží len na Tebe, ako s informáciami naložíš. Len samotné informácie totiž pre zmenu nestačia. To je to prevzatie zodpovednosti späť do svojich rúk. Je potrebné urobiť aj aktívne kroky v reálnom živote. V správe je aj podpora pre Tvoju ďalšiu cestu, napr. práca s rodinou duše, kryštálmi, bylinkami, hudbou, živlami prírody a pod. Textový zápis má vysokovibračný charakter a pracuje na všetkých úrovniach. Podľa potreby tiež obsahuje aj akášické prenastavenie pre aktiváciu a ukotvenie novej cesty.

Ide o prácu s energetickým presahom, kde je aktivované pole zmeny, liečebné a transformačné procesy, kódy, otvárané portály a okná pre váš ďalší posun a kroky.

Výhody textovej správy

Výhodou textovej správy je, že sa k informáciám môžete vrátiť a sú vám kedykoľvek k dispozícii. Ak si práca vyžiada aj zvukový odkaz, tak vám pošlem aj ten, no nie je to podmienkou. Vždy po prečítaní textu vám znovu aktivuje potrebné procesy a láskavou energiou uvoľní cestu a podporí vás. Ide o prácu s energetickým presahom, kde je aktivované pole zmeny, liečebné procesy, kódy, otvárané portály a okná pre váš ďalší posun a kroky. Text je v PDF súbore, cca 1-2 strany písaného textu vo formáte A4. Výslednú správu pošlem e-mailom do 2-3 týždňov od objednaného termínu.

Cena akášického vhľadu a channelingu

80 Eur

–> CHCEM SA OBJEDNAŤ <–

Ak sa Ti momentálne táto služba nehodí, pozri aj na môj online minikurz –> ŽIVOT V HOJNOSTI. Je koncipovaný veľmi prakticky a zrozumiteľne. Žiadne marketingové omáčky, no veľká miera praxe a mojej vlastnej skúsenosti, alebo na ďalšie služby.


Stlačením tlačidla pre objednanie sa, beriete na vedomie, že vaše osobné údaje vo vyššie uvedenom rozsahu budem spracovávať podľa mojich zásad ochrany osobných údajov. Ochrana osobných údajov


Dôležité: Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť a ani sa neodporúča meniť stanovenú liečbu a predpísané lieky. Moje služby nenahrádzajú lekársku starostlivosť.

0