Akášický vhľad & channeling

STOP STAV do odvolaniaČo je akášický vhľad a channeling ?

Na ceste našej Duše si nesieme svoj záznam od chvíle, odkedy sa osamostatnila od Zdroja. Do doby, kým sa znovu vráti Domov je tu záznam, všetky informácie o našich pocitoch, myšlienkach, skutkoch a to z jednotlivých minulých životov. Je jedno, či sa to týka mladej, alebo starej Duše. Tento záznam má každá Duša a my z týchto zápisov môžeme čítať. Predstaviť si ju môžete ako veľkú knižnicu – „Vesmírny Google“, kde sú tieto informácie ukryté a dobre chránené.

Ak ste na životnom rázcestí, túžite po odhalení svojho poslania, či mena Duše alebo darov Duše, tak práve v tejto knižnici sa dajú zistiť. Stačí, ak si Vás táto téma zavolá. Odpovede sú pripravené a čakajú na otázky.

Prostredníctvom channelingu a načítania z Akáše sa dajú aj rozpustiť energetické bloky a dovolia Vám zažívať hojnosť a celkovo svoj život vo svojej plnej sile a potenciáli.

Služba Akášický vhľad a channeling je textový dokument, e-mailová správa alebo ústne nahratie informácií od Vašich sprievodcov, akášických Majstrov, božského Vedomia a Zdroja, Vašej hviezdnej rodiny Duše.

Pri komunikácií sú prijaté a odovzdávané informácie a kódy, ktoré majú aktivačné a transformačné témy a účinky. Tie majú byť teraz prejavené a sú podporou na Vašej životnej ceste. Čo potrebujete vedieť, pochopiť, zvedomiť si, aké ďalšie kroky môžete urobiť… Záleží len na Vás, ako s informáciami naložíte. Len samotné informácie totiž pre zmenu nestačia. To je to prevzatie zodpovednosti späť do svojich rúk. Je potrebné urobiť aj aktívne kroky v reálnom živote. V správe je aj podpora pre Vašu ďalšiu cestu, napr. práca s rodinou duše, kryštálmi, bylinkami, hudbou, živlami prírody a pod. Textový zápis má vysokovibračný charakter a pracuje na všetkých úrovniach. Podľa potreby tiež obsahuje aj akášické prenastavenie pre aktiváciu a ukotvenie novej cesty.

Ide o prácu s energetickým presahom, kde je aktivované pole zmeny, liečebné a transformačné procesy, kódy, otvárané portály a okná pre váš ďalší posun a kroky.


Výhody textovej správy

Výhodou textovej správy je, že sa k informáciám môžete vrátiť a sú vám kedykoľvek k dispozícii. Ak si práca vyžiada aj zvukový odkaz, tak vám pošlem aj ten, no nie je to podmienkou. Vždy po prečítaní textu vám znovu aktivuje potrebné procesy a láskavou energiou uvoľní cestu a podporí vás. Ide o prácu s energetickým presahom, kde je aktivované pole zmeny, liečebné procesy, kódy, otvárané portály a okná pre váš ďalší posun a kroky. Text je v PDF súbore, cca 20-25 strán písaného textu vo formáte A4. Pracovať začínam po úhrade, nie po objednávke. Výslednú správu pošlem e-mailom do cca 8 týždňov od dodania témy, ktorú ideme načítať.

Cena akášického vhľadu a channelingu

200 Eur


V skupine na Facebooku Magické tvorenie svojho života sme podobne naladené ženy v bezpečnom kruhu zdieľania. Môžeš sa tiež pridať. 🙂


Stlačením tlačidla pre objednanie sa, beriete na vedomie, že vaše osobné údaje vo vyššie uvedenom rozsahu budem spracovávať podľa mojich zásad ochrany osobných údajov. Ochrana osobných údajov


Martina Pecháčková nie je zodpovedná a negarantuje tvoje výsledky a tvoju schopnosť meniť tvoj život v osobnej, či pracovnej sfére jej nápadmi, odporúčanými nástrojmi, stratégiami, či informáciami. Úspech každej klientky, či klienta závisí od mnohých faktorov, ktoré zahŕňajú odhodlanie, zapojenie sa, rozhodnutia, vnútornú motiváciu a vlastnú vôľu a húževnatosť. Vstupom do spolupráce v akejkoľvek forme prijímaš vlastnú zodpovednosť za (ne)dosiahnutie požadovaných a želaných výsledkov.

Dôležité: Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť a ani sa neodporúča meniť stanovenú liečbu a predpísané lieky. Moje služby nenahrádzajú lekársku starostlivosť.