Akášický vhľad & channeling

Čo je akášický vhľad a channeling ?

Na ceste našej Duše si nesieme svoj záznam od chvíle, odkedy sa osamostatnila od Zdroja. Do doby, kým sa znovu vráti Domov je tu záznam, všetky informácie o našich pocitoch, myšlienkach, skutkoch a to z jednotlivých minulých životov. Je jedno, či sa to týka mladej, alebo starej Duše. Tento záznam má každá Duša a my z týchto zápisov môžeme čítať. Predstaviť si ju môžete ako veľkú knižnicu – „Vesmírny Google“, kde sú tieto informácie ukryté a dobre chránené.

Ak ste na životnom rázcestí, túžite po odhalení svojho poslania, či mena Duše alebo darov Duše, tak práve v tejto knižnici sa dajú zistiť. Stačí, ak si Vás táto téma zavolá. Odpovede sú pripravené a čakajú na otázky.

Prostredníctvom channelingu a načítania z Akáše sa dajú aj rozpustiť energetické bloky a dovolia Vám zažívať hojnosť a celkovo svoj život vo svojej plnej sile a potenciáli.

Služba Akášický vhľad a channeling je textový dokument, e-mailová správa alebo ústne nahratie informácií od Vašich sprievodcov, akášických Majstrov, božského Vedomia a Zdroja, Vašej hviezdnej rodiny Duše.

Pri komunikácií sú prijaté a odovzdávané informácie a kódy, ktoré majú aktivačné a transformačné témy a účinky. Tie majú byť teraz prejavené a sú podporou na Vašej životnej ceste. Čo potrebujete vedieť, pochopiť, zvedomiť si, aké ďalšie kroky môžete urobiť… Záleží len na Vás, ako s informáciami naložíte. Len samotné informácie totiž pre zmenu nestačia. To je to prevzatie zodpovednosti späť do svojich rúk. Je potrebné urobiť aj aktívne kroky v reálnom živote. V správe je aj podpora pre Vašu ďalšiu cestu, napr. práca s rodinou duše, kryštálmi, bylinkami, hudbou, živlami prírody a pod. Textový zápis má vysokovibračný charakter a pracuje na všetkých úrovniach. Podľa potreby tiež obsahuje aj akášické prenastavenie pre aktiváciu a ukotvenie novej cesty.

Ide o prácu s energetickým presahom, kde je aktivované pole zmeny, liečebné a transformačné procesy, kódy, otvárané portály a okná pre váš ďalší posun a kroky.

Výhody textovej správy

Výhodou textovej správy je, že sa k informáciám môžete vrátiť a sú vám kedykoľvek k dispozícii. Ak si práca vyžiada aj zvukový odkaz, tak vám pošlem aj ten, no nie je to podmienkou. Vždy po prečítaní textu vám znovu aktivuje potrebné procesy a láskavou energiou uvoľní cestu a podporí vás. Ide o prácu s energetickým presahom, kde je aktivované pole zmeny, liečebné procesy, kódy, otvárané portály a okná pre váš ďalší posun a kroky. Text je v PDF súbore, cca 1-2 strany písaného textu vo formáte A4. Výslednú správu pošlem e-mailom do 2-3 týždňov od objednaného termínu.

Cena akášického vhľadu a channelingu

80 Eur

–> CHCEM SA OBJEDNAŤ <–

V skupine na Facebooku Magické tvorenie svojho života sme podobne naladené ženy v bezpečnom kruhu zdieľania. Môžeš sa tiež pridať. 🙂


Stlačením tlačidla pre objednanie sa, beriete na vedomie, že vaše osobné údaje vo vyššie uvedenom rozsahu budem spracovávať podľa mojich zásad ochrany osobných údajov. Ochrana osobných údajov


Dôležité: Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť a ani sa neodporúča meniť stanovenú liečbu a predpísané lieky. Moje služby nenahrádzajú lekársku starostlivosť.

0