4-dňová minivýzva: Nájdi svoj vnútorný poklad

V tejto 4-dňovej minivýzve NÁJDI SVOJ VNÚTORNÝ POKLAD sa spoločne zameriame na to, aby si sa dostala do svojej sily a zbavila sa aj svojho ufňukaného dievčatka. Uááááá. Už ju nepotrebuješ, to sama zistíš. Nastavuje Ti to správne zrkadlo pre hojnosť. Ukazuje Ti všetko, o čom by si nemala ani premýšľať, nie to ešte ísť do akcie a niečo reálne zmeniť. Bráni Ti v tom, aby si rozkvitla vo svojej plnej paráde. Taká, aká skutočne si! Nie tie ochranné masky, ktoré si navliekaš. Bráni Ti v tom, aby si mala skutočný úspech v živote aj v podnikaní a na účte toľko, koľko chceš. Pretože mať hojnosť je Tvoje právo už len preto, že SI! Poď svoj vnútorný svet spoznať a láskyplne prepustiť nepotrebné, staré a nefunkčné. V Tvojej budúcnosti už totiž nebudú mať miesto.

Tak čo ? Ideš do toho ?

Čo Ťa čaká a na aké témy v minivýzve sa pozrieme bližšie ?

Pozrieme sa na zúbok 4 témam, ktoré keď začneš spracovávať, tak sa raketovo posunieš a zmení sa Tvoj život. Už nič nebude ako predtým. Mentalita obete Ti bude na hony vzdialená. Budeme vykopávať a oprašovať Tvoj poklad.

Kde bude minivýzva prebiehať ?

Úlohy Ti budú 4 dni chodiť na e-mail v PDF a spätne sa k nim budeš môcť vrátiť.


–> CHCEM SA ZAPOJIŤ DO MINIVÝZVY <–E-mail slúži k tomu, aby som Ti mohla poslať e-mailovú komunikáciu vo výzve. Počas 4 dní dostaneš každý deň jeden e-mail.

Po skončení výzvy sa môžeš odhlásiť, alebo sa občas nechať inšpirovať mojim obsahom a byť viac v harmónii života.