1:1

Spolupráca v rámci online minikonzultácie (30 minút), alebo konzultácie (90 minút) ponúka nové uhly pohľadov. So ženami najviac ladíme vzťahy a celkovú ne/spokojnosť v živote. Všetky informácie získate kliknutím na obrázok, o ktorý typ konzultácie máte aktuálne záujem.

Privediem vás k hlbokému poznaniu samej seba a otvorím vaše srdce. Zladíme do spolupráce dary duše s praktickým využitím v živote. Uvidíte seba, svoj život aj poslanie v novom uhle a s inými možnosťami, ktoré tu sú. Vrátite do svojho života radosť, ľahkosť a iskru. V harmónii telo, myseľ a duša posilníte lásku, rešpekt a úctu k sebe a svojim potrebám.
Kto som a prečo si vybrať práve mňa?

Ahoj, som Martina.

Som odvážna, keď treba aj jemná s veľmi dobre vycibrenou intuíciou. Doslova cítim a viem, čo sa v druhom človeku odohráva. Som veľmi citlivý empat a považujem to za veľkú výhodu.

Dokážem sa naciťovať do ľudí, do situácií a priniesť nový uhol pohľadu, iné možnosti a riešenia. Som tvorca a mentor pre ženy, ktoré chcú mať v živote hojnosť v oblasti láskyplných a dobrých vzťahov, aj hojnosť peňazí tým, čo milujú a zároveň tým meniť svet k lepšiemu. Prepájam jemnohmotný svet, numerológiu, astrológiu, Akášické záznamy, channeling a ladím do harmónie tvoje Dary Duše.


SKUPINA PRE ŽENY NA FB – ZDARMA