VIP – Analýza finančných blokov / Rituál pre rast a rozvoj podnikania

STOP STAV DO ODVOLANIA

Si v kolotoči svojho podnikania a nevieš, ako to celé poňať a uchopiť ? Spoznávaš svoje dary, ale nevieš nájsť to pravé orechové a je to pokus / omyl ?
Bojíš sa byť vidieť a byť úspešná ? Áno, aj strach z úspechu a z vlastnej sily nás môže blokovať a my nemáme také výsledky, aké by sme chceli.
Svoje podnikanie máš viac v mužskej energii a učíš sa od mužov ? Nevieš, aké to je, keď podnikáš v harmónii napr. so svojim cyklom a máš vyrovnané mužské aj ženské polarity v sebe ?
Máš strach zdvihnúť ceny a najradšej by si tvorila zdarma ? Však ono sa niekto ozve sám a kúpi si od Teba.
Nechodia Ti klienti, neplatia, resp. rušia objednávky ?
Máš pocit, že musíš tvrdo drieť a úspech je v nedohľadne ?
Si v kruhu a situácie ohľadom peňazí sa Ti stále opakujú (a ak ich máš, tak sa rýchlo minú, alebo sa niečo nečakane pokazí a Ty musíš platiť). Aj keď urobíš krok vpred, tak vzápätí Ťa to hodí dva dozadu ?

Chápem Tvoje rozčarovanie a nedôveru vo vlastné sily. Cítiš už únavu a máš pocit, že viac dávaš než by sa Ti vracalo naspäť.


–> CHCEM SI HNEĎ OBJEDNAŤ <–

Teraz si predstav, že do procesu vstúpim ja a energeticky Ti ošetrím Tvoje podnikanie aj celkovo stav pre prijímanie hojnosti a prosperity. Aké to je, keď podnikáš s radosťou ? Keď Ti prúdia nové nápady a Ty vieš, že si za ne aj patrične ocenená a ako pomáhaš iným.

Pomôžem Ti uvidieť Tvoj potenciál, nájsť súvislosti nielen vo finančných blokoch, ale aj v hojnosti celkovo. Vďaka tomu sa budeš môcť posunúť čo najefektívnejšie a najľahšie do módu, že Ti podnikanie ide s takou istou prirodzenosťou, ako keď dýchaš.

Samotné kroky sú však na Tebe a sama musíš ísť reálne do inšpiratívnej akcie. ja Ťa budem sprevádzať, zametiem Ti cestičku, odblokujem a očistím nefunkčné a nepotrebné a Ty budeš môcť vykročiť.

Budeme pracovať energeticky a na diaľku aj s nastavením Tvojej mysle, pretože práve tam sa samé brzdíme a nedovolíme si byť samé sebou.

Čo milujem na svojej práci je podporovať ďalšie ženy na ceste k ich poslaniu, naplno rozvinutému potenciálu v ľahkosti a slobode na všetkých úrovniach. Aj v podnikaní platí, že ako vnútri, tak aj navonok. A keď rastieš Ty, tak rastie aj Tvoj biznis.


Mojim veľkým darom a poslaním je podporovať zámery klientiek, otvárať energetické pole a ukotvovať ich v novej realite. Bez vytvárania tlaku na zmenu. Láskyplnou starostlivosťou mením nastavenie mysle a vkladám kódy zámeru do vyčisteného energetického poľa klientky. Pracujem v hmote s presahom do duchovných sfér.

–> IDEM DO TOHO! <–


Ako to bude prebiehať a čo služba obsahuje ?

Po objednaní sa a dohodnutí konkrétneho termínu Ti pošlem krátky dotazník, kde zodpovieš otázky ohľadom Tvojho podnikania a finančných zámerov, čo chceš dosiahnuť, kam sa chceš posunúť a pod.

Analýza finančných blokov prebieha kombináciou rôznych metód (práca s kyvadlom SRT – skúsenosti s kyvadlom a jemnohmotným svetom mám viac než 20 rokov a tie som si upravila na vlastnú a veľmi účinnú metódu, načítanie informácií z Akášických záznamov, prepojenie sa s Tebou a Tvojou dušou … )

V procese vytvorím aj rituál na mieru pre Teba so zámerom pre rast a rozvoj Tvojho podnikania.

Na konci dostaneš spracované výsledky (cca týždeň od termínu) do e-mailu, vrátane odkazov od Tvojich duchovných sprievodcov, Vyššieho Ja, výkladu kariet a všetkého, čo v procese vyvstalo a čo som čistila, spracovávala, harmonizovala aj s odporúčaniami pre ďalšie kroky a rozvoj.

O mesiac skontrolujem, aký je stav toho, čo sme pred mesiacom čistili, spracovávali, aktivovali a harmonizovali. Opäť Ti pošlem správu s informáciami o výsledku, príp. ďalšími vhľadmi, aké pre Teba prišli.

Čo o spolupráci so mnou hovoria moje klientky ?

Mojim klientkam sa zámery zhmotňujú veľmi rychle. Ak tzv. vyčistíme cestičku od blokov, nepotrebných programov a vzorcov, je ten rozvoj obvykle veľmi rýchly. Záleží na tvojej aktivite a spolupráci. Nik neurobí za nás žiadnu prácu, no môže nám pomôcť ukázať nové možnosti a otvoriť iné okná a portály, ktoré sú tu pre nás.

… a ďalšie si prečítaš TU 🙂

CENNÍK

Cena 1 konzultácie a služby Analýza finančných blokov & Rituál pre rozvoj a rast podnikania je 200,- Eur (v cene je ladenie zámeru v dotazníku, príp. krátkym telefonátom, čistenie a spracovávanie blokov; samotný rituál na mieru + výsledná správa v PDF)


Po prvej konzultácii sa väčšinou vyčistí a spracuje jedna vrstva. Tá, ktorá je najviac vidieť a ktorá nás najviac brzdí a blokuje. A samozrejme nás jej vyčistenie aj posunie. Vždy sa nám odhaľuje to, čo sme pripravení vidieť a spracovať. Po čase sa odkrývajú ďalšie vrstvy a výborné na tom je, že si môžeme uvedomovať, čistiť a riešiť ďalšie.


Preto mám v ponuke balíček 3 alebo 6 konzultácií pre Analýzu finančných blokov a Rituálu pre rozvoj a rast podnikania.


Cena 3 konzultácií služby Analýza finančných blokov & Rituál pre rozvoj a rast podnikania je 500,- Eur (v cene je ladenie zámeru v dotazníku, príp. krátkym telefonátom, čistenie a spracovávanie blokov; samotný rituál na mieru + výsledná správa v PDF)

1 konzultácia je potom za 167 Eur a ušetríš 100 Eur.


Cena 6 konzultácií služby Analýza finančných blokov & Rituál pre rozvoj a rast podnikania je 900,- Eur (v cene je ladenie zámeru v dotazníku, príp. krátkym telefonátom, čistenie a spracovávanie blokov; samotný rituál na mieru + výsledná správa v PDF)

1 konzultácia je potom za 150 Eur a ušetríš 300 Eur.

TVOJ ČAS JE TU A TERAZ .

INVESTOVAŤ SAMA DO SEBA JE TÝM NAJLEPŠÍM ROZHODNUTÍM. TY SI PRE SEBA TÁ TOP OSOBA NA CELOM SVETE.


STOP STAV DO ODVOLANIA

–> IDEM DO TOHO, CHCEM ZAČAŤ NAPLNO <–


Ak sa Ti momentálne táto služba nehodí, pozri aj na môj online minikurz –> ŽIVOT V HOJNOSTI. Je koncipovaný veľmi prakticky a zrozumiteľne. Žiadne marketingové omáčky, no veľká miera praxe a mojej vlastnej skúsenosti, alebo na ďalšie služby.


Stlačením tlačidla pre objednanie sa, beriete na vedomie, že vaše osobné údaje vo vyššie uvedenom rozsahu budem spracovávať podľa mojich zásad ochrany osobných údajov. Ochrana osobných údajov


Dôležité: Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť a ani sa neodporúča meniť stanovenú liečbu a predpísané lieky. Moje služby nenahrádzajú lekársku starostlivosť.