Voda, ktorá vie a dokáže liečiť emočnú bolesť

[et_pb_section bb_built=“1″][et_pb_row][et_pb_column type=“4_4″][et_pb_text]

 

Modrá slnečná voda 

 

 

Modrá slnečná voda je nielen zdravá, dokáže dokonca liečiť emocionálne rany, negatívne spomienky a mentálne blokády. Pomáha dostať sa do stavu pohody.

Táto voda vás naplní pozitivitou, láskou, pohodou a mierou. Dokonca je chutnejšia než obyčajná. Nemá žiadne obmedzenia, môžu ju piť aj deti.

Ak si chcete zvýšiť svoje pozitívne vibrácie, odporúča sa pitie vody.

 

Ako súvisí voda s emóciami ?

 

Veľmi úzko – ako látka, ktorá ich najlepšie prenáša a uchováva. Viac než 70 percent nášho tela tvorí voda a je súčasťou všetkých buniek a v tele stále koluje. Oveľa zaujímavejšia je schopnosť vody udržiavať a prenášať vibrácie (a teda aj pocity). A napokon aj meniť, keď sa negatívne emócie dobre darí spláchnuť a zbaviť sa ich pod sprchou. Poznáte ten pocit, keď ste ako znovuzrodení. Niekedy stačí si umyť vlasy. Tie totiž tiež veľa negativity dokážu nasať.

 

Voda, ktorá nám tečie z vodovodných kohútikov prebehla chemickou úpravou a ešte k tomu pobyt v potrubiach …  

 

No je to dobrá pitná voda a pomôže jej, ak jej dáme trochu času. 😉 

 

 

Rada Dr. Hewa Lena, ktorý sa venuje havajskému systému Ho’oponopono ( o ktorom som písala v článku TU a o fantastickej metóde na pritiahnutie (nielen) finančnej hojnosti TU ) je, že stačí, ak vodu nalejeme do modrej sklenenej nádoby, fľaše a vystavíme ju na hodinku na slnko, alebo aspoň na svetlo (žiarovka). Nepoužívajte kovový uzáver, ale napr. papierovú servítku, ktorú omotáte gumičkou. 

Voda sa nabíja na slniečku 15 až 60 minút, intuícia vám napovie ako dlho. Dôverujte jej.

 

 

 

Takúto odstátu a „nabitú“ vodu (modrým svetlom a naším zámerom doplnenú: napr. „ toto je skvelá voda, ktorá mi pomáha pri … , ktorá ma zbavuje …, ktorá lieči … “ ( dosaďte si podľa seba ) a už je len popíjame celý deň.

Ak vám nejdú úprimne a od srdca slová z Ho´oponopono, vyskúšajte si vziať pohár vody do dlaní, priložte si ho k sebe na hruď k srdiečku a pár minút (4-5) vedome vkladajte zámer (lásku, zdravie, šťastie, čokoľvek, čo vám robí radosť, potešenie a dobrý pocit). Potom vodu vypite.

 

S láskou,

Tinka 

 

 

 PS: Pre zvýšenie svojich dobrých pocitov sa môžete inšpirovať v článku o vplyve farieb na nás.  🙂 

 

 

 

 

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Please follow and like us:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *