Proti múru a napriek všetkému povedzte životu ÁNO

 

 

 

 

Chabé sebavedomie, ukrivdenia z minulosti, nízka sebaúcta a sebaláska, nevyrovnanie sa s minulosťou, pochybnosti o sebe, čo si o tom pomyslia iní, strachy, predtuchy, závisť, neprajnosť, klebety …

Koľko z toho s Vami rezonuje a máte v sebe tieto pocity ? Keď túžite po inom živote, po splnení svojich snov, no to neprichádza a Vy sa nedokážete otvoriť svojim túžbam.

 

NO NIK INÝ TO ZA VÁS NESPRAVÍ A LEN VY MÁTE SILU ZMENIŤ  TO  ! ! ! 

 

A to raz a navždy. Úplné a celistvé vyliečenie. Všetko máte už v sebe a Vy na to máte !

 

[button link=“http://martinapechackova.sk/proti-muru-napriek-vsetkemu-zivotu-ano/“ color=“orange“] Celý článok –> [/button]

Ak nezažívate vo svojom živote hojnosť a blahobyt, potom to najviac súvisí v Vašou sebahodnotou. V prípade neprichádzajúcej lásky, je to nedostatočné sebavedomie spojené s tým, ako sami seba vidíte, s Vašou hodnotou. Ak nemáte radi sami seba, ako Vás ma mať rád partner ? Preto ak chcete vykročiť inej budúcnosti v ústrety, musíte prestať byť zaseknutí v minulosti, v nej si hoviete a sťažuje si, však to tí druhí, to oni za to môžu ako mi je. No je to to, čo skutočne chcete ? Alebo je to len strach ? Bloky ? Obmedzujúce presvedčenia ? Z detstva, zo školy, od rodičov ?  Staré programy ? To všetko sa dá napraviť, napr. aj Terapiou duše.

A ako to rozpoznáte ? Jednoducho. Ak sa pri niektoej z tých vecí spustia negatívne emócie, hnev, zlosť, frustrácia … Všetko, čo ste schovali za masku a nasadili si ružové okuliare. No pre koho ? Sami seba nikdy neoklamete !

Najdôležitejšie je pomenovať si tie pocity, tie zlé, negatívne pocity, všetko čo sa Vás týka. Sami v sebe hľadajte odpovede, prečo to takto vnímate. Keď sa úprimne porozprávate sami so sebou, tak odpovede prídu. Možno si pri tom aj poplačete, no to je úplne v poriadku.

 

Bojujte a zvíťazte !

 

Hlavu hore, vypnúť hruď, zhlboka sa nadýchnuť …  všetko sa dá, všetko dokážete a smiete (samozrejme v medziach zákona 🙂 )

 

Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že to sebauvedomenie je najťažšie a môže Vám dať zabrať, najmä časovo. Čím úprimnejší k sebe budete, tým skôr sa budete môcť pohnúť ďalej. Niekedy netušíte, čo všetko Vás blokuje, obmedzuje … možno sú to ľudia vo Vašom okolí a niektorých nemôžte zo svojho života vykázať. No vždy, vždy je to voľba, ako sa na situáciu budete dívať a aký postoj k nej zaujmete.

 

Ak má niekto s Vami problém, vedzte, že je to jeho problém, nie Váš !   😉

 

Keď to všetko prekonáte, odstránite prekážky, zmeníte myslenie (viem, ľahko sa napíše, no po prvých úspechoch to pôjde ľahšie a ľahšie 🙂 ). Začnite žiť život podľa seba, nik Vám do toho nebude kecať, každého do toho je veľké ……   🙂 Hľadajte sami nové možnosti, nové programy, nových ľudí okolo seba, všetko, čo Vám pomôže prekonať a zbúrať bariéry, ktoré ste si vystavali so svojej hlave.

 

Znovu zopakujem, máte na to !!! Tú silu máte v sebe.

 

Aj keď ju momentálne necítite, tak po jej znovuobjavení, budete aj Vy ako znovuzrodení. Život Vás bude baviť stále viac a viac. Je to jednoduchšie, než sa zdá a než si myslíte. Stačí len chcieť a prekonať počiatočný strach. 😉  Ak myslíte, že to sami nezvládnete, rada Vám v tom pomôžem pri spoločnej konzultácii. Niekedy pohľad nezainteresovanej osoby ukáže to, čo Vy zatiaľ nevidíte. Urobte čokoľvek, čo cítite, že by mohlo prispieť k tomu, aby ste žili život svojich snov. A za to Vám to predsa stojí, však ? 🙂

Tak sa premôžte, vyhrňte si rukávy, vykročte správnym smerom a povedzte ŽIVOTU ÁNO.  ♥ 

 

 

 

S láskou,

Tinka  ♥ ♥ ♥

 

 

 

Please follow and like us:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *