Projekt DAR ZA DAR – Energetická očista – STOP STAV


STOP STAV – nové objednávky neprijímam

Aktuálne obdobie v nás vyťahuje na svetlo staré programy, bolesti, traumy, všetko to, čo sme si mysleli, že je už za nami a ono, ups je to tu zas. Vo všetkej svojej sile a nástojčivosti. Už sa nedá tváriť sa, že mňa sa to netýka. Týka sa to každého jedného z nás. Ak by sme mali všetko vyriešené, tak tu už nie sme.

Na svojich konzultáciách pracujem najmä s témami hojnosti, vzťahov, financií, sebalásky, sebahodnoty, plánov duše … V poslednom období sme sa ale stále viac a viac zaoberali aj témami strachov, ktoré v našom poli zachytávame.

Tie strachy v nás je vhodné prijať, pracovať s nimi, nepotláčať ich, spýtať sa v sebe, prečo sú tu a čo ma chcú naučiť, čo mi ukazujú ? Spracovávame ich po vrstvách a každý v inej rýchlosti, v inej kvalite a v inej téme. A práve s tým Vám môže v tomto čase byť veľmi nápomocná Energetická očista.
Každý máme iné strachy, môžu to byť napr. z vylúčenia zo spoločnosti, z komunity, z nepochopenia, z nedostatku, z hladu, z chladu, straty zdravia, straty bezpečia, z autorít … je ich naozaj mnoho a veľakrát je tam program z rodovej línie, z detstva, z úrovne bunkovej pamäte, z podvedomia. Teraz je veľmi vhodný čas zamerať sa na seba, ísť v pravde do svojho najhlbšieho vnútra a zvedomovať si to. Čistiť, prepúšťať, pochopiť, odpúšťať, prijímať.

Zároveň si uvedomujem, že nie každý v tejto dobe je natoľko silný, aby bol schopný si tieto strachy poliečiť a vôbec sa ne pozrel z iného uhla. Mne teraz prichádzajú témy ľudskosti, vzájomného pomáhania si a podporovania sa. Preto vo mne skrsol nápad (navzdory všetkým poučkám a radám, že čo ľudia dostanú zadarmo, to si necenia) urobiť projekt s názvom DAR ZA DAR – Energetická očista. Proste to tak cítim a viem, že v tejto dobe je to moje poslanie slúžiť týmto spôsobom iným ľuďom.


Čo energetická očista zahŕňa ?

  • diagnostika strachov
  • rozpustenie a očistenie od tých, ktoré ste len prevzali
  • očistenie a odstrihnutie od energetických upírov – asi každý máme
  • odvedenie duší, ktoré na Vás parazitujú – ak sú prítomné
  • doplnenie vitálnej sily a životnej energie, ktorá bola doposiaľ vysávaná
  • pomôcka v PDF ako si chrániť svoju energiu
  • harmonizácia tela, mysle a ducha
  • osobný odkaz od Vášho duchovného tímu

Koľko stojí táto služba ?

Pre vyrovnanie energií ponechám na Vašom uvážení a možnostiach koľko za túto očistu zaplatíte. To je môj dar pre túto dobu, toto náročnejšie obdobie.


Údaje pre platbu:

Variabilný symbol: 1

IBAN: SK5583300000002601248879

BIC/SWIFT:FIOZSKBAXXX

Do poznámky: dar a príp. meno komu som pomohla


OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

Error: Contact form not found.


Čo sa bude diať po objednaní sa?

Po objednaní sa spojíme, odpíšem Vám na e-mail (pozor, aby bol vyplnený v správnom formáte) a pošlem dátum, kedy sa Vám budem venovať. Je to práca na diaľku, kdekoľvek na svete, vzdialenosť a kilometre nehrajú absolútne žiadnu rolu a teda nemusíme sa osobne stretnúť, ani telefonovať. Následne pošlem správu, čo som čistila, harmonizovala a aké informácie prišli priamo pre Vás. Súčasťou bude aj osobný odkaz od Vášho duchovného tímu.

V rámci projektu DAR ZA DAR mi zaplatíte čiastku, akú uznáte za vhodnú, príp. akú si momentálne môžete dovoliť. Tento projekt nevnímam vôbec ako niečo, že neviem, akú sumu si vypýtať, ale že sa chcem otvoriť, podporiť a ukázať napríklad aj ľuďom, ktorí majú možno problém prijímať dary. Ako pri všetkom musí byť zachovaná rovnováha na oboch stranách a preto vesmírne zákony fungujú vždy a všade. V zmysle:


DAJ A BUDE TI DANÉ.


Ak Vás teda moja ponuka zaujala a ja verím, že áno, keďže ste dočítali až sem 🙂 a budem sa veľmi tešiť na naše vzájomné prepojenie.


Aký výsledok môžete očakávať ?

Väčší pokoj a vnútornú pohodu. Pocit obrovskej úľavy, viac energie a sily, lepšiu komunikáciu a vzťahy, skvelý pocit prepojenia sa v sebe, skrátka BYŤ SÁM / SAMA SEBOU.

Veľmi dôležitá je tiež následná práca na sebe, aby sa nevrátil naspäť pôvodný stav. Energetická očista je tzv. prvá pomoc a cesta k obnoveniu zdravia a harmónie vo všetkých smeroch ďalej už pokračuje Vašou ďalšou prácou na sebe.


Dokedy bude projekt DAR ZA DAR trvať ?

Uvidíme podľa aktuálnych energií a situácie.


Prajem krásne dni, plné láskavosti v súlade so svojou dušou.

Ak máte nejaké otázky k projektu, pokojne mi napíšte e-mail terapie.tinka@gmail.com a ja Vám odpoviem. 🙂

S láskou

Tinka – Harmónia života

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ

Error: Contact form not found.


Pre informácie o možnosti konzultácie so mnou, kliknite na obrázok.


Uzavretá skupina pre ženy na Facebooku – kliknite na obrázok a pridajte sa