Plán duše

 

         

        Rodíme sa sem s určitým zámerom, niečo sa naučiť, pochopiť …

Je to plán našej duše a nie náhodou čítate tieto riadky.

Poďte si pripomenúť, kto ste a aké je vaše poslanie. Žijete v harmónii so sebou a so svojou dušou ?

Spoznajte svoje dary a talenty. Prostredníctvom plánu duše ukazujem ostatným ich poslanie, zámer a spôsoby ako naplno využiť svoj potenciál. Všetko máte vo svojich rukách. Máte v sebe tú moc a silu, aby ste sa zbavili rôznych blokov, strachov, či obmedzení a boli konečne tvorcom svojej reality.

        

 

    

 Ako pôsobí plán duše a čítanie z Akáše ?

           Je dlhodobé a na mnohých úrovniach. Zmena môže nastať nepozorovane, postupne, alebo aj rýchlo, akoby skokom. Každý je pripravený na iný spôsob, no môžete si byť na istom, že je to najlepšie pre vaše najvyššie dobro. Netlačte na seba, doprajte si čas. Len sa otvorte zmene a dovoľte si prijať pomoc.

           Klienti mi píšu, že sa k záznamom po čase vracajú a zakaždým tam objavia nové vety, ktoré tam predtým akoby neboli ( alebo im v tej chvíli nerozumeli hneď ). Postupne si teda spájajú čriepky súvislostí. Tým pôsobí plán duše a čítanie postupne a na viacerých úrovniach.

 

  • objavíte svoje dary, talenty, silu a poslanie duše
  • pocítite úľavu, že ste na správnej ceste
  • ľahšie zvládate prekážky a chápete súvislosti
  • začnete priťahovať hojnosť do svojho života a stanete sa magickí tvorcovia svojej reality
  • spoznáte bloky, prekážky, obmedzenia
  • vystúpite z kolotoča dookola sa opakujúcich sa situácií
  • rozviniete svoj plný potenciál
  • budete mať jasno v tom kto som, kam idem, s kým, prečo …

Každá duša tu má svoj jedinečný účel, zámer, pre ktorý bola stvorená. Cez rozpoznané dary a talenty sa môže slobodne prejaviť. Duša ich vie. Spoznajte ich tiež.

Ako si objednať plán duše ?

           Vyplnením objednávkového formulára a rezervácie sa spojíme, pošlem Vám inštrukcie e-mailom. Po uhradení si dohodneme konkrétne detaily pre Vás. Výslednú správu posielam spravidla do 4 týždňov, podľa vyťaženosti. 

Po skončení posielam e-mailom cca 7 stranovú výslednú správu, s detailným popisom a odporúčaniami. Je to energetická práca pre každého človeka zvlášť a na mieru spracované informácie. V rámci toho využívam svoje schopnosti načítača Akášických záznamov a dary vhľadov.

Podľa toho, ako rastie úroveň vášho vedomia, tak sa nám informácie skladajú ako dieliky puzzle a postupne zapadajú do seba. Vtedy sú časté tzv. AHA momenty. Je to zdroj, do ktorého sa budete vracať k sebe domov. 

Aká je cena za plán duše ?

Nastavenie ceny zodpovedá vibrácii rovnováhy, lásky a starostlivosti, ako ku mne tak aj k Vám, s ohľadom na môj výdaj energie v podobe môjho maximálneho sústredenia na celú Vašu osobu v rovine mentálnej, fyzickej a na úrovni mojej duše. 

.

Cena za plán duše ? 

 

–>  100 Eur <– 

( 2 800 CZK )

.

REZERVOVAŤ SI TERMÍN TU

.

Dôležité: Všetky informácie, ktoré v priebehu konzultácie, čítania alebo harmonizácie dostanem sú prísne dôverné a nikdy nebudú poskytnuté tretím osobám. Veľmi si vážim Vašu dôveru a s rovnakou úctou pristupujem aj k hľadaniu možností riešenia Vašej situácie.

 

 

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Rada Vaše otázky zodpoviem. 🙂 

 

S láskou a úctou,

Tinka ♥

 

 

 

www.martinapechackova.sk

Facebook – Harmónia pre dušu a telo

 

 

NEZABÚDAJTE: Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť. Neodporúča sa teda vysadzovať stanovenú liečbu a predpísané lieky.