Plán duše

Každá duša tu má svoj jedinečný účel, zámer, pre ktorý bola stvorená. Cez svoje dary a talenty sa môže slobodne prejaviť. Duša ich vie. Spoznajte ich tiež. Plán duše je niečo, čo sa nám neustále a postupne odkrýva.

.
.
Rodíme sa sem s určitým zámerom, niečo sa naučiť, pochopiť … Je to plán našej duše a nie náhodou čítate tieto riadky. Poďte si pripomenúť, kto ste a aké je vaše poslanie. Žijete v harmónii so sebou a so svojou dušou ? Robíte to, čo vás baví a napĺňa, alebo je to skôr drina a neustále hľadanie sa?

.

Chcete sa o sebe dozvedieť viac ? Dávate si otázky typu: Prečo? Prečo práve ja? Aký to má zmysel? Čo ma to chce naučiť? A mnohé ďalšie… 

.

.

Každý si sem prišiel naplniť svoj plán duše. Ten bol nastavený omnoho skôr, než si vôbec dokážeme predstaviť.   

Narodíme sa vždy presne do takej rodiny, ktorá vibračne zodpovedá nášmu plánu duše. Účel je, aby v nej bol čo najvyšší možný potenciál, ktorý obsahuje presne také zážitky, ktoré naša duša potrebuje k svojmu naplneniu a túži ich zažiť. Všetko sa to deje na fyzickej, emočnej aj mentálnej úrovni. Ak si to všetko dovolíme naplno prijať, je to pre nás veľmi oslobodzujúce a tiež to vedie k pocitu naplnenosti. Vidíme otvárajúce sa možnosti, sme vedení do života, ktorý je podporený a obohatený o skúsenosti našich predkov z rodových línií. Zároveň nám to dáva možnosť prenastaviť, prepustiť staré a nastaviť nové, vyliečené a zdravé vibračné pole pre potomkov, pre budúce generácie.

.

.

.

.

Namiesto strachu, bolesti a slabosti, čo sme zažívali doposiaľ, môžeme vstúpiť do nového, sviežeho a slobodného, kde vieme tvoriť si svoju realitu s prijatím a láskou.

Naša duša presne vie, čo potrebujeme. Vesmír nás posunie presne do takých situácií, kde si môžeme zažiť protipól. V rámci celistvosti, po ktorej duša veľmi túži a chce ju, to znamená skúsenosť zážitku oboch polarít, tu a teraz, ako hore, tak aj dole, ako plus, tak aj mínus.  

.

.

V tejto novej dobe už vieme a priznávame si, že nemá zmysel utekať sami pred sebou, potláčať tú druhú, temnejšiu našu stránku. Podstatou je prijať sa aj so svojim tieňom. Zažiť si aj tú druhú stranu mince. Život nám preto ponúka rôzne príležitosti a podmienky pre náš rast a zmenu, ktorá je možná v každom jednom z nás. Dôležitý a kľúčový je moment rozhodnutia sa.

Všetci tu máme určitý zámer, cieľ, dôvod. nik tu nie je „omylom“ alebo nejakou chybou v systéme. Všetci sme jedno a každý tu máme svoju úlohu. Zároveň si všetci tú svoju úlohu plníme najlepšie, ako vieme a tiež nie je nikto, kto by ju za nás urobil lepšie.  

.

.

Sú rôzne spôsoby, ako zistiť svoj plán duše, jednou z nich je aj osobný rozbor, ktorému sa venujem. Viac informácií nájdete v sekcii služieb. Je to energetická práca pre každého človeka zvlášť a na mieru spracované informácie, napr. aj z dátumu narodenia, cez numerologický rozbor, prácu s kyvadlom, kartami,  čítanie z Akášických záznamov a dary vhľadov.

Drahé Bytosti, teším sa stretnutie našich duší a vzájomné prepojenie sa. 💞
.
.
S láskou a vďačnosťou.
.
Tinka ❤️   

Please follow and like us:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *