Odomykanie Svetla Duše a možností v tele

Nielen telo ale aj Duša si zaslúži pozornosť a starostlivosť.

Viacerí z nás pociťujú rôzne tlaky, bolesti, intenzity, či nevoľnosti na fyzickej úrovni. S mnohými z vás to preberám a veľmi silne cítim, aká dôležitá je téma prepojenia Duše a tela najmä v tejto dobe. 💫💫💫

  • vnímaš na svojom tele ťarchy, či bolesti ?
  • v živote dlhodobo prešľapuješ a nevieš sa rozhodnúť ?
  • máš v hlave plno nápadov, no nejdeš do akcie ?
  • chceš si dopriať wellness pre telo aj pre Dušu ?

Predstav si, že si v harmónii sama so sebou na mnohých vrstvách a hlbokých úrovniach. Život a Zdroj Ťa vyživuje a Ty sa tešíš z každého nového dňa svojej tvorby a prosperity.

–> Toto chcem zažiť <–


Mojim veľkým darom je silné napojenie na Akášu a načítanie vhľadov a informácií z jemnohmotných sfér. Otváram energetické pole a ukotvujem ich v novej realite. Bez vytvárania tlaku na zmenu. Láskyplnou starostlivosťou mením nastavenie mysle a vkladám kódy zámeru do vyčisteného energetického poľa klientky. Pracujem v hmote s presahom do duchovných sfér.

Vytváram energetické mriežky, ktoré podporujú Zámer a Potenciál Duše s jemným presahom do tela. Odomykám zamknuté zákutia v tele a umožňujem im otvorenie a spustenie hojivého procesu.

Ako to funguje ?

Je to energetická jemná práca a nevyžaduje sa naše osobné stretnutie. Dohodneme si presný čas, kedy budeme spolupracovať a Ty si vyhradíš pre seba cca 1 hodinu.

Môžeš si pustiť meditačnú hudbu, zapáliť obľúbenú sviečku, ľahnúť si na posteľ, alebo si spraviť voňavý kúpeľ. Proste aby si bola relaxovaná a v pohode. Počas dohodnutej hodiny budem ja na diaľku s Tebou prepojená a v Tvojom energetickom poli nastavím, vyčistím, ukotvím, aktivujem energie Svetla a odomknem bloky a prekážky v tele.

Harmonizácia a aktivácia sa spustí presne tam, kde je to potrebné.

Cena služby Odomykanie Svetla Duše a možností v tele

90 Eur

–> OBJEDNAŤ WELLNESS PRE DUŠU AJ TELO <–

V skupine na Facebooku Magické tvorenie svojho života sme podobne naladené ženy v bezpečnom kruhu zdieľania. Môžeš sa tiež pridať. 🙂Stlačením tlačidla pre objednanie sa, beriete na vedomie, že vaše osobné údaje vo vyššie uvedenom rozsahu budem spracovávať podľa mojich zásad ochrany osobných údajov. Ochrana osobných údajov


Dôležité: Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť a ani sa neodporúča meniť stanovenú liečbu a predpísané lieky. Moje služby nenahrádzajú lekársku starostlivosť.

0