O mne

Môžete navštíviť niektorú z mojich prednášok

alebo si dohodnúť osobnú konzultáciu, či službu.

 

Som nenapraviteľný optimista a užívam si to. Naučila som sa, že to čo zažívam dnes mi robí môj život stále krajší, lepší a kvalitnejší. Život je nádherný vo svojej dokonalosti a možnostiach, ktoré nám ponúka. Myšlienka dneška je realita zajtrajška. Všetko si tvoríme sami.

 

No nie vždy tomu tak bolo. Musela som v sebe vyriešiť veľa bolesti, sklamaní, tráum, či už z detského, školského alebo už aj pracovného obdobia. Boli časy, kedy som nebola tzv. sama sebou. No prácou na sebe som zanechala a očistila tieto vzorce a programy a dnes mám úplne iný život. Kto ma už pozná, vie. To známe prebudenie je bod, z ktorého už niet návratu.

Moja práca je zároveň mojim koníčkom. Ukazujem ľuďom, aj cez moje príbehy a skúsenosti, že je možné zmeniť svoju momentálnu životnú situáciu a čo konkrétne pre to majú urobiť. Zmeny sú niekedy takým strašiakom. No keď si ich rozdelíš na menšie kúsky a pôjdeš krôčik po krôčiku, tak to ľahšie zvládneš. Riadim sa heslom: Keď sa chce, tak sa všetko dá. Je jednoduchšie riešiť problémy a stresujúce situácie, keď vieš ako na to a s niekým, kto Ti pomôže, dodá odvahu. No a na to som tu.
Milujem ľudí a ich príbehy, fascinuje ma ľudská myseľ a jej neprebádané zákutia. Vzdelávanie v tomto odbore ma nesmierne baví a napĺňa.
Žiť život vo svojej plnej Sile, Tvorivosti a Vedomí je niečo, čo veľmi rada posúvam ďalej.

 

Prešla som si mnohými seminármi, kurzami a prednáškami ( metódy a techniky NLP, Access Conciousness, Terapia duše, regresné terapie, kyvadlo, výklady … ). No aj tak najviac mi pomohla práca samej so sebou, svojim vnútorným dieťaťom, vnútornou ženou a vnútorným mužom. Motivácia zvonku je veľmi prchavá. Dnes už viem, že všetky odpovede mám sama v sebe a rovnako ako aj Ty.

 

Zmenu a posun so svojom živote musíš chcieť Ty, nie ja. Nerobíš to pre mňa, ale len a len pre seba.
Nevravím, že čo pomohlo mne, pomôže aj Tebe, ale možno Ti to ukáže iný uhol pohľadu. Niet nad osobnú skúsenosť. Každý si máme prežiť to svoje. Na to máme návod aj certifikát sami v sebe. V podstate, máme to v sebe všetci, len to naše pravé orechové treba dostať von a nechať zažiariť. Všetci máme v sebe tú silu a potenciál zmeniť a vyliečiť svoj život. A to ma na tom baví ! Motivovať a viesť ľudí k tomu, aby to v sebe znovuobjavili.

Ja Ti môžem pomôcť odhaliť, kde je ukrytý blok, no cestu si musíš prejsť sám / sama. Ja Ťa budem len sprevádzať.

 

Môžeš navštíviť niektorú z mojich prednášok, alebo sa objednať na osobnú konzultáciu, alebo službu.

Nechaj sa inšpirovať.

Teším sa na stretnutie.