O MNE

.

.

 

Milý čitateľ, milá čitateľka,

je mi potešením privítať Vás na mojej stránke a je mi cťou k Vám prehovoriť.

Rada by som Vám poodhalila ešte niečo málo o sebe a verím, že rovnako tak, raz budem mať možnosť poznať ja Vás.

Prečo poradenstvo,  konzultácie, či práca s energetickými procesmi ?

Už od detstva ma zaujímali veci „medzi nebom a zemou“ a už vtedy som vedela, že musí byť ešte niečo viac, akoby „za oponou“. 

Som úprimná, tolerantná a otvorená, s pozitívnym náhľadom na ľudí. Som optimista a užívam si to. Naučila som sa, že to čo zažívam dnes mi robí môj život stále krajší, lepší a kvalitnejší. Život je nádherný vo svojej dokonalosti a možnostiach, ktoré nám ponúka. Myšlienka dneška je realita zajtrajška. Všetko si tvoríme sami.

.

Viem, že stále toho málo viem, tak sa rada učím nové veci a viem, že mám len svoj pohľad, ale rada sa pozriem aj z druhej strany. Zaujíma ma názor druhých.

Počas konzultácií, kurzov, či prednášok sa s účastníkmi delím o všetko, čo som sa naučila o ľuďoch a s ľuďmi, zo svojej praxe, zo spolupráce, pozorovania.

Milujem zázraky a tie sa začnú diať v našich životoch, keď objavíme samých seba, keď začneme žiť v sebavedomí a nie v sebaľutovaní, z vlastnej vôle a nie pre očakávania druhých. Som presvedčená, že všetko je možné. A tiež Vám dnes zodpovedne môžem povedať, že TO funguje.

Čo myslím tým TO? TO, čomu veríte, že existuje – lebo to tak skutočne chcete a potrebujete. TO, sa naozaj stane a možno skôr ako si myslíte.

.

Vždy som mala sny a ciele a išla som za nimi. Prišla som na to, že môj životný cieľ sa v podstate nikdy výrazne nemenil, len sa modifikoval. Prispôsobovala som ho aktuálnej situácii, zmene, ktorú život prinášal. Ale vždy som sa prioritne orientovala na ľudí, na ich potreby a prežívanie.

Vo všetkom som si snažila nájsť záľubu a radosť, rovnako tak i v práci. Pretože kdesi v podvedomí mi rezonovalo: „To, čo milujem, už nenazývam prácou.“

.

Moja práca je zároveň mojim koníčkom. Ukazujem ľuďom, aj cez moje príbehy a skúsenosti, že je možné zmeniť svoju momentálnu životnú situáciu a čo konkrétne pre to majú urobiť. Zmeny sú niekedy takým strašiakom. No keď si ich rozdelíš na menšie kúsky a pôjdeš krôčik po krôčiku, tak to ľahšie zvládneš. Riadim sa heslom: Keď sa chce, tak sa všetko dá. Je jednoduchšie riešiť problémy a stresujúce situácie, keď vieš ako na to a s niekým, kto Ti pomôže, dodá odvahu. No a na to som tu.
Milujem ľudí a ich príbehy, fascinuje ma ľudská myseľ a jej neprebádané zákutia. Vzdelávanie v tomto odbore ma nesmierne baví a napĺňa.
Žiť život vo svojej plnej Sile, Tvorivosti a Vedomí je niečo, čo veľmi rada posúvam ďalej.

Táto práca je prekrásna a ja zažívam radosť každý jeden deň doma i v práci.

ĎAKUJEM svojim veľkým učiteľom, skutočne schopným mentorom, terapeutom a koučom!

Prešla som si rôznym vzdelaním, učením, seminármi, kurzami a prednáškami ( sociálna práca, metódy a techniky NLP, Access Conciousness, Terapia duše, regresné terapie, kyvadlo, výklady … ). No aj tak najviac mi pomohla práca samej so sebou, svojim vnútorným dieťaťom, vnútornou ženou a vnútorným mužom. Motivácia zvonku je veľmi prchavá.

Dnes už viem, že všetky odpovede mám sama v sebe a rovnako ako aj Vy.

Počas mojej praxe sa stretávam s mnohými ľuďmi, ktorí majú svoje životné smerovanie zvolené jasne a s presvedčením, mnohí svoju prácu vnímajú ako poslanie a stotožnili sa s jej hodnotami.

Tým, ktorí sa ešte len hľadajú, ponúkam svoje uši, oči, svoje srdce a odbornú pomoc pri nachádzaní svojho uplatnenia v živote, úspechu.

.

Úspech je o sebadôvere a nevyhnutná je psychická, citová a emočná stabilita.

V živote som optimista každou bunkou, ľudí v svojom okolí sa snažím motivovať, nabádať a burcovať k plneniu si svojich predstáv, túžob.

Potrebujem svoje okolie vidieť šťastné, ľudí plných snov, s odvážnymi víziami a plánmi. Za každých okolností sa snažím získať ich pre rolu tvorcu systému, vyviesť z pozície obete!

Pri mojej práci sú schopnosť empatie, intuícia a porozumenie problému hlavným pracovným nástrojom. A podieľanie sa na plnení a zhmotňovaní predstáv a snov klientov, z toho vyplývajúce, je presne to, čo prezentujem vo svojej spoločnosti, a to je „Sprievodca Vašim rastom.“

Prajem Vám, aby ste dokázali nachádzať a udržiavať rovnováhu medzi svojou prácou a osobným životom, inak povedané nastúpili na cestu k harmónii a vnútornému šťastiu.

.

Zmenu a posun so svojom živote musíte chcieť a reálne urobiť Vy, nie ja. Nerobíte to pre mňa, ale len a len pre seba.
Nevravím, že čo pomohlo mne, pomôže aj Vám, ale možno Vám to ukáže iný uhol pohľadu. Niet nad osobnú skúsenosť. Každý si máme prežiť to svoje. Na to máme návod aj certifikát sami v sebe. V podstate, máme to v sebe všetci, len to naše pravé orechové treba dostať von a nechať zažiariť. Všetci máme v sebe tú silu a potenciál zmeniť a vyliečiť svoj život. A to ma na tom baví ! Motivovať a viesť ľudí k tomu, aby to v sebe znovuobjavili.

Ja Vám môžem pomôcť odhaliť, kde je ukrytý blok, no cestu si musíte prejsť sám / sama. Ja Vás budem len sprevádzať.

Nechajte sa inšpirovať.

Bude mi potešením s Vami spolupracovať.

S úctou

Mgr. Martina Pecháčková