Návrat z choroby ku zdraviu – Ako ?

 

Nedostatok životnej energie zapríčiňuje všetky druhy chorôb, na aké si spomeniete. Možno s nimi máte aj teraz skúsenosť a chorobu prežívate. A čo také to zaužívané klišé, že na jar je jarná únava ( na jar sa prebúdza príroda k životu a človek je unavený, hmm, však sme súčasť prírody, tak aj my sa prebúdzame ) a v jeseni sa nás chytá jesenná depresia ( za čo konkrétne sa nás chytá ? 🙂 ) Na každom kroku máme reklamu na prípravky proti nádche, chrípke, boľavým kĺbom …  a podvedomie dôsledne zapisuje. (pozor na to, čo sledujete a čítate).

 

Ako sa cítite, keď ste chorí ?

[button link=“http://martinapechackova.sk/navrat-z-choroby-ku-zdraviu-ako/“ color=“orange“] Celý článok –> [/button]

 

Prirodzene, že unavene, boľavo a bez energie. Nič sa vám nechce a niekedy aj zdvihnúť ruku je problém (poznám z vlastnej skúsenosti z minulosti, keď som mala anémiu).

 

A pritom energiou bol obdarovaný každý z nás. Táto energia dodáva dostatok síl na každodenné fungovanie, zvládanie situácií, alebo plnenie rôznych úloh. Pomáha nám pri všetkom, čo robíme, čím sa zaoberáme (aj v myšlienkach) a samozrejme vplýva na to, či sme zdraví alebo nie. Teraz si predstavte situáciu, že prostredníctvom inej osoby tú energiu získate (presne v množstve, aké potrebujete), uľaví sa vám od choroby alebo trápenia.

 

Ľudia, ktorí majú dostatok tejto energie voláme liečitelia. Títo ľudia vedia ako a kam, samozrejme vždy s predpokladom dobrého úmyslu. Je potrebné, aby si liečiteľ udržiaval prirodzene vysokú hladinu energie, aby bol súlad pri odovzdávaní a prijímaní, keď svojich pacientov liečia. Po úvodných stretnutiach už pacient cíti úľavu, energia v jeho tele začína robiť svoju „prácu“. Táto energia, ktorá sa odovzdáva prostredníctvom rúk je veľmi vzácna. Dá sa posielať aj na diaľku.

 

 

Nájsť vhodné miesto a to následne liečiť je znakom dobrého liečiteľa. Tým pádom uvoľňuje cestu, aby pacient prechádzal z choroby ku zdraviu. Liečiteľ nepoužíva tabletky či prístroje, ako to robí moderná medicína. Je na rozhodnutí samotného pacienta, aký spôsob si zvolí. V žiadnom prípade nie je úmyslom zavrhovať spôsoby modernej medicíny, ale dajú sa jej účinky korigovať želaným smerom. Samozrejme sú k tomu potrebné aj iné aspekty, a to že pacient musí sám chcieť a ak je to v súlade s jeho zámerom, ktorý vysiela a čo si jeho Duša predsavzala. Na všetkom sa dá pracovať a aj z choroby sa dá poučiť.

 

Choroba sa nám vždy snaží niečo „povedať“.

 

Taktiež ak nemáte dlhodobo vyladené a zharmonizované čakry, tak sa to časom prejaví na fyzickom tele ako choroba už viditeľná alebo citeľná.

 

Ak vás už dlhšie niečo trápi a neviete sa pohnúť z miesta, tak práve pre vás som tento článok písala. Viac životnej energie = viac radosti zo života, viac hojnosti, viac elánu, viac zdravia … vždy máte na výber. Buď sa budete na svet mračiť, alebo budete hľadať pozitíva hoc aj v daždivom, sivom dni. Je to ako keď sa optimista díva na poloplný pohár a pesimista na poloprázdny. 😉

 

Ak chcete viac životnej energie, kontaktujte ma. Spolu to zvládneme. 😉

Majte krásne dni a nech sa vám darí, podľa vašich prianí. 😉

Tinka ♥ ♥ ♥ 

 

 

Please follow and like us:
0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *