Minikurz ŽIVOT V HOJNOSTI

Krásny deň,

vítam Ťa v minikurze ŽIVOT V HOJNOSTI. Veľmi sa teším, že si sa rozhodla urobiť prvý krok a chceš tvoriť svoj život podľa svojich predstáv. Proste len sa nenecháš unášať, ale začneš používať aj „veslo“, ktoré máš vždy k dispozícii. 🙂 Postupuj nižšie po stránke, snaž sa nepreskakovať.

Koncipovala som ho tak, aby to na seba čo najviac nadväzovalo a dala maximum z toho, čo pomohlo mne. Nech už je Tvoja terajšia finančná situácia akákoľvek, ver mi, dá sa to zmeniť a prenastaviť. Vedci tvrdia, že potrebujeme aspoň 21 dní po sebe opakovať istú činnosť, aby sa nám vytvoril nový návyk. Ja osobne mám rada ísť ešte ďalej a to 28 dní si opakovať nový návyk, až sa z neho stane moja súčasť a už ho nevnímam ako nový. Chce to čas, no stojí to za to, vytvárať si nové, pozitívne návyky. Pokojne si aj nastavuj pripomienku na mobile, ktorá ťa upozorní a vráti k novému návyku a k myšlienke naň.

Pozývam Ťa k vytrvaniu na svojej ceste. Sme tu preto, aby sme sa rozvíjali, učili sa, zbierali skúsenosti a aj mali dostatok hojnosti na všetkých úrovniach. Keď budeš mať celý minikurz hotový, odporúčam si ho po čase zopakovať. Rovnako aj meditáciu odporúčam počúvať opakovane, napr. pred spaním.

V minikurze sú v ňom veci a informácie, ktoré na prvýkrát môžeš prehliadnuť, neprídu Ti ako dôležité, no tak ako sa my vyvíjame, rozširujeme svoje obzory, tak i naša schopnosť rozpoznávať tie jemné nuansy rastie. a až po čase príde tzv. AHA moment a docvakne ďalší dielik v puzzle. Pokiaľ budeš nasledovať inštrukcie, skutočne pôjdeš do akcie a začneš meniť svoje návyky, začnú sa diať zázraky. Veľmi Ti držím palce a teším sa, ako Ťa to posunie a aký príbeh odteraz začínaš tvoriť a žiť.

Jediné nad čím máme kontrolu je prítomný okamih a odtiaľ vieme meniť a ovplyvňovať našu budúcnosť. Vo finále čas ako taký neexistuje a my vieme robiť aj tzv. kvantové skoky. Ak si pripravená, ideme na to.

S láskou k nám.

Martina Pecháčková – Harmónia života.


ÚVODNÉ VIDEO


VIDEO PREZENTÁCIASPOLUPRÁCA SO ŽIVLAMI

MEDITÁCIA a VIZUALIZÁCIA


BONUS: E-book: Hojnosť na každý deň


TIPY na knihy, hudbu, videá …

KNIHY a INÍ AUTORI:

Luise Hay – Miluj svoj život

Dr. Joe Vitale – Kurz precitnutia

Robin Sharma – Muž, ktorý predal svoje Ferrari

T. Harv Eker: Jak myslí milionáři

Eckhart Tolle – Moc prítomného okamihu

Joseph Murphy – Moc podvedomia

Napoleon Hill – Myslením k bohatstvu

Robert Kyiosaki – Bohatý otec – Chudobný otec

Esther a Jerry Hicks – Požiadaj a bude ti dané

Dr. Joe Dispenza

Bruce Lipton

Gregg Braden

Deepak Chopra

HUDBA:

Enchanting song of Ho’oponopono, I AM The I , Over 30 minutes memory erasing and cleansing歐波諾波諾 – YouTube

Лучшая Мантра Богатства и благополучия! ГАНЕША МАНТРА БОГАТСТВА и УСПЕХА – Релакс Музыка 2020 – YouTube

(1) Snatam Kaur – Liberations Door – (Full Album) – YouTube

VIDEÁ:

MEDITACE – RADIKÁLNÍ ODPUŠTĚNÍ – YouTube

Ako mat rád samého seba – YouTube

Film Tajomstvo

Film Celestínske proroctvo

Dr. Joe Dispenza


ZÁVEREČNÉ VIDEO


Osobne Ťa pozývam ku mne na spoločný Rozhovor s Dušou, kde sa ešte viac prepojíš sama so sebou. Necháme hovoriť Tvoju Dušu a tá nás bude viesť. Počas aktivačnej konzultácie máš priestor a môj čas len pre seba a o to rýchlejší a významnejší môže byť Tvoj posun v živote.

Teším sa na naše prepojenie a rozhovor.