Meno duše / Hviezdne meno

♥ ♥ ♥

⇒ Forma: text v PDF – odkaz od Sprievodcov zasielam e-mailom k významu mena 

⇒ Čakacia doba: do 4 týždňov od prijatia platby 

♥ ♥ ♥

Meno má veľmi silný a dôležitý potenciál a zároveň svoju špecifickú vibráciu. Každý z nás bol obdarovaný okrem krstného mena aj menom duše.

To meno s nami ladí, emočne, zvukovo, étericky a vibračne. Vnáša do nášho života všetko to, čo naša duša potrebuje, čo bude pre jej najlepší prospech, pre jej rast a podporovanie, pre rozvíjanie nášho poslania a darov, ktoré v živote máme.

Stáva sa, že máme aj dve a viac mien duše a ak cítime, že sa chceme posunúť ďalej, tak sme na správnej ceste k tomu.

Keďže sme multidimenzionálne bytosti, tak aj mien máme viac. Ani nepotrebujete poznať príčinu, dôležitý je vnútorný pocit a hlas, intuícia, ktorá Vás doviedla možno až sem,

že čítate tieto riadky … a náhody neexistujú. Stíšte sa vnútorne a započúvajte sa do hlasu svojho Ja. Môžete sa ním prejaviť aj verejne, alebo s ním súznieť len vo svojom vnútri a srdiečku.

Bude mi cťou a potešením spolupracovať s Vami, Vašou dušou a sprievodcami.

.

.

Čo od Vás budem potrebovať ?

.

• Zámer – hviezdne meno – meno duše 

Vždy príde taká informácia o mene, akú práve Vaša duša potrebuje. Meno, ktoré s ňou bude v tej danej chvíli najviac rezonovať a bude jej blízka.

.

• Vaša fotografia

K načítaniu mena Vašej duše budem potrebovať Vašu fotografiu, ideálne z terajšej doby a takú, kde je vám dobre vidieť do očí. Môžete, ale nemusíte napísať pár slov o sebe, čo máte radi, čo Vás teší, čo Vás trápi… Z Vašich slov sa tiež dá načítať ešte hlbšie informácie.

.

• Platba vopred

Na základe Vašej objednávky Vám pošlem informácie k platbe ( cena je 60,- Eur ). Po prijatí platby Vám pošlem správu a ďalšiu správu s menom duše môžete očakávať do 4 týždňov ( podľa predošlých objednávok a stavu ich spracovania )

.

.

Pošlite mi Vašu objednávku a fotografiu cez formulár,

Error: Contact form not found.

.

Termín pošlem po uhradení platby. E-mailom prídu ďalšie inštrukcie a informácie.

.

.

Odpoviem Vám akonáhle to bude možné a odpoveď môžete očakávať do 3-5 dní.

.

Dôležité: Všetky informácie, ktoré v priebehu konzultácie, čítania alebo harmonizácie dostanem sú prísne dôverné a nikdy nebudú poskytnuté tretím osobám. Objednaním si tejto služby mi dávate svoj súhlas, že sa na tieto informácie z jemnohmotného sveta smiem pozrieť. Predsa len, sme slobodné bytosti a každý sme tu sám za seba. Preto je potrebný váš súhlas. Veľmi si vážim Vašu dôveru a s rovnakou úctou pristupujem aj k hľadaniu možností riešenia Vašej situácie.

.

Ďakujem za Vašu dôveru.

S láskou,
Martina ♥