Konzultácie – detail

Venujem sa prevažne vzťahom, či už sú to partnerské, vzťahy k rodičom, k deťom, k peniazom, sami k sebe a k svojmu zdraviu. Podporujem a inšpirujem ľudí k životu v harmónii so svojou dušou. Prepájam duchovný svet s hmotným. 

TÉMY A OTÁZKY 

  • VZŤAHY – témy rodových línií, harmonizácia vzťahov medzi rodičmi, deťmi, partnermi. Spoznanie dôvodov, čo nám druhí zrkadlia a prečo sú v našich životoch, aká je ich úloha, čo máme pochopiť prostredníctvom týchto vzťahov.
  • KARIÉRA – objasnenie svojho poslania, v akej oblasti sa vaša duša túži realizovať. Pochopenie ako umožniť princípu Tvorcu, aby sa prejavil.
  • PREMENA STRACHOV A BLOKOV – odhalenie, pochopenie a uvoľnenie príčiny na rôznych úrovniach.
  • SPOZNÁVANIE SEBA – navnímanie darov, snov, želaní a túžob, ktoré naša duša chce aktuálne zažiť. Prepustenie pocitov nedostatočnosti, viny, nezaslúženia si, obete. Premena a prijatie vlastnej sily a potenciálu. Proces ako byť v harmónii s dušou.

.

AKO DLHO TRVÁ KONZULTÁCIA?

Konzultácia telefonická/Skype trvá cca 90 minút. 

.

AKO PREBIEHA KONZULTÁCIA?

Skladá sa z dvoch častí. Prvá pozostáva z mojich otázok a vášho popisu, akej téme sa chcete venovať. Preberáme rôzne obdobia, zážitky, traumy, bolesti.

V druhej terapeutickej časti sa zameriame na metódy, prostredníctvom ktorých klient sám nachádza uvoľnenie vo vnútornom bloku, ktoré vie potom používať aj v bežnom živote. Ja som len sprievodca. Vy sami máte v sebe tú moc a silu všetko v sebe meniť, prepisovať, upravovať. Tá ide ruka v ruke s odhodlaním a túžbou po zmene stavu.

Už pri samotnom sedení dochádza k obrovskému energetickému uvoľneniu, naďalej na tom však klient pracuje sám, až do doby, kým sa to energeticky zharmonizuje a usadí v hlbších štruktúrach. 

Niekedy ak to situácia vyžaduje, tak klient dostane „domácu úlohu“, aby si ešte viac zvedomil, čo sa deje. Príp. e-mailom posielam doplňujúce informácie, ktoré môžu napomôcť celému procesu.

Po konzultáciách veľká väčšina odchádza s pocitom uvoľnenosti, ľahkosti, že všetko je možné a všetku moc a silu stále v sebe máme! Pri svojej práci využívam nástroje sebapoznania, napr. numerológiu, tarot, kyvadlo, NLP, Access,  … Dostávame odpovede a otázky, ktoré momentálne riešite a túžite vyriešiť. 

.

KOĽKO KONZULTÁCIA STOJÍ?

Cena je 40 Eur za jedno sedenie ( cca hodina a pol ) . Pri telefonickej konzultácii sa platí vopred podľa zaslanej faktúry.

.

AKO KONZULTÁCIA PREBIEHA?

Buď telefonicky alebo ONLINE, napr. hovor cez Skype ( kontakt podľa tel. čísla:  0944782204 ) , alebo telefonicky (volám ja Vám).

REFERENCIE NA MOJU PRÁCU OD SPOKOJNÝCH KLIENTIEK A KLIENTOV –> TU

OBJEDNAJTE SA CEZ REZERVAČNÝ SYSTÉM

Vytvoriť rezerváciu


Dôležité upozornenie: 

Rezervácia je platná až po jej potvrdení.


—-

.

Aktuálne dianie, čo organizujem, pripravujem a plánujem sledujte na FB:

v skupine MAGICKÉ TVORENIE / POSLANIE DUŠE / SEBALÁSKA

alebo na mojej stránke:

Harmónia duše 

.

Objednajte sa na konzultáciu

 

Konzultácia  40 € / 1,5 hodiny 

.

ETICKÝ PRINCÍP: Všetky informácie, ktoré sa dozviem od klienta ostávajú dôverné, podliehajú prísnej etike a zaručujem, že sa nedostanú k žiadnej inej tretej osobe. Všetko ostáva len medzi mnou a klientom, v absolútnej diskrétnosti.

Ak máte ďalšie otázky, alebo si chcete dohodnúť konzultáciu, využite rezervačný formulár, kontaktujte ma na telefónnom čísle 0944 / 782 204 alebo písomne na: terapie.tinka@gmail.com

Energia a láska si nájde vždy cestu. 

.

Teším sa na Vás a ďakujem, že smiem byť súčasťou Vašich životov a že robím prácu, ktorá ma baví a napĺňa. 😉

.

S láskou,
Tinka ♥

U P O Z O R N E N I E : Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť. Neodporúča sa teda vysadzovať stanovenú liečbu a predpísané lieky. So zlepšením zdravotného stavu je možné po konzultácii s ošetrujúcim lekárom znižovať dávky liekov.

PS:  Dívajte sa svet s nadhľadom, odstupom a úsmevom … zvládnete to. 🙂  

.

Zdroj obrázkov:  www.pixabay.com a vlastná tvorba

0