Harmónia života

.


Mojim veľkým darom a poslaním je podporovať zámery žien, otvárať energetické pole a ukotvovať ich v novej realite. Bez vytvárania tlaku na zmenu. Láskyplnou starostlivosťou mením nastavenie mysle a vkladám kódy zámeru do vyčisteného energetického poľa klientky. Pracujem v hmote s presahom do duchovných sfér.

Čítať viac …


NAJŽIADANEJŠIE ONLINE SLUŽBY a PROGRAMY


OBĽÚBENÁ SLUŽBA,

ktorá Vám dá kľúč k Vašej Duši a k Vám samotným.

ROZHOVOR S DUŠOU

Individuálna online konzultácia ROZHOVOR S DUŠOU – videohovor v trvaní cca 90 minút a je k dispozícii pre rozpustenie blokov, tvorbu a rozpoznávanie nových možností, presvetlenie rodových línií, harmonizáciu vzťahov medzi partnermi, deťmi, rodičmi. Spoznanie dôvodov, čo nám druhí zrkadlia a prečo sú v našich životoch, aká je ich úloha, čo máme pochopiť prostredníctvom týchto vzťahov.

Počas aktivačnej konzultácie máte priestor a môj čas len pre seba a o to rýchlejší a významnejší môže byť váš posun v živote.

Už pri samotnej konzultácii dochádza k obrovskému energetickému uvoľneniu, naďalej na tom však budete pracovať, až do doby, kým sa to energeticky zharmonizuje a usadí v hlbších štruktúrach. 

80 EUR

(alebo výhodnejšie 3 konzultácie)

PONUKA MOJICH SLUŽIEB


INŠPIRÁCIA PRE VÁS ZDARMA

Chcete dostávať novinky? Prihláste sa k odberu