Doba transformačná – je čas pustiť sa starého a nefunčného

Áno, je to náročné. Áno, bolí to. Áno, je to prerod. V každom jednom z nás. Tá transformácia prebieha už veľa rokov, no teraz v hmotnom, fyzickom svete je tak kruto pravdivá, tak násilne meniaca a niektorým sa to tak náramne nepáči a krútia sa, len aby nemuseli podstupovať zmeny.

Veľa ľudí si želalo zmenu. V mnohých oblastiach a na rôznych úrovniach.Tak sa tak deje. Čo ak by sme na túto dobu trasformácie nazerali ako na DAR, že sa rodí a tvorí niečo nové a čisté.  Nielen pre jednotlivca, pre ľudstvo, ale aj pre planétu, pre celé kolektívne vedomie…

Už nie JA, ale MY.

Už nikdy sa situácia nevráti do starej formy a štruktúry. V tejto novej realite už nemá šancu prežiť nič, čo je staré. Čo ak by sme to vnímali pozitívne? Rozchody, výpovede z práce, sťahovania, škriepky a pod.

Staré známe platí aj dnes, keď niečo umiera, niečo nové sa rodí. Vo všetkých ohľadoch nášho bytia.

Nastáva doba rešpektovania a zároveň veľké prejavenie lásky, tvorivosti a pokory. Už nie v zmysle – niečo za niečo – ale že dám, lebo ja sama mám dostatok. Pochopíme, že hojnosť vôbec ie je len o peniazoch a že tá hojnosť je nikdy nekončiaci prúd.


Preto ak sa zbavíme starých vecí v nás, budú môcť namiesto nich nastúpiť nové, transformačné, liečivé a láskavé.


Najprv teda v sebe si zvedomme, čo nám prekáža, čoho sa chceme zbaviť. Nielen naprázdno – chcem zmenu. Dá sa to pripodobniť, ak je hladný človek, má prázdne brucho, telo nemá čo spracovať a vypustiť von. Tak aj my, ak sa nenasýtime zvnútra informáciami a situáciami (väčšinou z detstva, poliečime svoje vnútorné dieťa), ktorých sa chceme zbaviť, vyriešiť, vyčistiť a pustiť ich, tak až potom môžeme začať prijímať niečo omnoho výživnejšie pre nás. Niečo, čo nás už nebude zaťažovať, ale naopak vyzdvihovať a môžeme rásť. Postúpiť na NEXT LEVEL.


Tinka – Harmónia duše

ENERGETICKÁ OČISTA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.