Čítanie z Akášických záznamov

 

         

        Čítanie z Akášických záznamov a vhľad do Vašej situácie. Je to vlastne záznam všetkých činov, myšlienok aj slov. Sú v nej uchované všetky ľudské skúsenosti, všetko, čo sa kedy udialo. Nezriedka sa jej hovorí aj Kniha života, Kozmický duch, kolektívne vedomie, či podvedomie. Kronika Akáša je jedinečné úložisko informácií o všetkom, čo bolo, je a veľmi pravdepodobne bude. Je mimo priestor a čas, ako ho bežne vnímame a poznáme.

          Dá sa tam dostať len mentálnou cestou. Každý má možnosť nahliadnuť do svojich vlastných záznamov, no do záznamov iných ľudí smieme len s ich súhlasom ( s výnimkou vlastných detí ) a s najčistejším úmyslom. Pri terapeutickej práci môžu byť tieto záznamy otvárané, aby sme mohli nájsť sami seba alebo iných, napr. našich blízkych. 

          Je to kolektívna knižnica všetkých životov na Zemi. Tzv. súhrn všetkých činov, myšlienok aj skúseností za všetky životy aj časy. Je tam minulosť, prítomnosť a pravdepodobná budúcnosť.

          Práca v Akášických záznamoch vyžaduje pochopenie a určitý stupeň duchovného vývoja. Z pohľadu Akáše sú všetky duše večné a sú tam všetky minulé životy. Je to archív každej duše, vrátane obdobia kedy bola mimo fyzického tela. Napojením sa na akášické pole sa spustí silná energia, ktorá stĺpom svetla prestúpi všetko, čo je potrebné v tú danú chvíľu potrebné otvoriť, ozrejmiť, uzdraviť, či napraviť. Po zistení týchto informácií a porozumeniu súvislostí sa záznamy uzatvárajú a tým sa uzatvára aj prúd liečivej akášickej energie.

        

 

Aké témy / otázky môžeme riešiť ?

 

      Vzťah k mužom / ženám

      Vzťah k sebe ako k žene / k mužovi

      Neprijatie samej seba / samého seba

     Poslanie / Smerovanie

      Nevyriešený vzťah s matkou / otcom

      Pocit neslobody / Pocit viny

      Neschopnosť vyjadrovať sa / vystupovať pred ľuďmi

      Aké talenty rozvíjať a rôzne iné témy, či problémy …

–   rôzne iné ……….

 

Jedno čítanie = jedna téma, jedna príp. dve otázky.

 

Vaša príprava na akášické čítanie a liečenie:

          Každý človek je na určitom stupni svojho vývoja a môže vnímať inak, než ostatní ľudia. Tiež je dobré, ak klient nemá vopred očakávania. Na čítanie a vhľad sa netreba nijako špeciálne pripravovať. Je fajn, ak budete môcť byť v kľude. Niekto vníma pocit chladu, zmeny energie, alebo uvoľňovanie emócií … Veľmi výnimočne sa môžu dostaviť tzv. chrípkové stavy, teplota, bolesť kĺbov, nádcha, potenie, hnačka … Tieto príznaky rýchlo odoznejú. Netreba sa obávať.

          Všetko je to veľmi individuálne a každá terapia môže priniesť neskôr očistný proces. Ten môže trvať aj 21 dní. Vtedy sa uvoľňujú staré bloky, programy, toxíny a prebytočné emócie. Dochádza k doladeniu na všetkých rovinách našej existencie. Odporúčanie je počúvať svoje telo a dopriať mu dostatočný odpočinok, kvalitný spánok, ľahkú stravu, dostatok tekutín, plávanie, prechádzky v prírode …  čokoľvek Vám bude telo signalizovať. Každý sme jedinečná bytosť a tiež sa rôzne liečime a uzdravujeme.

 

 Ako pôsobí čítanie z Akáše ?

           Je dlhodobé a na mnohých úrovniach. Zmena môže nastať nepozorovane, postupne, alebo aj rýchlo, akoby skokom. Každý je pripravený na iný spôsob, no môžete si byť na istom, že je to najlepšie pre vaše najvyššie dobro. Netlačte na seba, doprajte si čas. Len sa otvorte zmene a dovoľte si prijať pomoc.

           Klienti mi píšu, že sa k záznamom po čase vracajú a zakaždým tam objavia nové vety, ktoré tam predtým akoby neboli ( alebo im v tej chvíli nerozumeli hneď ). Postupne si teda spájajú čriepky súvislostí. Tým pôsobí čítanie postupne a na viacerých úrovniach.

 

Ako si objednať čítanie z Akášických záznamov ?

           Vyplnením objednávkového formulára sa spojíme, pošlem Vám inštrukcie e-mailom. Po uhradení si dohodneme konkrétny termín čítania pre Vás. Spravidla do 4 týždňov, podľa vyťaženosti.Po skončení čítania Vám zašlem e-mailom podrobnú správu o tom, čo som zaznamenala a navnímala.

Aká je cena za čítanie / vhľad ?

Nastavenie ceny zodpovedá vibrácii rovnováhy, lásky a starostlivosti, ako ku mne tak aj k Vám, s ohľadom na môj výdaj energie v podobe môjho maximálneho sústredenia na celú Vašu osobu v rovine mentálnej, fyzickej a na úrovni mojej duše. 

.

Cena za čítanie z Akášických záznamov, vhľad, analýzu, výklad, rozbor e-mailom ? 

 

–>  77 Eur <– 

.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR –> TU 

.

Dôležité: Všetky informácie, ktoré v priebehu liečenia, čítania alebo harmonizácie dostanem sú prísne dôverné a nikdy nebudú poskytnuté tretím osobám. Veľmi si vážim Vašu dôveru a s rovnakou úctou pristupujem aj k hľadaniu možností riešenia Vašej situácie.

 

 

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Rada Vaše otázky zodpoviem. 🙂 

 

S láskou a úctou,

Tinka ♥

 

 

 

www.martinapechackova.sk

Facebook – Harmónia pre dušu a telo

 

 

NEZABÚDAJTE: Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť. Neodporúča sa teda vysadzovať stanovenú liečbu a predpísané lieky.